Drukarnie Podkategoria: Drukarnie

 • Ulotki reklamowe Łódź »

  Tanie ulotki reklamowe to przeważający produkt naszej firmy, który jest nierzadko kupowany, dzięki temu zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby druk ulotek reklamowych odbywał się znakomicie i bez niespodzianek. Ulotki reklamowe drukujemy na nowoczesnych, szybkich maszynach drukarskich używając do tego najlepszego jakościowo papieru kredowego co ma duży wpływ na jakość drukowanych ulotek. Maszyny drukujące pracują pod okiem doświadczonych w naszej branży drukarzy. Drukujemy najczęściej stosowane formaty ulotek również często używane ulotki reklamowe składane A4 do DL (na trzy) lub A5 do A6. Ofertę podzieliliśmy na odpowiednie pakiety ilościowe aby uzyskać korzystną cenę dla konkretnego nakładu zamawianych ulotek.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia cyfrowa warszawa »

  Drukarnia mieszcząca się w Warszawie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy kompletną gamę usług drukarskich – wykonamy dla ciebie materiały reklamowe oraz banery reklamowe. Nasza drukarnia warszawa zajmuje się również drukami wielkoformatowymi. Zawsze do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, doradzamy oraz gwarantujemy naszą miła także specjalistyczną obsługę. Z nami ze 100% pewnością dostaniesz do swoich rąk najwyższej klasy wydruki i nasza drukarnia będzie jeszcze częstokroć przez twoją osobę witana! Zapewniamy w każdej sytuacji atrakcyjne stawki i zniżki przy większych zamówieniach. Skoro potrzebujesz wyceny, wówczas zgłoś się do nas, a my dokonamy odpowiednich obliczeń oraz wskażemy, które rozwiązania będą dla ciebie odpowiednie. Jak obiektem twojego poszukiwania bywa tego typu drukarnia, która będzie równocześnie zapewniała Tobie najwyższą jakość usług, trochę różnorakich rodzajów druków, oraz konkurencyjne ceny, wówczas wejdź do nas – z pewnością nie zawiedziesz się!

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Jednym z największych dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Europie jest szwajcarska firma Farimex SA. Jej główna siedziba znajduje się w Genewie, natomiast w biura w Istambule oraz w Chinach. Firma ta stała się pionierem we wdrażaniu nowej technologii fiskalnej w wielu krajach z powodu współpracy z najlepszą siecią partnerskich firm. Współcześnie działa ona na najważniejszych rynkach urządzeń fiskalnych w Europie, Afryce i Azji.
  Firma Farimex jako pierwsza wprowadziła kasy fiskalne typu mini. Na podstawie uzyskanych doświadczeń kierownicy firmy postanowili wprowadzić na rynek nową generację kas fiskalnych pod marką FAREX, która łączy w sobie silną pozycję rynkową, doświadczenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Efektem tego są niewielkie, niezawodne i proste w obsłudze urządzenia fiskalne. Obecnie Farimex Polska to jedna z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Jeżeli interesują Cię kasy fiskalne bądź kasa fiskalna to koniecznie wejdź na ich stronę internetową lub skontaktuj się z nimi.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wrocław »

  Znana firma istniejąca w branży graficznej i drukarskiej już od niemal 20 lat. Szeroki zakres oferowanych usług, obejmujący m.in. druk małoformatowy i wielkoformatowy na foliach, banerach, papierze i płótnie, laminowanie, roll'upy i stojaki, umieszczanie grafiki na samochodach oraz laserowe cięcie i grawerowanie (drewna, gumy, skóry, papieru, plexi). Indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do każdego projektu, elastyczność wobec potrzeb klienta oraz nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające szybką realizację (typową dla druku cyfrowego) przy utrzymaniu dobrej jakości usług oraz niskiej cenie nawet w przypadku niewielkiej ilości egzemplarzy. Naszą specjalnością jest druk wielkoformatowy na płótnie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie korespondencji »

  Realizujemy usługi związane z branżą poligraficzną. Wykonujemy wysokiej jakości wydruki. Posiadamy znakomicie zaopatrzony park maszynowy oraz kompetentnych pracowników. W zakresie usług oferowanych przez naszą drukarnię mieści się między innymi pakowanie korespondencji. Zajmujemy się również pakowaniem prezentów, paczek itp. Projektujemy, a następnie drukujemy ulotki, broszury, książki i rozmaite materiały reklamowe. Każde zadanie realizujemy z dużym zaangażowaniem i starannością. Gwarantujemy wysoką jakość usług dopasowanych do wymagań klienta.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarnie

Drukarnie - nowa strona:

Adres: