Marketing Podkategoria: Marketing

 • Firma w sieci - tania reklama w katalogu firm »

  Posiadasz firm już kilka lat, nie ważne w jakiej branży, nie ważne czym się zajmujesz i brakuje Ci klientów lub uważasz, że masz ich zbyt mało. Jest na to jeden sposób ogromnie popularny w dzisiejszych czasach. Sposobem tym jest reklama firmy w Internecie. Reklama w internecie określonej firmy najlepiej jeżeli jest wstawiona na stronie, która prowadzi katalog firm. W katalogu zazwyczaj podaje się takie dane przedsiębiorstwa jak adres, telefon, link do strony www, e-mail, opis firmy, oferta, galeria, słowa kluczowe. Baza firm automatycznie przydziela miejsce siedziby naszej firmy w mapach google, dlatego też z łatwością można określić położenie firmy. Należy pamiętać, że żyjemy w dobie internetu. Jeżeli informacje o naszej firmie nie znajdują się w sieci, to nie stanowimy wiarygodnego przedsiębiorstwa. Reklama w Internecie jest niedroga i przeznaczona jest zarówno dla wielkich korporacji jak i dla małych, lokalnych firm. Jest to najlepszy sposób na zareklamowanie usług jakie oferuje nasza działalność.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie www radom »

  Pozycjonowanie to lokata otwierająca drogę do wielu nowych użytkowników. Wypromuj swój artykuł – zleć nam pozycjonowanie stron internetowych. Oferujemy Państwu sprawne pozycjonowanie, optymalizację i promocję stron WWW. Oferta przeznaczona jest dla witryn biznesowych, sklepów internetowych, portali itd. Logineo proponuje wydajne pozycjonowanie stron internetowych. Bez długoterminowych umów, zamaskowanych kruczków w umowie - uczciwie i skutecznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Jeżeli wyszukujesz solidnej agencji hostess i modelek, to bardzo dobrze, że tu trafiłeś. Możemy zaoferować Ci fachowe usługi naszych modelek. Placówka naszej firmy ma miejsce w mieście Warszawa, lecz organizujemy eventy firmowe w całej Polsce. Zapraszamy na naszą witrynę www również młode dziewczyny, jakie są zainteresowane pracą jako modelki w naszej agencji. Najbardziej znana agencja agencja zachęca do współpracy!

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panel aukcji »

  Dowolna osoba intensywnie sprzedająca w internecie, zdaje sobie sprawę, jak wart podkreślenia jest stały kontakt z klientem i że baza mailingowa jest dla e-sprzedawcy autentycznym skarbem. Nasz panele allegro zapewnia budowanie takiej bazy, oraz przygotowanie i przesyłanie mailingu aukcyjnego. Oferujemy cztery pakiety abonamentowe dopasowane do ilości sprzedaży. Na rynku jest sporo tego typu serwisów. To co cechuje nasz serwis to szerokie możliwości konfiguracji, m.in. funkcja stałego przyporządkowywania osobnych aukcji w stosunku do pól panelu oraz dowolne, niczym nie ograniczone modyfikowanie nazwy dla każdego wystawianego towaru. U nas całkowicie za darmo możesz sprawdzać pełen pakiet narzędzi jakie dostarcza allewzrost.pl. Zarejestruj się i wstaw nasz panel aukcji w treści każdej swojej aukcji - dzięki temu zaprezentujesz każdemu odwiedzającemu Twoją aukcję swoje pozostałe towary, które sprzedajesz na allegro. Nasz panel sam się aktualizuje. Dostajesz dokładne statystyki wyświetleń i kliknięć w poszczególne pola panelu aukcji! Przy tak wielu narzędziasz płącisz naprawdę bardzo niewiele. Sprawdź i sam się przekonaj całkowicie za darmo przez okres czternastu dni. Po tym czasie płacisz grosze za używanie tak rozbudowanego narzędzia.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia PR »


  Aktualnie nie można sobie wyobrazić dobrego funkcjonowania firmy bez profesjonalnego działania marketingowego. Kampanie marketingowe obsługują obecnie praktycznie wszelkie dziedziny naszego istnienia i w ogóle nie obejmuje to jedynie dosłownej reklamy w radiu lub innych środkach przekazu. W erze prężnej konkurencji, żeby zdobyć zamierzone cele powinno się powierzyć sprawy promocji przedsiębiorstwa w ręce fachowców. Nasza agencja proponuje fachowe akcje reklamowe, które zapewnią naszym konsumentom sukces w wykonywanej dziedzinie. Proponujemy pełną panoramę atrakcyjnych rozwiązań reklamowych, takich jak na przykład marketing szeptany, subtelny marketing zapachowy, określany także jako aromamarketing, gdzie promocja przedsiębiorstwa realizowana jest poprzez połączenie z konkretnym zapachem, który kreuje przyjemny imidż firmy. Zapewniamy także marketing szeptany, za sprawą którego promowana firma będzie bez przerwy obecna pośród klientów, jakby świeży news. Proponujemy także szkolenia PR, jak również personal branding, dzięki któremu nawet jednoosobowa firma stanie się renomowaną marką. Nasza propozycja obejmuje PR internetowy, który z uwagi na potęgę Internetu stwarza dzisiaj jedną z najefektywniejszych metod przemówienia do klientów.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: