Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odszkodowanie za wypadek drogowy Jeżdżenie samochodem stało się w obecnych czasach najpopularniejszym rodzajem przemieszczenia się. Taka forma komunikacji ciągnie na nieszczęście za sobą okropne piętno w postaci wypadków drogowych. W Polsce w minionym roku ilość wypadków pokaźnie spadła, jednakże wciąż ich skutki pozostawiają znaczną krzywdę w postaci obrażeń czy śmierci poszkodowanych. Krzywda ta dotyka nie tylko bezpośrednio poszkodowanych, ale zarówno ich rodziny, dla których mizernym pokrzepieniem są kwoty za odszkodowanie za wypadek drogowy czy zadośćuczynienia za śmierć jakie dostają oni od odpowiedzialnych podmiotów. Dodatkowo kwoty odszkodowania za wypadek wielokrotnie są pokaźnie obniżane przez ubezpieczycieli. W celu zademonstrowania skali zjawiska należy uświadomić sobie, że w 2012 roku wydarzyło się na polskich drogach 37 046 wypadków drogowych. Wielkość ta spadła o 3 019 (-7,5%) wypadków w zestawieniu z rokiem 2011, w którym odnotowano 40 065 wypadków oraz o 1 786 (-4,6%) wypadki w roku 2010, w którym zanotowano 38 832 wypadki. W rezultatu 37 046 wypadków drogowych, który wydarzyły się w roku 2012 śmierć poniosło 3 571 osób, co również jest liczbą mniejszą niż zanotowane w latach przeszłych. To znaczy w roku 2011 śmierć w wyniku wypadku poniosło 4 189 osób (-14.8%), natomiast w roku 2010 zginęło 3 907 osób (-8%). Dodatkowo liczba osób rannych spadła i wyniosła 45 792 osoby. W zestawieniu do 2010 roku, kiedy obrażenia odniosło 48 952 osoby, liczba osób rannych obniżyła się o 3 160 (-6,5%), natomiast w zestawieniu do roku 2011 kiedy odnotowano 49 501 osób rannych, liczba ta uszczupliła się o 3 709 osób tj. (-7,5%).

Szczegóły strony kancelarianiedzwiedz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kancelarianiedzwiedz.pl:

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 12

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Stanowimy zespół niezwykle utalentowanych prawników, którzy z wielką radością chcą zaoferować Ci swoje doradztwo prawne. Ofiarujemy Wam nasze zaangażowanie oraz wiedzę, których połączenie sprawia, że proponowane przez nas porady prawne online zawsze w ekspresowym tempie rozwiążą Twoje problemy z prawem. Przekonaj się o tym już dziś - skontaktuj się z naszymi przedstawicielami z Krakowa lub Katowic i poproś o poradę.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania wrocław »

  Miałeś wydarzenie – w miejscu pracy, w szkole, na szosie – zadośćuczynienia Wrocław ulżą Ci błyskawicznie, funkcjonalnie dochrapać się adekwatne zadośćuczynienie za poniesione straty. Jesteśmy organizacją ubezpieczeniową, która już od kilkunastu lat działa na wrocławskim jarmarku. W naszej fabryce pracują o wiele wykwalifikowani, fachowi, wiarygodni personel. Zapewniamy systemową obsługę, prędkie i energiczne funkcjonowanie. Nigdy nie robimy przypadkowo, każdy nasz krok jest intencjonalny. Odszkodowania Wrocław - dla nas korzyść interesanta jest najwyższe. Inwitujemy do współpracy!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Lublinie »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie.

  Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet.

  Prawo cywilne, gospodarcze, karne. Sprawy spadkowe, rodzinne, prawo pracy. Opracowywanie projektów umów. Zastępstwo procesowe, substytucje, odszkodowania.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona prawna przez egzekucją »

  W dzisiejszych trudnych czasach wielokrotnie może się zdarzyć, że popadniemy w tarapaty finansowe. Niekiedy stopień ich skomplikowania prowadzi do wszczęcia przeciwko nam postępowania egzekucyjnego. Ważne w takich chwilach jest aby mieć możliwość wsparcia od profesjonalnego prawnika. Firma Med-Jurist z miasta Łodzi wprowadziła do swojej oferty kompleksowe usługi prawne w kwestiach dotyczących prawa egzekucyjnego. Ma to na celu zapewnienie aby dłużnicy nie byli poszkodowani przez wierzyciela ani organy egzekucyjne. Współpracujemy w tym zakresie z renomowaną kancelarią adwokacką z miasta Łodzi oraz firmą prawniczą ze Zgierza.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale Weselne - Obiekty na twoje wesele »

  Organizacja uroczystości zaślubin najczęściej rozpoczyna się od znalezienia odpowiedniego miejsca, Sali weselnej, w której to odbędzie się przyjęcie weselne. Poszukując fajnego, ekskluzywnego lokalu na zorganizowanie takiej imprezy nie jednokrotnie można mocno się zniechęcić. W takiej chwili z pomocą przychodzi Portal Sale-weselne.pl, w którym to prezentowane są obiekty na ślub wesele z całej Polski. Odwiedz

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne warszawa »

  Uprzejmie zapraszamy na stronę internetową kancelarii Adwokackiej adwokat Anny Chrońskiej. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych jak również firm oraz przedsiębiorców. W pakiet naszych usług wchodzi sporządzanie porad jak również opinii prawnych oraz reprezentowanie Klientów przed sądami. Naszą specjalnością są sprawy z obszaru prawa cywilnego, spadkowego oraz gospodarczego. Do każdej prowadzonej przez nas sprawy podchodzimy wyjątkowo, zawsze przeprowadzając drobiazgową analizę. Dodatkowo, Klienci mogą korzystać z pomocy prawnej adwokata jak również prawnika kanonisty. Wiele problemów jesteśmy w stannie również rozwiązać poprzez konsultacje prawne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych usług - adwokat warszawa. Postaramy się pomóc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Bielsko-Biała »

  Zajmujemy się windykacją długów oraz skupem wierzytelności na terenie miasta Bielsko-Biała oraz okolic. Mamy odpowiednie doświadczenie poparte długoletnią pracą w sferze finansów, doświadczoną kadrę oraz elastyczną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Duże grono zadowolonych klientów potwierdza skuteczność naszych działań.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rybnik »

  Nasza Kancelaria Adwokacka to gwarancja wszechstronnej pomocy prawnej i rzetelnej oceny problemów prawnych naszych Klientów. Ścisła współpraca naszej kancelarii adwokackiej z kancelarią radcowską, w ramach JP Kancelaria umożliwia Państwu dostęp do fachowych usług takich jak radca prawny Rybnik.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć porady prawne Rybnik na najwyższym poziomie obejmujące między innymi: doradztwo prawne, odszkodowania, sporządzanie opinii prawnych czy postępowania sądowe.
  JP Kancelaria - prawnik Rybnik, indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie oczekiwań, celów i wymagań Klienta oraz rozwiązywanie problemów prawnych z pominięciem konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą JP Kancelaria.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »