PPE

PPE Na omawianej stronie online swoją ofertę zamieściło powstałe w 2003 roku Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S. A. Zawiera szeroki wachlarz funduszy inwestycyjnych od SKOK-u FIO Rynku Pieniężnego, przez SKOK FIZ 1, po SKOK FIO Etyczny 1. Pośród produktów wartychpolecenia znaleźć można na przykład MiFID czy Pracowniczy Program Emerytalny, zwany potocznie PPE. Zapraszamy do skorzystania z Symulatora Systematycznego Oszczędzania, jak również do efektywnego lokowania środków finansowych.

Szczegóły strony www.tfiskok.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tfiskok.pl:

PPE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 25

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura maklerskie »

  Na tej witrynie dowiesz się wszystkiego o popularnych domach maklerskich w naszym kraju. Są one związane z giełdą i zezwalają wszystkich na inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych co jest jak najbardziej najlepszym sposobem na to, iżby zwiększyć swoje zarobki z inwestycji. By to uczynić należałoby wybrać najlepszy dom, który będzie decydował o naszych inwestycjach i doradzał nam w tym obszarze. My posiadamy informacje na temat wszystkich domów, tedy należałoby się zainteresować naszą stroną jeżeli chce się mieć pewność, iż twoje pieniądze będą akuratnie ulokowane i czuwać nad nimi będzie ktoś kto zna się na rzeczy. Zapraszam wszystkich zainteresowanych naszymi witrynami!

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybka pożyczka przez internet »

  Działamy w zintegrowanej grupie serwisów internetowych, dzięki którym zyskują Państwo bezpośredni dostęp do ofert bankowych bez wychodzenia z domu.Nasze atuty to precyzyjna oferta, szybkość działania i niezawodność! Wybierają Państwo ofertę i wypełniają wniosek, który trafia bezpośrednio do wybranej przez Państwa instytucji.Zapytania wysyłane z serwisu :Szybka Pożyczka: trafiają do banków i instytucji współpracujących z e-brokers, które zajmują się realizacją zamówionych produktów.Wypełniacie Państwo wniosek, który natychmiast wpływa do podmiotu, dla którego jest przeznaczony, bez żadnej ingerencji osób trzecich, bez straty czasu, bez obawy o wgląd w jakiekolwiek dane osobowe.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • windykacja rzeszów »

  Prowadzisz działalność gospodarczą ? Masz problemy ze ściąganiem swoich należnośc ? Część z twoich kontrahentów zwleka ze spłatą za nabyty materiał albo usługę ? Masz dosyć upominania się o własne hajs ? Nie opóźniaj w czasie - odzyskaj własne kase. Każdy wschód słońca zwłoki oddala Cię od możliwości efektywnego odebrania swoich {należności|pieniędzy. Przedsiębiorstwo Mediator z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się wbezzaliczkowym odzyskiwaniu należności. Działamy prędko i zdecydowanie. Zlecając nam odebranie swoich wierzytelności masz absolutną gwarancję naszego zaangażowania. Odzyskujemy debet prędko i skutecznie. Twój dłużnik przestanie kimać spokojnie i zacznie rozmyślać o tym jak prędko spłacić. Odwiedz naszą stronę internetową już w tym momencie i odzyskaj swoje należności razem z należnymi odsetkami. Absorbujemy się skuteczną windykacją sądową oraz przedsądową. W skład oferowanych za pośrednictwem nas usług wchodzi monitorowanie wierzytelności, ich efektywne ściąganie oraz działanie prewencyjne.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnij PIT-37 - to proste! »

  Oprogramowanie PITy 2012 to łatwy i pewny program do rozliczania zeznań podatkowych PITy za 2011 r. Aplikacja zapewnia składanie wszystkich najpopularniejszych deklaracji PIT, zarówno przez osoby otrzymujące pobory ze stosunku pracy (PIT-37), prowadzące własną jednostkę gospodarczą (PIT-36), otrzymujące zyski z dzierżawy czy też osoby otrzymujące renty ewentualnie emerytury.
  PITy da się rozliczyć zarówno w komfortowym kreatorze, jak również w postaci aktywnych formularzy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  DORADCA Auditors ma przyjemność przedstawić swą ofertę na niniejszej stronie. Oferujemy Państwu badanie wszelkich sprawozdań finansowych. Przeprowadzamy je po dokładnym zrozumieniu jednostki. Organizujemy specjalistyczne szkolenia w zakresie rachunkowości i podatków. Cały czas dostarczamy rozwiązania szeregu zagadnień podatkowych i księgowych. Pracujemy z informatykami i specjalistami z zakresu oceny organizacji. Nasze czynności oparte są na innowacyjnych standardach rewizji finansowej. Nasze audyty odpowiadają wytycznym Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza techniczna »

  Międzyrynkowa Analiza techniczna i Fundamentalna to nasza specjalność. Komentarze, prognozy i systemy inwestycyjne. Nasz cel-finansowy Graal.
  Firma z wieloletnim doświadczeniem.
  Działamy głównie na obszarze Wielkopolski - głównie Poznań i Jarocin. Nasza oferta to: budowa domów, budynków przemysłowych, wykopy, odwodnienia, przyłącza. Także wykonawstwo mebli na zlecenie. By zapoznać się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę. Sprawdź nas!

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Nieprzyjemności zawiązane z narastającymi długami finansowymi mogą w szybkim tempie odbić się złym echem nie tylko na nas i naszym zdrowiu ale i na naszych bliskich czy działalności gospodarczej. Dlatego tak ważne jest to, aby szybko reagować na każde trudności w ich spłacie oraz zasięgnąć opinii specjalisty, który pomoże nam się z nich wydostać. Taką pomoc oferuje swoim klientom spółka Jatex, która rozwiązuje problemy finansowe stosując nowoczesny faktoring. Usługa ta polega na przejęciu zaległych należności swoich klientów i rozliczaniu się z nimi na innych, bardziej elastycznych warunkach. Jatex to również skuteczna windykacja, monitoring należności oraz wiele innych finansowych usług pomagających przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meta trader »

  Nie masz zbyt zasobnej wiedzy na temat inwestycji na konkretnych rynkach? Nie masz pojęcia, jakimi zasadami trzeba się kierować i na co zwracać szczególną uwagę wybierając konkretną inwestycję? Jeśli udzieliłeś pozytywnych odpowiedzi na wyżej zapisane pytania i pragniesz zmienić tę sytuację bardzo dobrze trafiłeś. Stworzona przez nas oferta winna spotkać się z Twoim zainteresowaniem. Jeśli nie jesteś jeszcze co do tego przekonany obowiązkowo zapoznaj się z zawartością naszej witryny internetowej. Z całą pewnością nasza oferta bardzo pozytywnie Cię zaskoczy i zapragniesz z niej skorzystać. Przekonaj się o tym już teraz! Nie będziesz żałował swej decyzji. Zapoznaj się z naszymi programami do obsługi forex - Metatrader 4.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do polski »

  Przelew pieniędzy z Anglii do Polski bywa w bardzo wielu sytuacjach trudne, o czym przekonała się niewątpliwie każda osoba która takiego rodzaju przelewy już wcześniej wykonywała. Jeżeli już zależy Ci na małych prowizjach, a dodatkowo szybkim czasie zrobienia transakcji to nie wątpliwie powinnaś zarejestrować swoje konto na stronie internetowej transfery24 za pośrednictwem którego dokonasz przelewu pieniędzy na dowolny rachunek bankowy znajdujący się w Naszym kraju. Poza tym obsługujemy przelewy pieniędzy z krajów Unii Europejskiej do Polski. Wysyłanie gotówki jest bardzo intuicyjne, żadnej osobie nie powinno sprawiać kłopotów. Wystarczy dokładnie wprowadzić informacje odbiorcy, a w następnej kolejności własną kartę kredytową lub debetową. Jeśli chcesz wykonywać tanie przelewy do Polski, to nie zwlekaj dłużej i zarejestruj konto w naszym serwisie. Na stronie odnajdziesz też informacje na temat aktualnych kursów walut, system automatycznie policzy Ci prowizję od wykonanego przelewu. W przypadku trudności, możesz nawiązać z nami kontakt drogą telefoniczną lub mailową, z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie twoje pytania.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Bielsko-Biała »

  Zajmujemy się windykacją długów oraz skupem wierzytelności na terenie miasta Bielsko-Biała oraz okolic. Mamy odpowiednie doświadczenie poparte długoletnią pracą w sferze finansów, doświadczoną kadrę oraz elastyczną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Duże grono zadowolonych klientów potwierdza skuteczność naszych działań.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »