Inne Podkategoria: Inne

 • Drzwi Warszawa »

  Firma MKdoor zachęca do korzystania ze swojej ciekawej oferty. Dla omawianego producenta drzwi, Warszawa jest główną siedzibą. Oferta przewiduje możliwość wykonania drzwi na zamówienie klienta. Pracownicy salonu pomogą dobrać najodpowiedniejsze drzwi i zajmą się ich montażem. Firma oferuje szeroki wybór drzwi lakierowanych oraz fornirowanych. W ofercie znajdują się drzwi zarówno tradycyjne, jak i bardzo nowoczesne. MKdoor zajmuje się produkcją w szczególności drzwi wewnętrznych. Klienci salonu mogą liczyć na darmowe konsultacje oraz pomiary drzwi.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Przedmiotem działalności niniejszej pracowni jest sporządzanie projektów budynków. Oferuje różnego rodzaju świadczenia, chociażby projekty: domów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, garaży, warsztatów samochodowych. Po zajrzeniu na witrynę www można posłużyć się specjalną wyszukiwarką, która wspiera w doborze najbardziej optymalnego konceptu na budynek. Każdy projekt posiada ogólną charakterystykę, zestawienie wymiarów pomieszczeń oraz informacje na temat materiałów. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie »

  Jeśli szukasz firmy, która świadczy kompleksowe usługi w sferze przeprowadzek, to znalazłeś tę właściwą. Naszą ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak i fabryki oraz instytucji. Specjalizujemy się w bezpiecznym transporcie ciężkich przedmiotów, takich jak pianina i fortepiany, maszyny specjalistyczne czy kasy pancerne. Przy większych zamówieniach proponujemy opcję. Jeżeli skorzystasz z usług naszej firmy dajemy Ci gwarancję naszego profesjonalizmu, terminowości, a także prawidłowego zabezpieczenia transportowanych towarów. Rzetelne podejście do zlecenia oraz satysfakcja klientów są dla nas priorytetem, dlatego też jesteśmy jednym z liderów na rynku usług transportowych.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom, inteligentne domy, inteligentne instalacje »

  Dynamiczny rozwój elektroniki oraz sprzętu komputerowego sprawił że możliwe jest tworzenie inteligentnych instalacji w naszych domach.Instalacje te pozwalają na komfort i wypoczynek w naszym domu oraz na oszczędność zużycia energii elektrycznej oraz gazu i wody. Postem w wyżej wymienionych dziedzinach techniki sprawił, że możemy żyć wygodniej, taniej i bezpieczniej.
  Inteligentne instalacje sprawiają, że wracając do domu zastajemy włączone oświetlenie, zasłonięte zasłony oraz odpowiednią temperaturę w poszczególnych pokojach. Ponadto włączony jest telewizor i ustawiony na odpowiednim kanale, wystarczy tylko usiąść w fotelu i oglądać. Gdy następnego dnia wychodzimy do pracy wyłączony zostaje prąd w gniazdkach, dzięki czemu nie musimy się zastanawiać, czy nie zostawiliśmy włączone żelazku, samoczynnie wyłącza się oświetlenie i włącza się system alarmowy. Ponadto zostaje obniżona temperatura, dzięki czemu jest mniejsze zużycie gazu.
  Ponadto inteligentne instalacje sterują systemem alarmowym w odpowiednim momencie jest on włączany i wyłączany. Pozwala to uniknąć włamań i kradzieży. Możliwe jest również zamykanie wszystkich drzwi w domu, które prowadzą na zewnątrz. Ponadto istnieją systemy symulujące przebywanie kogoś w domu.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Chcesz zakupić do swojej kuchni pewną filantropijne akcesoria zaś wyposażenie? Wartościowy istnieje ci wysokiej postaci kosz na bieliznę, z którym usuwanie będzie mogło sterczeć się coraz łatwiejsze? Wtedy szpico przeznaczyć raczej czasu na to, by poprzeglądać różnorodne propozycji w internecie. Owe właśnie tam victorinox wygodne są w obszernym asortymencie, natomiast na bonus w bardzo chodliwych cenach, przeto sami jeśli gonisz dla siebie adekwatnych wyników, które będą mogły w całości twoje wyglądania, opieko zaskoczyć od poprzeglądania Internetu. Owe tam będzie wolno napotkać zarówno na akcesoria kuchenne prestiżowych marek, na przykład berghoff, ale też będzie wolno ustawić na tańsze produkty bez znakomitych logotypów, ale samych można zdecydować się na designerskie akcesoria, jakie smakują naprawdę dużo oraz nie wolno ich otrzymać zazwyczaj w tuzinkowych sklepach. Toteż skończonym wyjściem będzie uważnie się na złożenie zamówienia poprzez Internet - to szybka, pasująca oraz łatwa procedura na zakupienie dla siebie akcesoriów do kuchni właśnie tam.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: