Nieruchomości na sprzedaż Podkategoria: Nieruchomości na sprzedaż

Ogłoszenia o nieruchomościach wszystkich agencji i osób prywatnych, oferty najbardziej korzystne i sprzedaż.

 • Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie – Mieszkaniowy As »


  Tworzymy nową jakość życia dbając o rozwój, estetykę i przestrzenną harmonię miasta. W oparciu o wieloletnią tradycję architektoniczną kreujemy nowoczesne rozwiązania.
  Mieszkaniowy As to marketingowa nazwa Spółek wchodzących w skład Grupy GREMI, których podstawową działalnością jest działalność deweloperska
  Grupa GREMI to grupa kapitałowa o charakterze zbliżonym do funduszu inwestycyjnego specjalizująca się w kilku segmentach przedsiębiorczości, między innymi:
  działalności polegającej na zakupie i restrukturyzacji przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich wartości rynkowej
  inwestycjach w sektorze nieruchomości, w tym między innymi w projekty rewitalizacji terenów poprzemysłowych oraz projekty developerskie
  inwestycjach w „branże przyszłości”: produkcje filmowe i media.
  W skład Grupy GREMI wchodzi kilkanaście podmiotów polskich i kilka zagranicznych, które koncentrują swoją działalność na rynku polskim i brazylijskim.
  Centrala Grupy mieści się w Krakowie.
  Przy realizacji projektów inwestycyjnych Grupa GREMI korzysta z usług konsultingowych firmy GREMI, działającej nieprzerwanie od 1991 r.

  Najnowsza inwestycja to Kamienice Krakowskie zlokalizowane przy ulicy Poznańskiej w Krakowie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Łódź »

  Potrzebujesz sali konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką posiada i umożliwia jej wynajęcie? Dobrze trafiłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza branża. Mamy wybitnie urozmaiconą ofertę, jaka na pewno przypadnie Ci do gustu. Oferujemy klientom klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą pokaźną grupę ludzi. Dzięki nam będziesz mógł zwołać konferencję w profesjonalnym położeniu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, by oswoić każde szczegóły wynajmu.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Opalenica »

  Zapraszamy Was do zaznajomienia się z ofertą na mieszkania w Opalenicy
  Nowoczesne, funkcjonalne mieszkania od developera. Lokale położone w III piętrowym budynku wielorodzinnym. Budynek zbudowany z cegły w 2008 roku.
  Na obszarze osiedla istnieją tereny zielone, mały staw otoczony drzewami, plac zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe także przystanek autobusowy (przewoźnika Marco Polo) zapewniający prędki i prosty dostęp do Poznania, blisko zajezdnia PKP. W przyszłości w sąsiedztwie ma wykształcić się drugi identyczny budynek. W okolicy liczne zakłady pracy, poszukujące nowych pracowników.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Pożyczki są stresujące i wstrzymują dużą liczbę ludzi przed nabyciem własnego lokalu mieszkalnego. Domy są mądrą inwestycją na starość, można ulokować w nich własne zaskórniaki. Pomocna dłoń wyciągnięta w Twoją stronę to nasza oferta, gdy wyszukujesz lokali mieszkalnych w Szczecinie. Jesteś młody i pragniesz kupić lokal mieszkaniowy w Szczecinie, lecz nie masz pojęcia, w jaki sposób się za to wziąć ? Przestań przeszukiwać, wstąp na stronę internetową i daj się przekonać, iż najem mieszkania Szczecin to sprawa do załatwienia. Atrakcyjne transakcje posiadłości Szczecin to nasza specjalność, umożliwiamy udaną sprzedaż. Wypatrzymy nabywcę na Twoje apartamenty, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości na sprzedaż

Nieruchomości na sprzedaż - nowa strona:

Adres: