Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

W tej kategorii katalogu znajdują się strony internetowe związane z szkolnictwem i nauką. Zamieszczamy tutaj informacje o szkołach, szkoleniach i kursach, strony edukacyjne, a także portale poświęcone zdobywaniu wiedzy. Znajdziesz tu bogate źródło stron szkół państwowych, prywatnych a także firm organizujących kursy.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoły językowe gdańsk, nauka angielskiego gdańsk, angielski gdańsk, kursy »

  mobile ENGLISH AngielskiJęzyk angielski z dojazdem to szkoły angielskiego Gdańsk. Prowadzimy kursy językowe Gdańsk plus korepetycje spośród języka angielskiego, szkolenia na rzecz firm, kursy business English w Gdańsk. Oferujemy kursy indywidualne spośród dojazdem aż do domu czy firmy.Angielski Gdańsk na rzecz dzieci spośród mobile ENGLISH kids owo wyjątkowe kurs dla najmłodszych. mobile ENGLISH individual owo kursy indywidualne dla młodzieży plus osób dorosłych; egzamin maturalny język angielski, konwersacje, przygotowanie do wyjazdów.
  Uczymy autorską Metodą Indywidualnego Rozwoju Językowego ILDM, przez której jakikolwiek Słuchacz mobile ENGLISH bez względu na wieku jest w stanie osiągać szybkie efekty.Szkoły językowe Gdańsk - mobile ENGLISH Group jest międzynarodową siecią szkół językowych wyspecjalizowanych w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego spośród dojazdem aż do Klienta.
  Z nami nauka angielskiego Gdańsk owo czysta przyjemność.
   

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma organizuje bogaty wybór w obszarze: kursy kierowców. »

  CEZ CARGO (a nie kargo) powstało w 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, kucharz i wiele innych). Zobacz szystkie nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na terenie całego kraju.
  - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania)
  - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania wstępne)
  - wynajem autokaru
  Zapraszamy na nasz portal www gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DiversLingva - Centrum Języków Obcych, Legal, Business English, Kursy angielskiego, niemieckiego »

  Legal English - angielski dla prawników we Wrocławiu, Legal English - English for law we Wrocławiu, Business English we Wroclawiu - angielski biznesowy we Wrocławiu, przygotowanie do BEC, angielski prawniczy, kurs angielskiego wroclaw, kurs IELTS, angielski w centrum wroclawia, ILEC we Wrocławiu, egzamin ILEC, wrocław, kurs angielskiego IELTS we wrocławiu, niemiecki wakacyjny, kursy niemieckiego, nauka niemieckiego od podstaw wrocław, kursy niemieckiego we wrocławiu, kurs niemieckiego Direkte methode, kurs niemieckiego metodą direkt we Wrocławiu angielski w prawie, kurs angielskiego biznesowego we Wrocławiu, kursy biznesowe we wrocławiu, kurs języka biznesowego wroclaw, darmowe testy online, darmowe przygotowanie do ilec, ILEC, TOLES, BEC, prawo wrocław, kurs angielskiego wrocław, kurs angielskiego dla poczatkujących, kurs niemieckiego, nauka niemieckiego directes method, niemiecki, niemiecki dla firm, angielski, nauka angielskiego, dobra szkoła językowa, nauka hiszp

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rower stacjonarny na sportbody.pl Rower treningowy sportbody.pl »

  Zapraszamy na naszą witrynę profesjonalnego importera aparatu do ćwiczeń siłowych również najlepszego sprzętu do aerobiku. Na stronie internetowej www.sportbody.pl wyszukasz najnowsze dostępne na rynku piłki gimnastyczne i atlasy do ćwiczeń. Sprzęt w jaki się wyposażamy jest całkowicie profesjonalny co nie oznacza, że nie jest tak jak dobry do stosowania w domu. Jeżeli poszukujesz urządzenia do ćwiczeń i chcesz go wykorzystać na własny użytek zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który zaoferuje optymalny komplet sprzętu do ćwiczeń. Dzisiaj polecamy
  Ławka z modlitewnikiem BW 3210 w najlepszej cenie na krajowym rynku.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rosyjskiego Warszawa »

  Egzamin językowa CNJ jest największą siecią szkół uczących na Mazowszu. Wykwalifikowana pracownicy lektorów CNJ  gwarantuje perfekcyjną realizację zaleceń metody. Szkoły CNJ zlokalizowane są w obiektach tuż tuż centrów komunikacyjnych także dysponują odpowiednią ilością sal wykładowych.
  Szkołajęzykowa prowadzi kursy języka rosyjskiego w Warszawie. CNJ daje darmowe zajęcia w razie niezdania tego egzaminu. Scholar przypuszczalnie zainicjować naukę w dowolnym terminie, skoro za każdym razem jest prawdopodobieństwo dołączyć do grupy która uprzednio istnieje azali która nie prędzej rozpoczyna kurs. CNJ.pl oferuje kurs próbne. Są one darmowe w sytuacji, kiedy student zrezygnuje spośród edukacji po ich wykorzystaniu. Zadania domowe należą w aż do rzadkości to znaczy wcale ich nie posiada. Skontaktuj się spośród nami również rozpocznij szkolenie już obecnie!

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs płace »

  Praca jak i czynności jakie w jej trakcie realizujemy są ustalone w przepisach prawnych i regulaminie pracy, aby ustrzec się przykrych nieporozumień i nadużyć. Aby poznać serię praw determinujących zwykłą pracę w firmie zapraszamy na fachowe szkolenie zakładane przez Centrum Kształcenia HR. Każdy uczestnik ma możliwość poznać na nim profesjonalne porady prawne, prawo pracy czy kodeksy dotyczące urlopów czy ubezpieczenia. Dzięki kursom organizowanym przez CKHR szybko zwiększysz swoje predyspozycje zawodowe i będziesz fachowcem w swojej dziedzinie. Zachęcamy także na fachowy kurs płace, na którym poznacie Państwo wiele poważnych danych na temat wynagrodzenia zatrudnionych pracowników.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka studia »

  Jeżeli jesteś absolwentem szkoły średniej oraz szukasz dla siebie uczelni, na jakiej będziesz w stanie rozszerzyć swoją wiedzę to obowiązkowo sprawdź naszą uczelnię. Tylko u nas najlepsi profesorowie, jacy przekażą ci przydatną wiedzę a także najnowocześniejsze przyrządy, dzięki którym uzyskasz potrzebną praktykę. Wszystkim naszym studentom zaręczamy, miła oraz przyjemną atmosferę. Wszystkie informacje dotyczące sposobu rekrutacji a także oferowanych przez naszą uczelnię kierunków znajdą Państwo na naszej stronie na którą gorąco odsyłamy.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne MRP-Koder »

  Centrum Edukacyjne MRP-KODER zajmuję się organizowaniem szkoleń technologii informatycznych. Prowadzimy kursy i szkolenia komputerowe.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Video e-learning »

  Oferujemy bogaty zakres szkoleń e-learningowych. Escola tworzy interaktywne materiały edukacyjne, co daje możliwość szybkiego przeszkolenia pracowników w trybie on-line.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Mając ogromne doświadczenie, specjaliści zgromadzeni wokół IPP zdiagnozują procesy biznesowe w Twojej firmie i polecą efektywne rozwiązania. Specjalnością IPP są szkolenia. Team IPP zakłada, że najkorzystniejszą inwestycją jest powiększanie zdolności pracowników poprzez trening. Poświadczono, że w praktyce wiedza ta daje wymierne wyniki. Realizowane przez IPP projekty spełniają europejskie normy. IPP jako lider w branży szkoleniowo-doradczej otrzymał mnóstwo pochwalnych referencji od klientów z całej Polski, funkcjonujących w rozmaitych sektorach. Zaaranżował m.in. szkolenia dla farmacji, menedżerów, specjalistów ds. konsultingu (baza i opis na stronie: szkolenia negocjacje, telemarketing, szkolenia techniki sprzedaży). Podczas szkolenia dla firm wykorzystywane są najefektywniejsze formy nauczania oraz nowoczesne pomoce. Do działań IPP zalicza się również pisanie projektów unijnych (sprawdź na witrynie dotacje unijne – Poznań. Bogate info!). Dane kontaktowe: Instytut Projektów Personalnych, ul. Katowicka 57 A/1, Poznań/ul. Klaudyny 36/93 Warszawa, nr tel. 22 412 60 14.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeladuj token
Token: