DiversLingva - Centrum Języków Obcych, Legal, Business English, Kursy angielskiego, niemieckiego

DiversLingva - Centrum Języków Obcych, Legal, Business English, Kursy angielskiego, niemieckiego Legal English - angielski dla prawników we Wrocławiu, Legal English - English for law we Wrocławiu, Business English we Wroclawiu - angielski biznesowy we Wrocławiu, przygotowanie do BEC, angielski prawniczy, kurs angielskiego wroclaw, kurs IELTS, angielski w centrum wroclawia, ILEC we Wrocławiu, egzamin ILEC, wrocław, kurs angielskiego IELTS we wrocławiu, niemiecki wakacyjny, kursy niemieckiego, nauka niemieckiego od podstaw wrocław, kursy niemieckiego we wrocławiu, kurs niemieckiego Direkte methode, kurs niemieckiego metodą direkt we Wrocławiu angielski w prawie, kurs angielskiego biznesowego we Wrocławiu, kursy biznesowe we wrocławiu, kurs języka biznesowego wroclaw, darmowe testy online, darmowe przygotowanie do ilec, ILEC, TOLES, BEC, prawo wrocław, kurs angielskiego wrocław, kurs angielskiego dla poczatkujących, kurs niemieckiego, nauka niemieckiego directes method, niemiecki, niemiecki dla firm, angielski, nauka angielskiego, dobra szkoła językowa, nauka hiszp

Szczegóły strony www.diverslingva.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.diverslingva.eu:

DiversLingva - Centrum Języków Obcych, Legal, Business English, Kursy angielskiego, niemieckiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 15

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła językowa Śląsk »

  Progreso to centrum językowe prezentujące Państwu kursy na najlepszym poziomie. Nasza szkoła językowa jest zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Przedstawiamy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Chcesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to obietnica szybkiej i dającej efekty nauki! W naszej ofercie można poszukać kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na rozmaitych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i korzystne rabaty. Duński Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • słówka angielskie »

  W obecnych czasach ucząca się osoba, która nie zna przynajmniej jednego z języków obcych skazana jest na klęskę szukając pracy. W szkolnictwie już od szkoły gimnazjalnej nauczane są 2 przedmioty języków obcych - angielski w formie podstawowej i inny, zazwyczaj niemiecki.
  Problem jest tego typu, że szkoły chcieliby nas nauczyć języka staroświeckimi technikami, a do tego na starcie stawia się na perfekcyjną znajomość gramatyki, a nie na przydatną umiejętność tak zwanego "dogadywania się". W praktyce aby pojąć jak się dogadywać w Stanach Zjednoczonych wystarczy jeśli kiedy znamy słówka angielskie. Znając wiele tys powszechnych słów bez kłopotu będziesz dobrze zrozumiany i sam też będziesz w stanie rozumieć innych. Postaw na słówka, a dopiero kiedy je zapamiętasz skoncentruj się na nauce gramatyki!

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Warszawa »

  Nauka języków obcych aż do tej pory nie była tak prosta! Niemiecki, francuski, włoski i mnóstwo innych - z nami będziesz ich perfekcyjnie używać. Porzuć w niepamięć nudne ćwiczenia, w czasie których myślisz o tym, jak błyskawicznie stąd zniknąć. School 4 You w doskonały sposób łączy luźne zajęcia ze skutecznym przekazywaniem wiedzy.
  Po zapoznaniu się z uczniem, dopasowujemy do niego personalny styl nauczania, tak by był najbardziej efektywny. Zobaczysz, że w mgnieniu oka zaczniesz rozmawiać w obcym języku.
  Wejdź na naszą stronę, by poznać całą ofertę School 4 You. Będziesz zaskoczony różnorodnością metod nauczania, dostępnych w naszej placówce.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z angielskiego - Wrocław »

  Germanica to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie firmy są między innymi tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), weryfikacje tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z polskiego na polski oraz w połączeniu z innymi językami obcymi. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek zaprasza w swoje progi Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Jakość opieki nad Dziećmi zależy w dużej mierze od jakości pracowników. Jesteśmy zobowiązani do budowania doświadczonych, wykwalifikowanych i lojalnych zespołów pracowniczych, które zapewnią utrzymanie najwyższych standardów opieki nad Dziećmi. Kadra pedagogiczna naszego Przedszkola to zespół młodych, wykształconych i bardzo kreatywnych nauczycieli wychowania przedszkolnego. To osoby z sercem i pasją, dzięki czemu osiągają doskonałe efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakresie rozwijania potencjalnych możliwości i predyspozycji Dziecka. Gruntowne kompetencje naszych Pedagogów zdobyte podczas specjalistycznych studiów oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi gwarantują Państwa Pociechom dostęp do nauki na wysokim poziomie. Empatia, pomysłowość i zmysł artystyczny naszych Nauczycieli pozwalają Dzieciom uczyć się w twórczej i beztroskiej atmosferze. W codziennej pracy nasi Wychowawcy dbają o harmonijny rozwój Dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Dbamy, aby zajęcia prowadzone w Promyczku były ciekawe, aby pobudzały do dalszej aktywności intelektualnej, prowokowały do samodzielnego odkrywania świata, a przy tym były dostosowane do możliwości, potrzeb oraz wieku Przedszkolaków. W razie potrzeby stwarzamy również rodzicom możliwość indywidualnych konsultacji z przedszkolnym Psychologiem i Logopedą. Ogłaszamy zapisy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek na nowy rok przedszkolny!

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nlp hipnoza, Nlp Katowice »

  Fabryka kreatywności zaprasza na: NLP szkolenia, szkolenia pedagogiczne czy nlp praktyk. A może hipnoza. Siedzibą naszej firmy są Katowice, bowiem Katowice to najlepsze miejsce na szkolenia. Chcesz zyskać większą pewność siebie, znaleźć odpowiedzi na dręczące Cie pytania, zainwestować w siebie? Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na szkolenie. To Twoja przyszłość. Prowadzimy także szkolenia pedagogiczne.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego | Szkolenia dla firm | Szkoła językowa »

  Active-Learning to nowoczesne Centrum szkoleniowo-edukacyjne z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusłan - Kursy językowe dla firm we Wrocławiu »

  Akademia Kształcenia Rusłan we Wrocławiu organizuje kursy językowe i korepetycje z bezpłatnym dojazdem do domu lub firmy. W ofercie posiadamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego. Oferujemy kursy językowe dla firm we Wrocławiu, kursy języka ogólnego i specjalistycznego - biznesowego, prawniczego. Nauka języka odbywa się w Państwa domu lub firmie. http://www.ruslan.pl Wrocław

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  Nasze centrum językowe od kilkunastu lat prowadzi szkolenia języków obcych w Polsce i za granicą. W naszej ofercie można znaleźć kursy ogólne jak również specjalne min. kurs angielskiego w anglii oraz wiele innych szkoleń tematycznych. Długoletnie doświadczenie oraz najwyższy poziom kursów razem z najlepszym zespołem wykładowców to atuty naszej działalności.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia logopedia »

  Noweperspektywy.pl to firma, która funkcjonuje na naszym rynku już od 1994 roku. Zajmuje się wszelkiego typu szkoleniami. Zrealizowali już tysiące godzin treningów, szkoleń, seminariów i sesji konsultacyjnych. Noweperspektywy.pl posiadają uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Poza tym są Partnerem Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych z Łodzi. Zespół noweperspektywy.pl to profesjonaliści pomagający w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz szeroko pojmowanych umiejętności pracowników firm usługowych, handlowych, farmaceutycznych, produkcyjnych, banków, koncernów paliwowych, placówek medycznych, hotelarstwa i gastronomii, jak także osób bezrobotnych.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »