Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Rusłan - Kursy językowe dla firm we Wrocławiu »

  Akademia Kształcenia Rusłan we Wrocławiu organizuje kursy językowe i korepetycje z bezpłatnym dojazdem do domu lub firmy. W ofercie posiadamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego. Oferujemy kursy językowe dla firm we Wrocławiu, kursy języka ogólnego i specjalistycznego - biznesowego, prawniczego. Nauka języka odbywa się w Państwa domu lub firmie. http://www.ruslan.pl Wrocław

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  Nasze centrum językowe od kilkunastu lat prowadzi szkolenia języków obcych w Polsce i za granicą. W naszej ofercie można znaleźć kursy ogólne jak również specjalne min. kurs angielskiego w anglii oraz wiele innych szkoleń tematycznych. Długoletnie doświadczenie oraz najwyższy poziom kursów razem z najlepszym zespołem wykładowców to atuty naszej działalności.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Śląsk »

  Progreso to centrum językowe prezentujące Państwu kursy na najlepszym poziomie. Nasza szkoła językowa jest zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Przedstawiamy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Chcesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to obietnica szybkiej i dającej efekty nauki! W naszej ofercie można poszukać kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na rozmaitych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i korzystne rabaty. Duński Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • słówka angielskie »

  W obecnych czasach ucząca się osoba, która nie zna przynajmniej jednego z języków obcych skazana jest na klęskę szukając pracy. W szkolnictwie już od szkoły gimnazjalnej nauczane są 2 przedmioty języków obcych - angielski w formie podstawowej i inny, zazwyczaj niemiecki.
  Problem jest tego typu, że szkoły chcieliby nas nauczyć języka staroświeckimi technikami, a do tego na starcie stawia się na perfekcyjną znajomość gramatyki, a nie na przydatną umiejętność tak zwanego "dogadywania się". W praktyce aby pojąć jak się dogadywać w Stanach Zjednoczonych wystarczy jeśli kiedy znamy słówka angielskie. Znając wiele tys powszechnych słów bez kłopotu będziesz dobrze zrozumiany i sam też będziesz w stanie rozumieć innych. Postaw na słówka, a dopiero kiedy je zapamiętasz skoncentruj się na nauce gramatyki!

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • DiversLingva - Centrum Języków Obcych, Legal, Business English, Kursy angielskiego, niemieckiego »

  Legal English - angielski dla prawników we Wrocławiu, Legal English - English for law we Wrocławiu, Business English we Wroclawiu - angielski biznesowy we Wrocławiu, przygotowanie do BEC, angielski prawniczy, kurs angielskiego wroclaw, kurs IELTS, angielski w centrum wroclawia, ILEC we Wrocławiu, egzamin ILEC, wrocław, kurs angielskiego IELTS we wrocławiu, niemiecki wakacyjny, kursy niemieckiego, nauka niemieckiego od podstaw wrocław, kursy niemieckiego we wrocławiu, kurs niemieckiego Direkte methode, kurs niemieckiego metodą direkt we Wrocławiu angielski w prawie, kurs angielskiego biznesowego we Wrocławiu, kursy biznesowe we wrocławiu, kurs języka biznesowego wroclaw, darmowe testy online, darmowe przygotowanie do ilec, ILEC, TOLES, BEC, prawo wrocław, kurs angielskiego wrocław, kurs angielskiego dla poczatkujących, kurs niemieckiego, nauka niemieckiego directes method, niemiecki, niemiecki dla firm, angielski, nauka angielskiego, dobra szkoła językowa, nauka hiszp

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego | Szkolenia dla firm | Szkoła językowa »

  Active-Learning to nowoczesne Centrum szkoleniowo-edukacyjne z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Warszawa »

  Nauka języków obcych aż do tej pory nie była tak prosta! Niemiecki, francuski, włoski i mnóstwo innych - z nami będziesz ich perfekcyjnie używać. Porzuć w niepamięć nudne ćwiczenia, w czasie których myślisz o tym, jak błyskawicznie stąd zniknąć. School 4 You w doskonały sposób łączy luźne zajęcia ze skutecznym przekazywaniem wiedzy.
  Po zapoznaniu się z uczniem, dopasowujemy do niego personalny styl nauczania, tak by był najbardziej efektywny. Zobaczysz, że w mgnieniu oka zaczniesz rozmawiać w obcym języku.
  Wejdź na naszą stronę, by poznać całą ofertę School 4 You. Będziesz zaskoczony różnorodnością metod nauczania, dostępnych w naszej placówce.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z angielskiego - Wrocław »

  Germanica to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie firmy są między innymi tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), weryfikacje tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z polskiego na polski oraz w połączeniu z innymi językami obcymi. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: