Kurs płace

Kurs płace Praca jak i czynności jakie w jej trakcie realizujemy są ustalone w przepisach prawnych i regulaminie pracy, aby ustrzec się przykrych nieporozumień i nadużyć. Aby poznać serię praw determinujących zwykłą pracę w firmie zapraszamy na fachowe szkolenie zakładane przez Centrum Kształcenia HR. Każdy uczestnik ma możliwość poznać na nim profesjonalne porady prawne, prawo pracy czy kodeksy dotyczące urlopów czy ubezpieczenia. Dzięki kursom organizowanym przez CKHR szybko zwiększysz swoje predyspozycje zawodowe i będziesz fachowcem w swojej dziedzinie. Zachęcamy także na fachowy kurs płace, na którym poznacie Państwo wiele poważnych danych na temat wynagrodzenia zatrudnionych pracowników.

Szczegóły strony www.centrumksztalceniahr.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.centrumksztalceniahr.pl:

Kurs płace

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 36 Odwiedziny alexa 9

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jeśli potrzebujesz treningów ze sprzedaży to ten serwis może cię zainteresować. Uzyskasz tu wiedzę o treningach grupowych i coachingu 'one to one' umiejętności sprzedażowych. Witryna dostarcza darmowe artykuły na temat badań naukowych w temacie sprzedaży. Teksty te dementują większość popularnych mitów, które ciągle promowane są przez wiele firm szkoleniowych. Samo uświadomienie sobie że te rzeczy nic nie dają, może już zwiększyć sprzedaż.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia IT »

  Wykorzystanie technologii IT w biznesie może przynieść wymierne zyski w Twoim przedsiębiorstwie. Jednakże wdrożenia IT nie należą do najłatwiejszych, więc ich wykonanie najprościej powierzyć profesjonalistom z IT School. Nasz zespół zaproponuje najlepsze rozwiązania oraz przeprowadzi szkolenie Twoich pracowników. Najczęściej wybierane kursy, to: szkolenia oracle, tworzenie stron internetowych w PHP, obsługa pakietu biurowego Microsoft Office, szkolenie VBA oraz zarządzania projektami. Terminy szkoleń otwartych dostępne są na stronie firmowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników »

  Szkolenia dla firm powinny odbywać się dzisiaj na dobrym poziomie, by w ogóle móc mówić o ich efektywności. Najlepsze pozwalają podnieść kompetencje, preferencji, nauczyć pracowników postępowania w różnych sytuacjach. W naszej ofercie znajdują się konferencje, szkolenia oraz warsztaty. Na wysokim poziomie, organizowane przez specjalistów w danej branży. Dla przykładu dla osób trudniących się handlem udostępniamy szkolenie z nowoczesnego podejścia do sprzedaży, szkolenia menadżerskie z najważniejszych umiejętności sprzedaży, czy ćwiczenia z copywritingu.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusłan - Kursy językowe dla firm we Wrocławiu »

  Akademia Kształcenia Rusłan we Wrocławiu organizuje kursy językowe i korepetycje z bezpłatnym dojazdem do domu lub firmy. W ofercie posiadamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego. Oferujemy kursy językowe dla firm we Wrocławiu, kursy języka ogólnego i specjalistycznego - biznesowego, prawniczego. Nauka języka odbywa się w Państwa domu lub firmie. http://www.ruslan.pl Wrocław

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia.Avenhansen.pl »

  Starsi mawiają, że człowiek uczy się całe życie i zapewne jest w tym sporo prawdy. Skutkiem tego tak często chlebodawcy delegują swych podwładnych na rozmaite szkolenia. Szczecin to ośrodek miejski, w jakim co pewien okres odbywają się różnego typu sympozja, które organizuje między innymi ekipa AVENHANSEN. Jak się okazuje, zainteresowanych nie brakuje, a lista wyczekujących bywa niekiedy wielce długa. W tym miejscu warto się zastanowić, dlaczego tak wielką wziętością cieszą się szkolenia. Poznań jest miastem, które dorównuje w wielu aspektach metropoliom z Zachodu. Z witryny internetowej szkolenia.avenhansen.pl można dowiedzieć się, kiedy mają się odbywać najbliższe szkolenia otwarte. Przeważnie terminy powtarzają się średnio co dwa tygodnie, więc wcześniej czy później zmniejszy się czas oczekiwania zapisanych na liście.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
  Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Czym zajmuje się nasza firma? Instruujemy managerów HR i do aktualnie wykształciliśmy już ponad 20 coachów. Prowadzimy też swoje szkolenia biznesowe, które są wycelowane do właścicieli firm. Jeden ze zbudowanych przez nas systemów jest nadzwyczaj pomocny, kiedy w Twojej firmie realizuje się rekrutację pracowników. System integracji wybiera lepszych kandydatów, kierując się ich indywidualnością. Twierdzimy, że te cechy determinują przyszłe zachowania osoby w nowej pracy. System EIQ korzystając z testów osobowości sprawdza poziom dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy oraz oczekiwań pracodawcy. Stale zwiększamy pole swojej tematyki będąc przed światowymi trendami w dziedzinie managementu oraz human resources.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Video e-learning »

  Oferujemy bogaty zakres szkoleń e-learningowych. Escola tworzy interaktywne materiały edukacyjne, co daje możliwość szybkiego przeszkolenia pracowników w trybie on-line.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne MRP-Koder »

  Centrum Edukacyjne MRP-KODER zajmuję się organizowaniem szkoleń technologii informatycznych. Prowadzimy kursy i szkolenia komputerowe.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma organizuje bogaty wybór w obszarze: kursy kierowców. »

  CEZ CARGO (a nie kargo) powstało w 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, kucharz i wiele innych). Zobacz szystkie nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na terenie całego kraju.
  - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania)
  - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania wstępne)
  - wynajem autokaru
  Zapraszamy na nasz portal www gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »