Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek zaprasza w swoje progi Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Jakość opieki nad Dziećmi zależy w dużej mierze od jakości pracowników. Jesteśmy zobowiązani do budowania doświadczonych, wykwalifikowanych i lojalnych zespołów pracowniczych, które zapewnią utrzymanie najwyższych standardów opieki nad Dziećmi. Kadra pedagogiczna naszego Przedszkola to zespół młodych, wykształconych i bardzo kreatywnych nauczycieli wychowania przedszkolnego. To osoby z sercem i pasją, dzięki czemu osiągają doskonałe efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakresie rozwijania potencjalnych możliwości i predyspozycji Dziecka. Gruntowne kompetencje naszych Pedagogów zdobyte podczas specjalistycznych studiów oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi gwarantują Państwa Pociechom dostęp do nauki na wysokim poziomie. Empatia, pomysłowość i zmysł artystyczny naszych Nauczycieli pozwalają Dzieciom uczyć się w twórczej i beztroskiej atmosferze. W codziennej pracy nasi Wychowawcy dbają o harmonijny rozwój Dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Dbamy, aby zajęcia prowadzone w Promyczku były ciekawe, aby pobudzały do dalszej aktywności intelektualnej, prowokowały do samodzielnego odkrywania świata, a przy tym były dostosowane do możliwości, potrzeb oraz wieku Przedszkolaków. W razie potrzeby stwarzamy również rodzicom możliwość indywidualnych konsultacji z przedszkolnym Psychologiem i Logopedą. Ogłaszamy zapisy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek na nowy rok przedszkolny!

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język Angielski, Urodziny, Psycholog Dla Dzieci Kraków »

  Obecnie prawie w każdym przedszkolu w planie zajęć znajduje się język angielski dla dzieci. Kraków to ośrodek miejski, w którym tego typu jednostek nie brak. Na wyjątkową uwagę zasługuje znamienita i szanowana placówka Pozytywak. Więcej na jej temat da się przeczytać na witrynie internetowej pozytywka.edu.pl. Możemy się stamtąd dowiedzieć między innymi tego, że po dokonaniu rezerwacji istnieje tam opcja zorganizowania na terenie przedszkola zabawy takiej jak urodziny dla dzieci. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w którym dużo rodziców decyduje się na powyższą opcję. Z pewnością jest ona godna zainteresowania, ze względu na to, że grupa pięciolatków potrafi nieźle narozrabiać w salonie. Poniektórym spośród nich przydałby się nawet rzetelny psycholog dla dzieci. Kraków to miasto, w którym nie brakuje tego typu ekspertów.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub maluszka wrocław »

  Żłobek prywatny Wrocław, który chcemy polecić wszystkim bez wyjątku posiada pracowników, którzy umieją przekazać własną edukację małym dzieciom. Dzięki nim dzieci będą mogły rozwijać się non stop pod kątem intelektualnym, a to jest bardzo ważne w młodym wieku, także wiadomo, że nie można tego zlekceważyć. Nasz prywatny żłobek Wrocław niewątpliwie nie zawiedzie nadziei żadnego człowieka.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki wrocław »

  Prawie każdy, kto szuka opieki dla dziecka we Szczecinie i okolicach powinien korzystać z wyszukiwarki internetowej. Wystarczy wpisać w nią frazy takie jak chociażby kluby malucha Bydgoszcz, żłobek Poznań czy też opiekunki we Wrocławiu, a znajdzie on multum ofert blisko jego miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: