Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe Mając ogromne doświadczenie, specjaliści zgromadzeni wokół IPP zdiagnozują procesy biznesowe w Twojej firmie i polecą efektywne rozwiązania. Specjalnością IPP są szkolenia. Team IPP zakłada, że najkorzystniejszą inwestycją jest powiększanie zdolności pracowników poprzez trening. Poświadczono, że w praktyce wiedza ta daje wymierne wyniki. Realizowane przez IPP projekty spełniają europejskie normy. IPP jako lider w branży szkoleniowo-doradczej otrzymał mnóstwo pochwalnych referencji od klientów z całej Polski, funkcjonujących w rozmaitych sektorach. Zaaranżował m.in. szkolenia dla farmacji, menedżerów, specjalistów ds. konsultingu (baza i opis na stronie: szkolenia negocjacje, telemarketing, szkolenia techniki sprzedaży). Podczas szkolenia dla firm wykorzystywane są najefektywniejsze formy nauczania oraz nowoczesne pomoce. Do działań IPP zalicza się również pisanie projektów unijnych (sprawdź na witrynie dotacje unijne – Poznań. Bogate info!). Dane kontaktowe: Instytut Projektów Personalnych, ul. Katowicka 57 A/1, Poznań/ul. Klaudyny 36/93 Warszawa, nr tel. 22 412 60 14.

Szczegóły strony www.ipp.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ipp.net.pl:

Szkolenia biznesowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 10 Odwiedziny alexa 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jeśli potrzebujesz treningów ze sprzedaży to ten serwis może cię zainteresować. Uzyskasz tu wiedzę o treningach grupowych i coachingu 'one to one' umiejętności sprzedażowych. Witryna dostarcza darmowe artykuły na temat badań naukowych w temacie sprzedaży. Teksty te dementują większość popularnych mitów, które ciągle promowane są przez wiele firm szkoleniowych. Samo uświadomienie sobie że te rzeczy nic nie dają, może już zwiększyć sprzedaż.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Konsekwencją wielkiej konkurencji na rynku lokalnym jak i międzynarodowym może być konieczność wpajania odkrywczych technik oraz zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie. szkolenia zaowocują większą wydajnością oraz skutecznością pracy. Bardzo ogromna różnorodność metod szkolenia oraz ich właściwy wybór służy skuteczności konkretnych szkoleń. Warto inwestować w szkolenia firm, przedkładamy Państwie portal, na którym odkryjecie oferty z całej Polski. Celem szkolenia może być postęp jednostkowy, powiększenie umiejętności, otrzymywanie lepszej posady w firmie, polepszenie komunikacji interpersonalnej. Warunkiem nadążenia za wzrastającymi oczekiwaniami klientów jest ustawiczne pogłębianie fachowości pracowników. Jednym z zadań szkoleń jest wdrażanie systemów pomocnych w rozwoju danej firmy. Inwestowanie w pracowników powiększa prestiż firmy, jest lokatą w jej przyszłość. szkolenia pomagają uzyskać zarówno wiedzę jak i kwalifikacjie. Na stronie odnajdą Państwo szkolenia ze wszelkich branż oraz całego kraju.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników »

  Szkolenia dla firm powinny odbywać się dzisiaj na dobrym poziomie, by w ogóle móc mówić o ich efektywności. Najlepsze pozwalają podnieść kompetencje, preferencji, nauczyć pracowników postępowania w różnych sytuacjach. W naszej ofercie znajdują się konferencje, szkolenia oraz warsztaty. Na wysokim poziomie, organizowane przez specjalistów w danej branży. Dla przykładu dla osób trudniących się handlem udostępniamy szkolenie z nowoczesnego podejścia do sprzedaży, szkolenia menadżerskie z najważniejszych umiejętności sprzedaży, czy ćwiczenia z copywritingu.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Olsztyn »

  Misją przyświecającą warszawskiej firmie TBF jest świadczenie wszechstronnych usług nawiązujących nie tylko do bezpieczeństwa oraz higieny pracy, lecz ponadto do ochrony przeciwpożarowej. Naczelną specjalizacją doświadczonej, wyszkolonej grupy profesjonalistów są szkolenia zawodowe czy wdrażanie reguł ISO. Centrum szkoleniowe oferuje przeprowadzanie analiz środowiska pracy, kursy pierwszej pomocy bądź udział w realizacji zarządzeń Państwowej Inspekcji Pracy. TBF pracuje również w Gdańsku oraz Olsztynie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orbiter Ciechanów »

  Orbiter to, działający już od ponad 20 lat, na terenie Ciechanowa, ośrodek szkolenia kierowców. Dzięki doświadczonej kadrze instruktorów pomagamy przyszłym kierowcom zdobyć praktyczne umiejętności i odpowiednią wiedzę. Poza tym prowadzimy kwalifikacje wstępną oraz okresową, dla kierowców, którzy chcą zawodowo chcą wykonywać przewóz drogowy. Nasza oficjalna strona w czytelny sposób prezentuje nasza ofertę oraz dodatkowe informacje dotyczące ośrodka. Na stronie można także skorzystać z darmowej nauki on-line. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ciechanowa i okolic.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusłan - Kursy językowe dla firm we Wrocławiu »

  Akademia Kształcenia Rusłan we Wrocławiu organizuje kursy językowe i korepetycje z bezpłatnym dojazdem do domu lub firmy. W ofercie posiadamy naukę języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego. Oferujemy kursy językowe dla firm we Wrocławiu, kursy języka ogólnego i specjalistycznego - biznesowego, prawniczego. Nauka języka odbywa się w Państwa domu lub firmie. http://www.ruslan.pl Wrocław

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
  Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Czym zajmuje się nasza firma? Instruujemy managerów HR i do aktualnie wykształciliśmy już ponad 20 coachów. Prowadzimy też swoje szkolenia biznesowe, które są wycelowane do właścicieli firm. Jeden ze zbudowanych przez nas systemów jest nadzwyczaj pomocny, kiedy w Twojej firmie realizuje się rekrutację pracowników. System integracji wybiera lepszych kandydatów, kierując się ich indywidualnością. Twierdzimy, że te cechy determinują przyszłe zachowania osoby w nowej pracy. System EIQ korzystając z testów osobowości sprawdza poziom dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy oraz oczekiwań pracodawcy. Stale zwiększamy pole swojej tematyki będąc przed światowymi trendami w dziedzinie managementu oraz human resources.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Video e-learning »

  Oferujemy bogaty zakres szkoleń e-learningowych. Escola tworzy interaktywne materiały edukacyjne, co daje możliwość szybkiego przeszkolenia pracowników w trybie on-line.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne MRP-Koder »

  Centrum Edukacyjne MRP-KODER zajmuję się organizowaniem szkoleń technologii informatycznych. Prowadzimy kursy i szkolenia komputerowe.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »