Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Coaching studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku oferuje naukę na poziomie studiów licencjackich, inżynierskich oraz podyplomowych. Dużą popularnością cieszy się coaching finansowo-biznesowy. Jest to kierunek, który przysposabia uczestników do zarządzania organizacją, zawodu menedżera i zatrudnienia w finansach. Warsztaty organizuje między innymi profesjonalny ICC trener. Z uwagi na charakter studiów ilość miejsc jest limitowana. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji. Więcej informacji na ten temat pod adresem www.wsz.pl.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Dużą popularnością pośród kierunków szkół policealnych cieszą się masaż i telekomunikacja. Zajrzyj na forum oraz poznaj posty forumowiczów. Propozycja Szkół Policealnych jest dziś bardzo atrakcyjna. Jeśli potrzebujesz się przekwalifikować lub zdobyć innowacyjne umiejętności w swym fachu rozpocznij edukację w jednej z najlepszych szkół policealnych w swym mieście. Odszukaj idealną szkołę policealną po kryterium lokalizacji. Marzysz o zawodzie handlowca ? Zdobądź odpowiednie wykształcenie oraz zrealizuj swoje ideały. Zajęcia dydaktyczne w szkole Nova Centrum Edukacyjne prowadzone są przez najlepszych wykładowców.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Głównym obszarem działalności naszej firmy jest pisanie prac naukowych. Satysfakcja klienta to nasz priorytet. Nasze specjalizacje obejmują wszelakie najistotniejsze dziedziny nauki. Prace licencjackie, które przygotowujemy są oryginalne i zgodne z potrzebami klientów. Personel serwisu to osoby wyselekcjonowane i bardzo dobrze wykwalifikowane. Pomagamy w zdobywaniu informacji i rozstrzyganiu kwestii naukowych. Profesjonalny poradnik nauczy Cię, jak poprawnie napisać pracę doktorską. Dysponujemy specjalistycznymi i przydatnymi e-bookami na przeróżne tematy.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sadhana Szkoła Jogi Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna, dynamiczna.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Dla postaci chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich dopełnia się wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział, bądź uprawniającego do czynienia akcji scalonych z tematyką kursu. Zdołają to być szkolenie polegające na rzeczowym i pragmatycznym przedstawieniu informacji dokładnie połączonych z wykonywaniem danego zawodu przez uczestników http://www.grmg.pl/szkolenia/mateusz-grzesiak/grupa-trenerska/trening-trenerski-1. Są to również, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu rozwoju własnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych profesji interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, modyfikowaniu asertywności. Pobudzane kwestie mogą dotyczyć również kształtowania technik szybkiego uczenia się, czytania, łatwego i wydajnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, wyrabiane są oferty szkoleń z obszaru administrowania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Pasywny - Z nami zbudujesz dom pasywny! »

  Sklep Pasywny dostarcza wyselekcjonowane i innowacyjne, energooszczędne produkty (urządzenia, materiały i technologie) i usługi (konsultacje, doradztwo budowlane, ekspertyzy, projekty, budowa domu).
  Sklep Pasywny ma wieloletnie i unikalne na polskim rynku doświadczenie w projektowaniu budynków pasywnych i niskoenergetycznych oraz w doradztwie podczas ich budowy.
  Zespół Sklepu Pasywnego wykonał już tysiące opracowań i ekspertyz z zakresu efektywności energetycznej.
  Profesjonalni doradcy Sklepu Pasywnego przeprowadzą każdego klienta bezpiecznie przez cały proces budowy - od projektu, kolejno, przez wszystkie etapy procesu budowy, aż do jej zakończenia.
  Sklep Pasywny udostępnia swoim klientom aplikacje oraz kalkulatory, dzięki którym każdy może zastosować optymalne rozwiązania i dobrać najlepsze urządzenia i materiały dla swojego domu.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Kielce »

  Funkcjonowanie w nowoczesnej gospodarce wymaga posiadania wielu kwalifikacji zawodowych. Jakie masz wybory edukacyjne? Najlepiej sprawdzają się obecnie placówki niepubliczne typu College Medyczny, które działają z nastawieniem na wykształcenie fachowej kadry potrafiącej poruszać się głównie w praktycznym zakresie. Wiedza teoretyczna przechodzi do lamusa. Odwiedzając naszą stronę dostaniesz dostęp do najlepszych tematycznych szkoleń związanych ogólnie ze służbą zdrowia. Możesz zostać masażystą, ratownikiem, czy specjalistą opiekunem. Organizujemy również szkolenia BHP i wiele innych. Kierujemy cię po więcej treści na witrynę. Zachęcamy niewątpliwie do kontaktu. Zapytaj o okoliczności wiedzy. To przecież nic nie kosztuje.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy e-learning »

  Kiedy firma przyjmuje własnych pracowników do pracy, tedy pracownicy owi powinni przejść szkolenia. Kursy bywają bardzo różnego rodzaju. Każde bywają organizowane z jakiegoś powodu. Niesamowicie ważne szkolenia bywają w zawodzie fryzjera. Ulegająca zmianie wciąż moda a także nowsze fryzury i dobieranie kolorów, wymagają, by fryzjerzy regularnie byli szkoleni. Również w wielu zawodach, kursy są obowiązkowe, ponieważ zakupuje się nowsze sprzęty, lub przepisy, i w związku z tym pracownicy muszą być przeszkoleni. Właściwie szkolenia bywają organizowane bywają bardzo regularnie zwłaszcza w miejscach, w jakich zmiany bywają ciągłe. Jednakże szkolenia pracowników to nie jedynie przy przyjścia do pracy, lecz stałe przypominanie i przeszkalanie ludzi, daje pewność że pracownicy są dobrze przygotowani oraz odpowiednio przeszkoleni do pracy. Jest to Niesamowicie ważne, by taki robotnik miał szansę pracować efektywnie a także bez żadnych wypadków. Kursy bhp są po podatkach najbardziej potrzebne w niejednej pracy. To z ich powodu w firmach bywa mniej wypadków.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rosyjskiego Warszawa »

  Egzamin językowa CNJ jest największą siecią szkół uczących na Mazowszu. Wykwalifikowana pracownicy lektorów CNJ  gwarantuje perfekcyjną realizację zaleceń metody. Szkoły CNJ zlokalizowane są w obiektach tuż tuż centrów komunikacyjnych także dysponują odpowiednią ilością sal wykładowych.
  Szkołajęzykowa prowadzi kursy języka rosyjskiego w Warszawie. CNJ daje darmowe zajęcia w razie niezdania tego egzaminu. Scholar przypuszczalnie zainicjować naukę w dowolnym terminie, skoro za każdym razem jest prawdopodobieństwo dołączyć do grupy która uprzednio istnieje azali która nie prędzej rozpoczyna kurs. CNJ.pl oferuje kurs próbne. Są one darmowe w sytuacji, kiedy student zrezygnuje spośród edukacji po ich wykorzystaniu. Zadania domowe należą w aż do rzadkości to znaczy wcale ich nie posiada. Skontaktuj się spośród nami również rozpocznij szkolenie już obecnie!

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pod żaglami »

  Firma 3oceans prowadzi od dłuższego czasu szkołę pod żaglami. Są to tygodniowe i dwutygodniowe lub miesięczne i dwumiesięczne rejsy dokształcające dla młodzieży. W czasie ich trwania nastolatki z pomocą swoich pedagogów realizują wytyczne programu szkolnego, wykonują zlecone im prace, czytają lektury i rozwiązują zadania. Fakt przynależenia do załogi żaglowca rozbudza w młodych ludziach pasję do nauki, rozwijania swoich umiejętności. Wiedza przychodzi do nich nie tylko w postaci teorii, ale przede wszystkim cennej praktyki.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Bydgoszcz »

  Przewidujesz zrobienie prawo jazdy? Szkoła jazdy Start-Car z Bydgoszczy proponuje szkolenia kat. A, A1 i B w pożądanej cenie. Trenujemy na autach stosowanych w pobliskim WORDzie w miłej atmosferze na trasach którymi jeździ się na teście państwowym. Oprócz tego korzystamy do szkolenia najlepsze techniki uczenia np. szkolimy na symulatorze czy w alkogoglach, by uświadomić przyszłym kierowcom zagrożenia jakie będą mogli natrafiać na drodze. Co więcej test wewnętrzny jest filmowany dzięki temu przyszły kierowca posiada okazję zauważenia jakie błędy robi oraz poprawić się przed sprawdzianem państwowym. Start-Car z nami dostaniesz prawo jazdy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Kraków »

  Zdobądź umiejętności i stań się specjalistą w swojej dziedzinie. Chciałbyś zdobyć gruntowną wiedzę w kierunku torystyka, nic nie stoi na przeszkodzie. Najlepszy portal o problematyce edukacyjnej w sieci. Marzysz o etacie w dużej firmie jako doradca ubezpieczeniowy. Odszukaj doskonałą szkołę policealną po kryterium lokalizacji.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka studia »

  Jeżeli jesteś absolwentem szkoły średniej oraz szukasz dla siebie uczelni, na jakiej będziesz w stanie rozszerzyć swoją wiedzę to obowiązkowo sprawdź naszą uczelnię. Tylko u nas najlepsi profesorowie, jacy przekażą ci przydatną wiedzę a także najnowocześniejsze przyrządy, dzięki którym uzyskasz potrzebną praktykę. Wszystkim naszym studentom zaręczamy, miła oraz przyjemną atmosferę. Wszystkie informacje dotyczące sposobu rekrutacji a także oferowanych przez naszą uczelnię kierunków znajdą Państwo na naszej stronie na którą gorąco odsyłamy.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Kraków »

  Jeśli szukasz najlepszej szkoły dla Twego potomstwa, trzeba zatroszczyć się o odpowiedni wybór szkoły średniej dla nich. Nieprywatne liceum nie zagwarantuje im takich możliwości jak placówka niepubliczna. Dlatego też prywatne liceum jest idealnym wyborem. To liceum ogólnokształcące zapewnia idealne warunki kształcenia, jakie można sobie wyobrazić dla swych dzieci. Wykształcona grupa nauczycieli przyszykuje ich do egzaminu dojrzałości, co dostarczy młodzieży opcję na najlepsze kierunki studiów. Liceum to również gwarantuje opcję nauczenia się kilku języków obcych. To umożliwi doskonały start w przyszłość Twym pociechom.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy to pionierskie przedsięwzięcie - oparte na autorskim i bardzo oryginalnym projekcie architektonicznym. Do stworzenia Energy Flower - Centrum Wiedzy zostaną użyte przyjazne środowisku, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Wykorzystane do jego budowy energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia, materiały i technologie będą stale prezentowane i dostępne dla osób odwiedzających centrum w trakcie m. in. cyklicznych szkoleń, warsztatów, seminariów czy wystaw. Cały budynek - labolatorium zostanie opomiarowany – tak, aby każdy mógł zweryfikować osiągnięty rezultat.Energy Flower - Centrum Wiedzy stanowić będzie praktyczny przykład możliwości realizacji tego typu inwestycji w Polsce i w Europie oraz będzie miejscem aktywnie promującym wznoszenie budynków zero-energetycznych, wysoce energooszczędnych oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Na miejsce, w którym powstanie Energy Flower - Centrum Wiedzy wybrano rozl

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: