Opiekunka osób starszych praca Niemcy

Opiekunka osób starszych praca Niemcy
Polskie kobiety uchodzą wśród Niemców za pracowite i uczciwe. Dzięki temu opiekunki osób starszych mogą liczyć za Odrą na wysokie pensje i sowite premie.

Za pracę (praca w Niemczech) w opiece kobiety zarabiają od 4 do 5 tysięcy zł na rękę. Niemieccy seniorzy zapewniają im wyżywienie i zakwaterowanie. Liczą w zamian nie tylko na troskliwą opiekę, ale także pomoc w prowadzeniu domu.

Oferty proponowane przez agencje rekrutujące opiekunki (opieka Niemcy) pozwalają wyjechać do Niemiec na minimum 1 miesiąc. To idealne rozwiązaniem dla kobiet chcących połączyć szybkie podreperowanie domowego budżetu z krótką rozłąką z własną rodziną. Dłuższe wyjazdy kuszą za to sowitymi premiami.

Każda opiekunka bez przeszkód może korzystać za granicą z opieki lekarskiej, co gwarantuje jej karta EKUZ. Ma zapewnioną także m. in. ciągłą opiekę koordynatora i dowolność przy wyborze oferty.

Szczegóły strony favoris.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę favoris.pl:

Opiekunka osób starszych praca Niemcy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 245 Odwiedziny alexa 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca dla lekarzy za granicą »

  Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego, lekarzy medycyny. Firma NES Healthcare Polska działa od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich na skutek zapotrzebowania na lekarzy medycyny w renomowanych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup między innymi Spire i Nuffield. Współcześniefirma angażuje lekarzy medycyny wszystkich specjaności w prywatnych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorstwo współpracuje także z National Health Service, który tworzy sektor publicznych usług medycznych oraz z niepublicznymi klinikami na Malcie i w RPA. Warto odwiedzić naszą stronę w celu bliższego zapoznania się z naszą działalnością.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drobnica morska »

  Posiadająca doświadczenie firma Solid Logistics proponuje swoje fachowe usługi transportowe. Używamy wszelkich gałęzi transportu w imporcie, eksporcie i relacjach na terenie kraju. Naszą specjalnością jest drobnica morska, przede wszystkim linie drobnicowe z Chin do Gdyni. Proponujemy całościowe usługi logistyczne tj. m. in. transport morski, odprawy celne. Posiadamy dobrze wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pracowniczą. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i osiągnięcie zaplanowanego celu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyrama »

  Specjalnością działającej od ponad 20 lat firmy „ICAR” jest produkcja i sprzedaż ram, ramek do zdjęć. Do głównego asortymentu wliczają się: antyramy, ramki drewniane, ramy OWZ. Dystrybuuje oprócz tego rozmaite obrazy olejne, czy też zwierciadła. Dzięki listwom do ram sprowadzanym od czołowych firm z Włoch i Wielkiej Brytanii, jak również wykwalifikowanej kadrze jakość produktów plasuje się na najwyższym szczeblu. Na witrynie online znajduje się wyszukiwarka, pomagająca w doborze właściwej ramy na podstawie barwy, rozmiaru oraz tworzywa.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY-Polecane Biuro Rachunkowe-BĘDZIN-SOSNOWIEC-DĄBROWA GÓRNICZA-CZELADŹ-KATOWICE. »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAWECCY s.c.

  Tel. 509050305, 505100668

  http://www.kaweccygroup.pl

  PROMOCJA.: KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

  Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz sie na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa Księgowość jest fundamentem każdej firmy.

  Nasze Biuro Rachunkowe Będzin KAWECCY pomaga firmom rozwiazać te skomplikowane problemy.

  Oferujemy kompleksowe usługi księgowe będzin: KPiR, księgi handlowe, kadry i płace, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia.

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Pomagamy odzyskać podatek Będzin z zagranicy z takich krajów jak:

  Niemcy
  Wielka Brytania (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Płn.)
  Holandia.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Home based business »

  Uprzejmie zapraszam do odwiedzenia portalu po angielsku o domenie idealsmallbusiness.com - Starting a business. Na opisywanym portalu publikowane są napisane po angielsku pomysły na własną firmę. Idee te podzielone są wedle kategorii, jak również otagowane opierając się na zainteresowaniach lub profesji. Opisywany portal jest nową witryną, pomimo to już teraz można poznać tam dużo interesujących pomysłów na biznes. Prawie każdego dnia publikowane są nowe pomysły na własny biznes. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych materiałów w języku angielskim, które są w stanie Ci dopomóc z wystartowaniem własnego biznesu to celnie trafiłeś. Znajdziesz na tym portalu artykuły z różnych branż, pomysły zarówno na mniejsze interesy jak i na większe. Rekomenduje czytanie naszych artykułów i wierzę, że okażą się pomocne dla świeżych przedsiębiorców. Ufam także, iż okażą się pomocne tym, którzy w fazie znajdują się w fazie planowania własnego interesu. Nic nie jest w stanie dać takiej satysfakcji jak praca na swoim, a dobry pomysł stanowi połowa sukcesu. Dlatego też nie nie ociągaj się i wejdź na opisywaną stronę już teraz, z pewnością odszukasz tam pomysł dla siebie. Omawiany portal zawiera głównie pomysły na biznes, aczkolwiek razem z jego progresem dołożymy starań by umieszczać na nim kolejne rady i artykuły powiązane z światem biznesu.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Polsce »

  Szukasz pracy? Pomożemy Ci ją znaleźć. Nasza strona zbiera oferty prace z agencji rekrutacyjnych i władz z całej Polski. Możesz się zarejestrować za darmo i je wysyłane codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeśli szukasz pracownika, wiesz o jakimś wolnym etacie, jesteś firmą oferującą pracę, możesz uwolnić swoją wkładkę oferty. Bezrobotni mogą umieścić ich popyt na pracę. Być może znajdziesz ogłoszenia o pracę właśnie dla Ciebie. Znajdziesz też porady prawne, aktualności z rynku pracy, bieżące ogłoszenia o pracę.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Udm4 blog »

  Sądzisz iż ciągle Cię okłamują? Włosy miały wyrosnąć już tygodnie temu, a ich bezustannie nie ma? Wypróbowałeś witaminy na włosy. Wcierałeś loxon w skórę głowy? Lecz ciągle nie możesz liczyć na szybszy porost włosów? Trudno pozyskać skuteczny lek na łysienie plackowate, nawet w aptece. W tym wypadku los bujnych włosów może zachować nasza strona internetowa z tajnikiem poznanym już przez wielu mężczyzn oraz kobiet. Jedno kliknięcie i nadmierne wypadanie włosów będzie Ci obce! Wstąp na naszą stronę i poznaj rewolucję na porost włosów!

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Niemcy pilnie poszukują opiekunek dla swoich starzejących się bliskich! Najchętniej zatrudniają (praca w Niemczech) kobiety po 40 roku życia z dobrą znajomością języka niemieckiego, posiadające doświadczenie w opiece nad seniorami. I stawiają na Polki, które dały poznać się im jako troskliwe, uczciwe i pracowite.

  Przez 3 lata zajmowałam się moją chorą na demencję babcią. Los sprawił, że właśnie dzięki temu znalazłam pracę w Niemczech. Zarabiam niecałe 5000 zł na rękę i w dodatku nie muszę sama kupować sobie jedzenia czy płacić za mieszkanie – wyznała jedna z opiekunek na forum internetowym.

  Oprócz oczywistego obowiązku sprawowania opieki (opieka Niemcy) nad podopiecznym, kobiety zajmują się też domem, wykonując proste prace domowe (sprzątanie, gotowanie, zakupy).

  Wszystkie opiekunki mają zagwarantowane ubezpieczenie zdrowotne, dokument A1 oraz kartę EKUZ.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Niemieckie rodziny czekają na Polki, chętne zająć się ich bliskimi. Za pośrednictwem polskich agencji pracy, oferują im od 800 do 1300 euro na rękę!

  Przez kilka lat pracowałam w Polsce na kasie w supermarkecie. Zarabiałam grosze, ciągle mieliśmy za mało pieniędzy. W końcu, za namową koleżanki, zmądrzałam i zadzwoniłam do agencji Pronobel. W szybkim czasie pomogli mi znaleźć pracę (praca w Niemczech). Dzięki wysokim zarobkom wszystkie moje kłopoty finansowe się skończyły... - napisała na jednym z for internetowych pani Anna_pl.

  Opiekunki (opieka Niemcy) mogą liczyć na legalne zatrudnienie i całodobową opiekę koordynatora. Agencje gwarantują im także m. in. ubezpieczenie zdrowotne i dokument A1.

  Od kobiet wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece, troskliwości i sumienności.

  Najkorzystniejsze są oferty długoterminowe, gwarantujące opiekunkom wysokie premie. Dzięki nim można zwiększyć zarobek nawet o kilkaset złotych w skali miesiąca. Dla kobiet szukających szybkiego dorobienia, czekają wyjazdy 1-miesięczne.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia o pracę 5praca.pl »

  Portal rekrutacyjny 5praca.pl prezentuje możliwości pracy od zaraz, które zapewniają do zdobycia kariery dla menedżera bez opuszczania domu. Użytkownikami oferty są ludzie zaradni, chcący zaoszczędzić czas, poszukujący nowej pracy i inne podmioty, dla których wygoda jest wartością, pewność i szybkość. Każdy ma możliwość sprawdzić w jaki sposób poprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, obejżeć ogłoszenia albo zamówić usługę poszukiwania pracownika.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »