Opiekunka osób starszych praca Niemcy

Opiekunka osób starszych praca Niemcy Niemieckie rodziny czekają na Polki, chętne zająć się ich bliskimi. Za pośrednictwem polskich agencji pracy, oferują im od 800 do 1300 euro na rękę!

Przez kilka lat pracowałam w Polsce na kasie w supermarkecie. Zarabiałam grosze, ciągle mieliśmy za mało pieniędzy. W końcu, za namową koleżanki, zmądrzałam i zadzwoniłam do agencji Pronobel. W szybkim czasie pomogli mi znaleźć pracę (praca w Niemczech). Dzięki wysokim zarobkom wszystkie moje kłopoty finansowe się skończyły... - napisała na jednym z for internetowych pani Anna_pl.

Opiekunki (opieka Niemcy) mogą liczyć na legalne zatrudnienie i całodobową opiekę koordynatora. Agencje gwarantują im także m. in. ubezpieczenie zdrowotne i dokument A1.

Od kobiet wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece, troskliwości i sumienności.

Najkorzystniejsze są oferty długoterminowe, gwarantujące opiekunkom wysokie premie. Dzięki nim można zwiększyć zarobek nawet o kilkaset złotych w skali miesiąca. Dla kobiet szukających szybkiego dorobienia, czekają wyjazdy 1-miesięczne.

Szczegóły strony pronobel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pronobel.pl:

Opiekunka osób starszych praca Niemcy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 239 Odwiedziny alexa 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca dla lekarzy za granicą »

  Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego, lekarzy medycyny. Firma NES Healthcare Polska działa od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich na skutek zapotrzebowania na lekarzy medycyny w renomowanych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup między innymi Spire i Nuffield. Współcześniefirma angażuje lekarzy medycyny wszystkich specjaności w prywatnych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorstwo współpracuje także z National Health Service, który tworzy sektor publicznych usług medycznych oraz z niepublicznymi klinikami na Malcie i w RPA. Warto odwiedzić naszą stronę w celu bliższego zapoznania się z naszą działalnością.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe ranking »

  Dla ludzi zainteresowanych kredytem zalecamy adres: kredytypozyczki.com Oprócz fachowych artykułów i porad na łamach charakteryzowanej witryny dowiecie się też fundamentalnych informacji dotyczących banków funkcjonujących na obszarze polski. Serdecznie zapraszamy przede wszystkim osoby które w najbliższym czasie chcą zaciągnąć pożyczkę. Fakty jakie przekazujemy na portalu mogą przydać się przyszłym kredytobiorcom. Do zobaczenia na naszym wortalu kredytowym.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Katowice »

  Sprawy finansowe są ogromnie trudne i wielu ludzi po prostu sobie z tym nie radzi, toteż najlepszym sposobem jest wyselekcjonowanie sobie doradcy finansowego, który oświeci wszelkie problemy związane z bankami oraz kredytami. Na tej witrynie odszukasz kontakt oraz gotowe porady, które mogą multum wyjaśnić. Z tej przyczyny każda osoba, jaka natychmiast ma taki dylemat powinna wiedzieć, iż jest to miejsce, gdzie bez najmniejszego kłopotu da się udać się, żeby dowiedzieć się wszystkiego co jest potrzebne. Po kilku poradach doskonale będziesz zorientowany w najnowszych propozycjach i bez problemu wytypujesz doskonałą opcję. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Jeśli zamierzasz założyć własny biznes to właściwe miejsce dla Ciebie. Ten blog poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce biznesu. Odnajdziesz tutaj niejeden interesujący pomysł na biznes, artykuły jak prowadzić własną firmę czy też wskazówki jak ulepszyć działanie własnego przedsiębiorstwa. Tematyką najbliższych postów będą głównie pomysły na biznes - autorów bloga i internautów. Już niedługo przewidujemy także rozmaite interesujące konkursy z upominkami dla najlepszych.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Polsce »

  Szukasz pracy? Pomożemy Ci ją znaleźć. Nasza strona zbiera oferty prace z agencji rekrutacyjnych i władz z całej Polski. Możesz się zarejestrować za darmo i je wysyłane codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeśli szukasz pracownika, wiesz o jakimś wolnym etacie, jesteś firmą oferującą pracę, możesz uwolnić swoją wkładkę oferty. Bezrobotni mogą umieścić ich popyt na pracę. Być może znajdziesz ogłoszenia o pracę właśnie dla Ciebie. Znajdziesz też porady prawne, aktualności z rynku pracy, bieżące ogłoszenia o pracę.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wyposażenie sklepów »

  O ekonomii rynkowej rozprawia się na niemało rodzajów i w żadnym razie nie dowolny przedsiębiorca jest jej zadeklarowanym miłośnikiem. Każdy ma dziś jednakże świadomość tego, że jej wytyczne są rygorystyczne, jakkolwiek monolityczne dla wszelkich, przestrzegając ich można więc liczyć na nieodwołalny tryumf. Posiadacze sklepów o różnym profilu mają wiele konfrontacji, aby przekonać się o prawdzie tego twierdzenia. Sektor, na którym postępują jest coraz to bardziej konkurencyjny i nawet ci, jacy sprzedają towary niszowe muszą konkurować z podmiotami gotowymi zarezerwować i utrzymać ich lokalizację. W obecnej rzeczywistości raz po raz większe znaczenie ma zatem nie wyłącznie zachęcająca oferta i przystępność cenowa wyprzedawanych produktów, jakkolwiek również wyposażenie sklepów, o ile wobec tego nie stoi ono na znacznym poziomie, trudno liczyć na to, że przekona do danej placówki dodatkowych odbiorców. Na szczęście, właściciele sklepów, którym zależy na kategorycznym sukcesie mogą pochwalać się niemałą pomysłowością i w żadnym wypadku nie muszą obawiać się o to, iż zarządzany przez nich lokal będzie podobny do tych, które dzierży konkurencja.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Udm4 blog »

  Sądzisz iż ciągle Cię okłamują? Włosy miały wyrosnąć już tygodnie temu, a ich bezustannie nie ma? Wypróbowałeś witaminy na włosy. Wcierałeś loxon w skórę głowy? Lecz ciągle nie możesz liczyć na szybszy porost włosów? Trudno pozyskać skuteczny lek na łysienie plackowate, nawet w aptece. W tym wypadku los bujnych włosów może zachować nasza strona internetowa z tajnikiem poznanym już przez wielu mężczyzn oraz kobiet. Jedno kliknięcie i nadmierne wypadanie włosów będzie Ci obce! Wstąp na naszą stronę i poznaj rewolucję na porost włosów!

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »


  Polskie kobiety uchodzą wśród Niemców za pracowite i uczciwe. Dzięki temu opiekunki osób starszych mogą liczyć za Odrą na wysokie pensje i sowite premie.

  Za pracę (praca w Niemczech) w opiece kobiety zarabiają od 4 do 5 tysięcy zł na rękę. Niemieccy seniorzy zapewniają im wyżywienie i zakwaterowanie. Liczą w zamian nie tylko na troskliwą opiekę, ale także pomoc w prowadzeniu domu.

  Oferty proponowane przez agencje rekrutujące opiekunki (opieka Niemcy) pozwalają wyjechać do Niemiec na minimum 1 miesiąc. To idealne rozwiązaniem dla kobiet chcących połączyć szybkie podreperowanie domowego budżetu z krótką rozłąką z własną rodziną. Dłuższe wyjazdy kuszą za to sowitymi premiami.

  Każda opiekunka bez przeszkód może korzystać za granicą z opieki lekarskiej, co gwarantuje jej karta EKUZ. Ma zapewnioną także m. in. ciągłą opiekę koordynatora i dowolność przy wyborze oferty.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Niemcy pilnie poszukują opiekunek dla swoich starzejących się bliskich! Najchętniej zatrudniają (praca w Niemczech) kobiety po 40 roku życia z dobrą znajomością języka niemieckiego, posiadające doświadczenie w opiece nad seniorami. I stawiają na Polki, które dały poznać się im jako troskliwe, uczciwe i pracowite.

  Przez 3 lata zajmowałam się moją chorą na demencję babcią. Los sprawił, że właśnie dzięki temu znalazłam pracę w Niemczech. Zarabiam niecałe 5000 zł na rękę i w dodatku nie muszę sama kupować sobie jedzenia czy płacić za mieszkanie – wyznała jedna z opiekunek na forum internetowym.

  Oprócz oczywistego obowiązku sprawowania opieki (opieka Niemcy) nad podopiecznym, kobiety zajmują się też domem, wykonując proste prace domowe (sprzątanie, gotowanie, zakupy).

  Wszystkie opiekunki mają zagwarantowane ubezpieczenie zdrowotne, dokument A1 oraz kartę EKUZ.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia o pracę 5praca.pl »

  Portal rekrutacyjny 5praca.pl prezentuje możliwości pracy od zaraz, które zapewniają do zdobycia kariery dla menedżera bez opuszczania domu. Użytkownikami oferty są ludzie zaradni, chcący zaoszczędzić czas, poszukujący nowej pracy i inne podmioty, dla których wygoda jest wartością, pewność i szybkość. Każdy ma możliwość sprawdzić w jaki sposób poprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, obejżeć ogłoszenia albo zamówić usługę poszukiwania pracownika.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »