Sennik Podkategoria: Sennik

 • Wróżka »

  Dla jednych dobra wróżka to ta, która przepowie przyszłość w kolorowych barwach, bo chcą usłyszeć, że wszystko ułoży się dobrze. Inni oczekują fachowej wróżby, która sprawdzi się w 100%, a jeszcze inni chcą po prostu wygadać się komuś zaufanemu w kim znajdą przyjaciela i chcieliby usłyszeć kilka dobrych rad, co zrobić ze swoim życiem i problemami. Wróżka to przede wszystkim dobra profesjonalistka, która jednocześnie zrozumie drugiego człowieka, wysłucha go i nie liczy skrupulatnie każdej sekundy spotkania. Istotną rolę dla korzystających z usług wróżbitów jest atmosfera panująca w czasie seansu. Dobra wróżka musi umieć zachować wszystkie tajemnice klienta.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Co robimy kiedy potrzebujemy konkretnej odpowiedzi, do kogo możemy się zwrócić? Komu się zwierzyć? Z pomocą przyjdzie nam Dobry jasnowidz. Kim jest Jasnowidz? Jasnowidzenie jest to rodzaj zdolności paranormalnej która umożliwia postrzeganie, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. Rozróżnia się następujące rodzaje jasnowidzenia: jasnowidzenie przyszłości i przeszłości, jasnowidzenie astralne, mentalne oraz przyczynowe, jasnowidz - polegające na opisywaniu przedmiotów, miejsc czy osób, zazwyczaj na podstawie jakiegoś przedmiotu. jest też inna odmiana którą nazywamy jasnosłyszeniem, polegająca na tym że informacje docierają w postaci dźwięku.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dokładny horoskop dla raka »

  Horoskop dla raka zaleca mu też by postępował dzielenie właściwą drogą w kierunku edukacji i wykształcenia. Porzucanie nauki z pewnością nie przyczyni się do niczego dobrego w jego życiu. Horoskop dla raka pomoże mu w osiąganiu poszczególnych celów. Trzeba tylko by zdawał sobie sprawę z tego, że trzeba postępować we właściwym kierunku by wszystko było jak należy. Oczywiście do tego niezbędne są właściwe wskazówki. Można je otrzymać poprzez wróżenie z kart. To ono sprawia, że rak może odnaleźć się we właściwym miejscu i we właściwym czasie o odpowiedniej porze i doskonale wie jak postępować.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik - nowa strona:

Adres: