Hosting i domeny Podkategoria: Hosting i domeny

 • ITCore kompleksowe usługi informatyczne »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm, przedsiębiorstw i osób prywatnych. Usługi:
  - hosting stron www, zdjęć oraz plików
  - projektowanie, pozycjonowanie stron www
  - projektowanie grafiki użytkowej
  - optymalizacja kodu i treści stron pod kątem marketingu internetowego
  - administracja serwerów i routerów, monitoring sieci
  - wizytówki, ulotki, foldery, plakaty

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Nasza firma para się utrzymaniem stron internetowych WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi, a ponadto tanią rejestracją domen polskich i globalnych. Zapraszamy chłopcy i dziewczęta własne i korporacji do współpracy. Zdecydowana zdecydowana większość niedużych providerów oferujący tzw serwer (utrzymanie stron WWW) dla spersonalizowanych kontrahentów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i masowych rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego administrowania usługą. Udostępniamy Ci naszym klientom specjalistyczny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu usługodawców oferujemy autorski panel. Zaplecze administracyjne to centeralne miejsce kontrolowania usługą. Panel może być przykładowo. użyty do kontrolowania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane na naszej stronie mają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem kontrahenta.
  O ile rejestrujesz hosting czy także hosting, można skorzystać z super promocji, która w zgodzie zasadami zezwala na rejestrację z wykorzystaniem kodu aboo50 za połowę ceny. Propozycja przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszym serwisie www.
  Nasze serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego trafiku, a oprócz tego potrzebnej pojemności www.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hostingowe »

  Ideo.Hosting jest jednostką stworzoną specjalnie z myślą o oferowaniu usług hostingowych przez firmę Ideo. Na stronie hosting.ideo.pl znajdują się informacje wyjaśniające nie tylko czym jest usługa hostingu ale również dokładne szczegóły oferowanych usług. W ofercie oprócz hostingu znajduje się również administracja serwerami, testy bezpieczeństwa i doradztwo wszystkim potrzebującym fachowej pomocy w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o udostępnione bazy danych pozwalające na uruchomienie rozwiązań webowych jakie znajdują się w ofercie - dostępne są m.in. bazy danych MySQL.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centra danych »

  Kto używa centrów danych? Data Center, zwane również centrum danych jest szczególnym miejscem, gdzie zapisywane są różnorodne dane dotyczące serwisów obecnych w Internecie. Korzystanie z usług, jakie udostępniają centra danych jest nieocenionym czynnikiem aktywności wielu rozwijających się firm w Sieci. Ze względu na wysoki profesjonalizm takich centrów z ich usług korzystają przeważnie podmioty, dla których nadzwyczaj ważna jest solidność oraz najwyższa jakość usług . Centrum danych - centrum obliczeniowe może obsłużyć rozmaitych klientów: portale internetowe, agencje marketingowe a także reklamowe, sklepy internetowe, a nawet platformy hostingowe. Klientom centrum danych zależy z reguły na zapewnieniu znakomitego bezpieczeństwa jak również dobrych warunków technologicznych dla gromadzonych w tych skomlikowanych serwerowniach informacji. W zależności od wymagań klienci mogą zdecydować się na konkretny rodzaj usługi w data center. Stosując takie rozwiązanie można również obniżyć koszty użytkowania tego rodzajów ośrodków serwerów.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hosting Rzeszów »

  W naszej firmie w sprzedaży pakietowej oferujemy darmową rejestracje domen. Jako, że własna domena jest jak skarb, to aż grzech nie skorzystać. Szczególnie, że koszty przedłużenia domen również są bardzo atrakcyjne i niższe niż u wiodących firm w Polsce. Ponadto polecamy serwery www, na których dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i softowi Twoja strona będzie działać bezproblemowo. Zawsze służymy pomocą – każdy klient ma u nas zapewnioną pomoc techniczną. Ponadto całkowicie za darmo dorzucamy dodatki, a wśród nich m.in. kreator stron www. Aby wypromować swoją stronę w sieci polecamy również skorzystać z pozycjonowania. A dla klientów, którzy cenią sobie najwyższą swobodę działania polecamy serwery vps.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwery dedykowane »

  Chcesz kupić właściwe serwery vps które usatysfakcjonowały by ciebie nie tylko pod względem korzystnych warunków lecz i też niskich cen? Korzystne oferty znajdziecie dokładnie w prezentowanym przygotowanym sklepie jaki w swoich ofertach posiada vps openvz lub także serwery dedykowane. Wszelkie nasze serwery to przede wszystkim bardzo atrakcyjne warunki z których każdy powinien pozwolić sobie korzystać! Zapewniamy tobie dostępność, a na życzenie zainteresowanego kontrahenta wykonujemy kopię zapasową co jakiś okres czasu! Koszt takiego serwera jest niski i zależny głównie od tego co oczekujecie i co jest tobie potrzebne! Poznaj się z naszymi propozycjami naszykowanymi specjalnie z myślą o tobie! Już teraz masz też okazję zamówienia tego typu serwera bez wychodzenia z domu!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani hosting »

  Jedna z usług, która w przypadku storn internetowych jest w zasadzie niezbędna, jest przede wszystkim odpowiednio wybrany hosting. Dzisiaj nie ma problemu ze znalezieniem takich właśnie usług. Jednak należy zrobić to dość starannie, aby wybrać takie usługi, które będą jak najbardziej odpowiednie. Przede wszystkim trzeba dość dokładnie określić, jakiej wielkości usługa byłaby najbardziej korzystna. Ceny za usługi hostingowe bowiem zazwyczaj uzależnione są właśnie od tego, ile przestrzeni dany klient potrzebuje. Obecnie niemal każda firma zajmująca się świadczeniem tego typu usług umożliwia klientom wybór spośród bardzo wielu wersji. Dzięki temu że poszukujących takich usług klienta ma do dyspozycji bardzo wiele różnorodnych możliwości nie ma w zasadzie żadnego problemu, aby znalazł dla siebie coś jak najbardziej spełniającego jego oczekiwania. Dzisiaj ceny za takie usługi, ze względu na coraz szerszy do nich dostęp, na pewno stają się dla klientów o wiele bardziej przystępne, dzięki czemu także coraz większa ilość zainteresowanych osób może sobie na nie pozwolić.

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cloud serwer »


  Komputerowcy nieustannie wyszukują nowych rozwiązań w dziedzinie nowych technologii. Mają one ułatwiać życie, pracę czy edukację. Jednym z takich założeń są chmury obliczeniowe, które są schematami przetwarzania danych cloud computing polska. Bazują one na upowszechnianiu użytkownikom pewnych danych, bez potrzeby montowania na dysku jakichś programów czy aplikacji. Jednym z wariantów takiej chmury obliczeniowej jest Infrastructure as a Service. W wytłumaczeniu na polski definicja ta implikuje infrastrukturę jako usługę. W tym przypadku dostarczyciel udostępnia użytkownikowi całą infrastrukturę, to znaczy oprogramowanie także sprzęt. Oprócz tego jest on przyporządkowany do konkretnego użytkownika, który płaci za konkretne serwery, przestrzeń dyskową bądź pamięć oraz moc obliczeniową. Najczęściej sprzęt dostarczany jest użytkownikowi, aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje. Niekiedy może zdarzyć się, że usługodawca instaluje oprogramowanie klienta na wynajętym komputerze. Niegdyś wynajmowane były w szczególności serwery dedykowane, współcześnie regularniej użytkuje się maszyny wirtualne.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa »

  Modne urządzone dom, to na dzień dzisiejszy marzenie nie tylko młodych ludzi. Wiele osób jest takich, że chciałoby, nawet niedużym kosztem, wprowadzić zmiany w swoim domu. Jednym wystarczy własna inwencja twórcza, innym pomoże architekt wnętrz Warszawa. Warto przypomnieć, że projektowanie wnętrz Warszawa to bardzo kreatywna dziedzina, która nie tylko umożliwia zmienić osobiste otoczenie, niemniej jednak też sprawdzić się w nowej roli. Dzięki programom pomagającym w zmianach wnętrz, dosłownie laik ma możliwość skonwertować spersonalizowane mieszkanie.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administrator linux »

  Dedicated Solutions jest grupą niezależnych konsultantów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT. Dzięki naszemu zdobytemu doświadczeniu wszyscy nasi klienci ograniczyli w znacznym stopniu swoje wydatki przez zastosowanie wysoko dostępnych rozwiązań, przyspieszyli własny biznes, podnieśli niezawodność a także mają zapewnioną skalowalność dostarczonej infrastruktury. Wszystko to otrzymali dzięki temu, że zaufali naszej firmie oraz skorzystali z naszych usług. Jeżeli także pragniesz żeby twoja firma zapewniała większe zyski to obowiązkowo zgłoś się do nas.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie »

  Zaplanować przeprowadzki nie jest łatwo. O ile przeprowadzki firm Kraków posiadają z góry narzucony termin, gdyż zależy firmie na szybkie wdrożenie się w nowe miejsce prascy, o tyle osoby prywatne najczęściej nie posiadają sprecyzowanego terminu. Wiadomo, że popularne przeprowadzki w Krakowie są w stanie obsłuży zarówno spółki. Jak i osoby prywatne, kwestia jedynie ceny, terminu, liczby samochodów a również ludzi, które w takiej przeprowadzce są niezbędne. Niekoniecznie duża firma będzie tą, na które nam najbardziej zależy.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani Hosting »

  PDG.pl posiada poszerzony panel administracyjny w języku polskim istotnie usprawniający pracę ze swoim kontem hostingowym.Ceny naszego hostingu są najbardziej konkurencyjne na rynku już za 30zł na rok możesz być szczęśliwym właścicielem konta hostingowego bez limitu transferu, jedynym ograniczeniem jest tutaj przestrzeń dyskowa, to od tego jak dużo miejsca potrzebujesz zależy jak wiele będzie wynosiła suma abonamentu.Zawierzyło nam już tysiące klientów.PDG.pl to platforma hostingowa oferująca swoim partnerom najdoskonalszej jakości usługi w najtańszej cenie widocznej na rynku.PDG.pl oferuje swoim użytkownikom darmowy okres testowy w którym też mogą przekonać się o jakości oraz solidności naszej usługi.Nasz hosting obsługuje w najnowszej stabilnej wersji PHP,MySQL, pliki .htaccess sterowniki PDO oraz wszystkie dodatki potrzebne do odpalenia najlepszych frameworków, skryptów blogów, sklepów, katalogów, firm.Przetestuj nasz okres testowy a przekonasz się nie tylko o jakości naszych usług ale również o łatwości kontaktu z obsługą techniczną, jaka wesprze rozwiązać jakikolwiek ambaras dotyczący Twojego konta bądź montowanego oprogramowania. Tani hosting proponowany przez naszą firmę jest bez limitów transferu dla każdego, nawet mini pakietu. Nasze usługi hostingowe dotyczą zarówno sprzedawania kont na serwerach jak również umożliwiają nadzwyczaj tanie kupowanie oraz odnawianie domeny.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hosting i domeny

Hosting i domeny - nowa strona:

Adres: