Simple Software

Simple Software Zapraszamy do renomowanej firmy Simple Software, która prosperuje na rynku informatycznym od kilkudziesięciu lat wyprodukowała m.in bardzo dobry system obiegu dokumentów, czy oprogramowanie dla szpitali, bezustannie rozwijając zakres świadczonych usług o coraz to nowsze rozwiązania techniczne. Dedykowane programy naszego autorstwa dostosowane są zwłaszcza do wysokich standardów prosperowania określonego podmiotu - zobacz oprogramowanie erp. Ponadto umożliwiamy także zaprojektowanie określonych projektów zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą firmą. Więcej bezpośrednio na stronie.

Szczegóły strony www.simplesoftware.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.simplesoftware.pl:

Simple Software

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 10

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tanie strony www łódź »

  Codelife creative studio – strony internetowe łódź - Oferujemy Państwu tworzenie profesjonalnych stron internetowych WWW i kompleksową obsługę związaną z internetem, grafiką komputerową oraz aplikacjami mobilnymi.

  Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu identyfikacji wizualnej. Projektujemy znaki firmowe, loga, logotypy, wizytówki czy też plakaty reklamowe. Współpracujemy ze świetnymi grafikami z łodzi oraz okolic także każdy klient jest usatysfakcjonowany zaprojektowaną przez nas stroną www lub też sklepem internetowym.

  Tanio projektujemy i wykonujemy sklepy internetowe na podstawie popularnych i sprawdzonych skryptów opartych o wordpressa oraz naszych własnych. Ważnym dla nas jest aby strona stworzona przez nas odniosła sukces w internecie, dlatego naszej pracy nie kończymy po sfinalizowaniu umowy, a dodajemy państwu 3 miesiące pozycjonowania gratis z możliwością przedłużenia tej usługi.

  Jeżeli mają państwo zlecenie pasujące do profilu naszej firmy gorąco zachęcamy do pisania w sprawie wyceny. Na każdego maila odpisujemy wyczerpująco i szczegółowo od razu przedstawiając warunki współpracy z nami.

  info@codelife.pl
  www.codelife.pl

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP »

  SAP to marka istniejąca na rynku od ponad trzydziestu lat. Producent oprogramowania dla firm i systemu ERP SAP Business One w każdym roku zwiększa jeszcze bardziej swoją sprzedaż i liczbę użytkowników. Jak to się udaje systemowi SAP? System dla firm zbudowany jest z rozszerzeń, które elastycznie można dobrać pod kątem swoich potrzeb. Można wybierać z modułów jak: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program czy program magazynowy. SUPREMIS Złotym Partner SAP pomoże w wyborze oprogramowania do zarządzania.http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftwarehttp://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantata - Bydgoszcz Comarch - Oprogramowanie dla firm »

  W trakcie 10 lat wypracowaliśmy sobie tytuł Złotego Partnera Firmy Comarch S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby wynikające z zapotrzebowania systemów zarządzających. Kierując wyspecjalizowanym zespołem polegamy nie tylko na systemie, ale również na doświadczeniu które wnoszą do naszej firmy pracownicy.
  Pracując z nowymi firmami dowiadujemy się o popycie na rodzaje oprogramowań ERP. Wdrażając najbezpieczniejsze oprogramowanie dla firm, czyli Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 mamy gwarancje prawidłowego funkcjonowania. Co więcej radzimy jaki sprzęt dobrać pod względem wymogów technicznych, z reguły są to IBM, NTT, HP, LENOVO.
  Na systemie Comarch ERP czynności wykonywane są bez trudu i w jasny sposób. Moduły takie jak Sprzedaż, Analizy, Gospodarka, Magazynowanie, Księgowość, Kadry i Płace, Controlling, Sklepy oraz witryny internetowe, Backup danych pozwalają na swobodne poruszanie się po całym systemie. Rozwój naszych klientów spowodowany jest dopasowaniem wszystkich modułów do odpowiednich funkcji danych pracowników.
  [url=http://www.kantata.pl/oferta.html[/url]

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-programy.pl - programy »

  Darmowa baza programów do pobrania na komputer. Wszystkie aplikacje zostały podzielone na kilka działów: darmowe programy, programy na Linuxa, Mac oraz systemy Windows. Przyjazna i intuicyjna wyszukiwarka ułatwia wyszukiwanie. Na podstronie z programem znajdziesz obszerną recenzję aplikacji, zrzuty ekranu, informacje o wersji i licencji. Do każdego programu dołączony został każde poradnik wideo w formie turoriala, który wyjaśni Ci działanie popularnych aplikacji - Avast, Winrar czy WinAmp.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi magazynu »

  Spółka Itelligence jest czołowym międzynarodowym realizatorem kompleksowych rozwiązań IT w środowisku operacyjnym SAP. Oferta realizacji obejmuje oprogramowanie dla firm umożliwiające bardziej racjonalne planowanie zasobów przedsiębiorstwa – systemy ERP albo zarządzanie relacjami z kontrahentami – systemy CRM. Krajowy oddział Itelligence od kilkunastu lat z sukcesami realizuje skuteczne implementacje z dziedziny systemy zarządzania produkcją, na przykład nowoczesny program do obsługi magazynu oraz zarządzania łańcuchem logistycznym. Do kluczowych usług firmowych zaliczane są dedykowane konkretnym usługobiorcom firmowym dostosowane wdrożenia SAP czy implementacje mySAP. Serdecznie zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem internetowego modułu kontaktowego lub telefonicznie: tel. 225431900.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm Warszawa »

  Profesjonalna obsługa informatyczna firm Warszawa to usługa, którą z sukcesami realizuje firma Wieża. W obszarze tej obsługi, kontrahenci z Warszawy Bemowa lub też Bielan, mają okazję czekać na fachową pomoc m.in. przy konfigurowaniu sprzętów bądź też archiwizacji danych. Obsługa zawiera też takie prace jak poradnictwo informatyczne bądź też naprawa laptopów w Warszawie. Wieża gwarantuje pełną fachowość w konkurencyjnej cenie.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • EQ System - planowanie i optymalizacja produkcji »

  Co począć, by dogonić i wyprzedzić konkurencję i utrwalić firmie solidną pozycję na wśród konkurencji? Zapraszamy do poznania się z bardzo dobrą ofertą sklepu, który specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania wysokiej jakości tworzonego dla firm, które socjalizują się w różnych branżach. Prezentujemy użyteczne programy MES, ERP, HRM oraz APS, a a dodatkowo inne programy do zarządzania jakością. Wysokiej jakości oprogramowanie daje między innymi skuteczne kontrolowanie pracy oraz szybkie poprawianie zrobionych błędów.
  Większa ilość wiadomości na ten temat do znalezienia bezpośrednio na stronie internetowej – eqsystem.pl

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ms project »

  Jednostka Atena zaprasza Państwa na swoją stronę internetową, gdzie przedstawiamy całkowity rozmiar naszych usług. Specjalizujemy się zwłaszcza w świadczeniu współczesnych usług IT. W naszej w ofercie wyszukasz między innymi, Cloud Computing IBM, ms project, administracja układami, kopie rezerwowe i poparcie techniczne. Jesteśmy najogromniejszą w Polsce firmą, która zajmuje się outsourcingiem usług IT. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowy zespół zawodowców sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej podmiotowym potrzebom naszych klientów.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do zarządzania nieruchomościami »

  Archibus to oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami grupy exorigo-upos. Jeśli wasze przedsiębiorstwo ma dużą ilość budynków, procesy związane na przykład z przechowywaniem dokumentacji mogą stać się kłopotliwe. Na pomoc przychodzi nasz system, który posiada szereg funkcjonalności ułatwiających działania z nieruchomościami - utrzymywanie usystematyzowanej dokumentacji, sprawdzanie terminów najmu i płatności, optymalizację wykorzystania przestrzeni.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »