Film Podkategoria: Film

 • Eonline.pl »

  Oferujemy filmy online w idealnej jakości – wszystkie tytuły, które chcesz zobaczyć - dostępne w jednym miejscu. Udostępniamy tutaj tylko te bardzo popularne filmy – zarówno te sprzed wielu lat, jak również te, które jeszcze niedawno ukazały się w kinach. Dostępne są do obejrzenia bez obowiązku ponoszenia kosztów i w znakomitej rozdzielczości. Jest to więc doskonała gratka dla kinomanów, niemających czasu, aby kupić bilet na seans, albo mają ochotę obejrzeć dzieła kinematografii nie wychodząc z domu. Możemy zaoferować bardzo szeroki wybór filmów, również seriale online – usystematyzowanych zarówno pod względem gatunku, jak i biorąc pod uwagę rok produkcji. Pozwala to na niezwykle przyjemne możliwości wyboru a zarazem pozwala dopasować film do własnych wymagań. Na naszej stronie obejrzysz wciągające filmy w internecie: komedie, straszne horrory i romanse, wyciskające łzy. Niekiedy dostępne są filmy online, grane jeszcze w kinach. To sprawia, że można być na bieżąco i jeszcze przed tym nim pójdziemy do multipleksu zweryfikować, czy warto wydawać pieniądze. W przypadku gdy jesteś także wielbicielem programów telewizyjnych, z pewnością zainteresuje Cię telewizja online. Filmy w internecie zawsze są doskonałym wariantem, dającym czas wolny na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Milion myśli anoriell - Katarzyna Janoska »

  Blog anoriell - strona lifestyle'owa zawierająca subiektywny komentarz do rzeczywistości. Relacje z podróży - turystyka rowerowa, trekking, wycieczki po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i spacery w górach. Wypróbowane ulubione przepisy kulinarne - przewtwory, ciasta, muffinki, babeczki i obiady studenckie. Kilka słów o rozrywce: Film godny polecenia, czy wręcz przeciwnie - kino współczesne, recenzje filmowe i wrażenia po seansie. Książka warta przeczytania - czytadło do poduszki czy dzieło wymagające skupienia? Informacje o narzędziach ułatwiających życie i będących kwintesencją słowa lifehacking - porady jak utrzymać porządek, jak rozwiązać problem informatyczny. Autorka opisuje życie studenckie łączone z zarabianiem, organizowaniem konferencji studenckich i imprezowaniem a to wszystko w ciągu 24 godzinnej doby!

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bahama Films to profesjonalne usługi »

  Firma BAHAMA FILMS rozpoczęła swą działalność w roku 2009.

  Zajmujemy się pisaniem scenariuszy, produkcją filmową i telewizyjną, set-jettingiem (turystyką filmową) oraz organizujemy warsztaty scenariuszowe i warsztaty filmowe. Ponadto, świadczymy usługi z zakresu marketingu oraz reklamy.

  Nasz cel i zarazem długoletnia wielka pasja to pisanie scenariuszy i tworzenie filmów.

  BAHAMA FILMS to zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi którzy kochają to, co robią. Oferujemy najwyższe zaangażowanie i świeże pomysły. Od samego początku najważniejszy jest dla nas Klient – widz, telewizja, zleceniodawca.

  Pomysłodawcą i kapitanem zespołu Bahama Films jest Wiktor Piątkowski Autor i script-doctor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, uczestnik międzynarodowych wykładów, kursów i seminariów scenariopisarskich, m.in. prowadzonych przez Syda Fielda, Johna Truby’ego, Roberta McKee, Lindę Seger, Dova Simensa, Jamesa Ragana, Robina Mukherjee, które ukończyli, m.in. Quentin Tarantino, Guy Ritchie, Will Smith.

  Produkcja filmowa jest podstawową działalnością firmy BAHAMA FILMS. Nasz zespół to przede wszystkim utalentowani reżyserzy, scenarzyści i kierownicy produkcji. Są oni absolwentami najlepszych szkół filmowych w Polsce, członkami Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Koła Scenarzystów oraz Koła Młodych SFP. Na swoim koncie mają wiele napisanych i zrealizowanych filmów oraz seriali.

  BAHAMA FILMS to przede wszystkim grupa pasjonatów filmu i ekspertów w dziedzinie pisania scenariuszy i produkcji filmowej.

  U nas dowiesz się jak napisać scenariusz filmowy, zapisz się na organizowane przez nas warsztaty scenariuszowe, filmowe już teraz!

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Film

Film - nowa strona:

Adres: