Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Pracownia portretu - Portrety na zamówienie »

  Pracownia portretu - portrety.net.pl - Portrety na zamówienie.

  Profesjonalne portrety na podstawie zdjęć, portrety kobiet, mężczyzn, niemowląt, dzieci, nastolatków i osób starszych, portrety zwierząt i znanych osób, gwiazd, portrety par, portrety ślubne, portrety grupowe i rodzinne łączone z wielu zdjęć, portrety stylizowane, portrety osób wplecionych w dowolnie dobrane tło.

  Posługuję się tradycyjnymi technikami plastycznymi takimi jak rysunek ołówkiem, węglem, pastelami suchymi. Zamawiając portret mają Państwo pewność, iż otrzymają unikatowe dzieło za rozsądną cenę. Rysunki powstają na wysokiej jakości papierach Canson.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na płótnie »

  Sklep eArti.pl to nowatorska galeria obrazów naniesionych na płótno malarskie. Obrazy nowoczesne na płótnie to produkt bardzo modny. Obraz nowoczesny na płótnie jest idealnym sposobem na zatrzymanie wspomnień, upamiętnienie doniosłego zdarzenia. Nasze obrazy kwiatów znajdują się w wielu domach, firmach, hotelach, restauracjach i innych miejscach dodając wnętrzom blasku.Wykorzystywana technika oraz materiały używane przy tworzeniu tych nadzwyczajnych obrazów na płótnie umożliwiają, że będziecie Państwo mogli napawać się ich widokiem przez długie lata.Nasze obrazy kwiatów to druk ze źródeł cyfrowych, przy użyciu druku pigmentowego, o jakości nie odbiegającej od jakości pierwowzoru. Jak to robimy? Najwyższej klasy ploterem Canon iPF 8300 - dysponując najnowszym wyposażeniem, specjalistycznym oprogramowaniem oraz doświadczonym i fachowym zespołem jesteśmy gotowi spełnić każde Państwa potrzeby.Prosimy pamiętać, że najlepszy obraz na swą ścianę lub obraz-prezent dla krewnych nabędziesz wyłącznie w naszej galerii obrazów.Należałoby również wtrącić, że nasze nowoczesne obrazy przyrządzane są z użyciem ekologicznych bezwonnych pigmentów, które nie są zagrożeniem dla zdrowia naszych klientów.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: