Miasta i państwa Kategoria: Miasta i państwa

Miasta i państwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pozyskiwanie finansowania »

  Pozyskiwanie finansowania stanowi duży problem dla firm, które pragną dynamicznie rozwijać swój potencjał, jak również duże wyzwanie dla samych właścicieli. W dążeniach przedsiębiorców do pozyskania kapitału wspiera ich swymi fachowymi usługami doradczymi profesjonalna firma consultingowa JPP Investments. Dzięki jej wiedzy, licznym kontaktom oraz bogatemu doświadczeniu zwiększają oni swoje szanse na pozyskiwanie finansowania od funduszy inwestycyjnych. Firma doradcza JPP Investments pozyskiwała już kapitał dla swoich Klientów od Aniołów Biznesu, funduszy inwestycyjnych Private Equity, Venture Capital, Mezzanine, Asset Management Companies i wielu innych. Skorzystaj z profesjonalnych usług consultingowych, a zyskasz dodatkowe wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla swojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apaszki reklamowe Poznań »

  Agencja marketingowa For Sport & Marketing ulokowana w Złotnikach pod Poznaniem od wielu lat dzieli się z Klientami swoimi doświadczeniami z zakresu wykorzystania apaszek reklamowych z logotypem w promowaniu własnej firmy lub marki. Wiedzę praktyczną z obszaru projektowania i wytwarzania apaszek reklamowych zdobyła w trakcie wykonywania wielu zamówień na wysokiej jakości garderobę pracowniczą dla Klientów z całej Polski. Pozyskaną w ten sposób szeroką wiedzę firma For Sport & Marketing aktywnie wykorzystuje do budowania profesjonalnego wizerunku swoich Klientów w oparciu o eleganckie i stylowe apaszki reklamowe z logo. Postaw na wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę i zapytaj o ofertę na wykonanie apaszek reklamowych dla Twojej firmy.

  Data dodania: 22 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizujemy warsztaty dla instruktorów wykładowców Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  OSK CARGO Kraków posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja Folii - Efekt Plus »

  Sprzedaż hurtowa folii oraz produkcja folii to zasadnicze obszary działalności zakładu produkcyjnego Efekt Plus. Już od 2006 roku zajmujemy się wytwórstwem różnego typu materiałów przeznaczonych do pakowania. Nasze najpopularniejsze produkty to czarna folia stretch oraz folia jumbo. Mając na względzie zróżnicowane preferencje odbiorców oferujemy folie w kilku kolorach i grubościach. Szczegółowe specyfikacje produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy też do osobistego kontaktu oraz do nadsyłania zamówień za pośrednictwem regionalnych przedstawicieli handlowych. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zastosowanie tablic - Oznakowanie »

  Dobrze dobrane tablice informacyjne, tworzące jeden, harmonijny system oznakowania to bardzo istotny czynnik, który powinien być rozpatrywany priorytetowo podczas planowania zagospodarowania przestrzeni publicznej. Spójny z charakterem pomieszczeń, wygląd tablic informacyjnych jest również bardzo istotny. Nasi eksperci wraz z klientem analizują tego rodzaju niuanse i starają się dopasować tablice informacyjne dokładnie do pomieszczeń, w których się znajdą, ale również do specyfiki działalności, którą zajmuje się placówka w której będę ów tablice funkcjonowały. Nowatorskie rozwiązania z zakresu konstrukcji wyrobów grawerowanych pozwalają również na swobodną wymianę informacji, dzięki czemu tablica z informacjami po zmianie nie traci swojego pierwotnego wizerunku.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kadmowanie »

  Przedsiębiorstwo Galwmet rozpoczęła działalność ponad 10 lat temu i jest dziś jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych na Dolnym Śląsku firm, mających w ofercie między innymi następujące usługi obróbka metali, lakierowanie proszkowe, fosforanowanie, obróbka galwaniczna. Kompleksowo wykonujemy prace według zleceń zleceniodawców, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej oraz obróbki skrawaniem. Posiadamy również własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi. Więcej informacji znaleźć można na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • 1% dla fundacji »

  Fundacja Dolfroz działa na rynku do wielu lat. Jako pierwsi na Dolnym Śląsku zostaliśmy organizacją pożytku publicznego. Podstawowe cele Fundacji to: działalność charytatywna na rzecz społeczeństwa, organizowanie i udzielanie pomocy w rozwijaniu ochrony zdrowia, a w szczególności i przyczynianie się do: wykorzystania środków materialnych i finansowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Warszawa »

  Terminowe podróżowanie z punktu A do punktu B, to nie jakieś tam płonne postulowania, ale już powszedni warunek dzisiejszych czasów. Wiedzą o tym bardzo dobrze kierowcy z firmy bags.com.pl. Ta istniejąca nieomal 2 dekady, na lokalnym rynku usług przewozowych, jednostka komunikacyjna, jak mało która na skroś zna się na swym fachu. Udostępnia ona dwie linie dalekobieżne, a także przewozy turystyczne. Np. decydując się na wynajem busów Warszawa i jadąc przykładowo z Poznania do Lublina, zawsze dostajemy gwarancję bezpiecznego przejazdu, inaczej mówiąc szanowanie przez naszych szoferów czasu pracy. To samo tyczy się floty naszych aut, otóż wszystkie autobusy przynależące do owej firmy, dopełniają albowiem, restrykcyjne standardy UE.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rabbit Office - Twoje Wirtualne Biuro we Wrocławiu »

  Przerażają Cię ceny wynajmu biura?Potrzebujesz adresu do rejestracji, który nie byłby Twoim domowym? Chcesz zredukować koszty stałe w swojej firmie? Rejestrujesz firmę i chciałbyś posiadać prestiżowy adres w centrum Wrocławia? Nie potrzebujesz biura a do kontaktu z klientami firmy używasz głównie telefonu i internetu?Jeśli odpowiedziałeś "TAK" na przynajmniej jedno pytanie wirtualne biuro Rabbit Office jest dla Ciebie idealne!Wirtualne biuro we Wrocławiu, które zawsze idzie na rękę swoim klientom. Bez zbędnych kaucji i formalności otrzymujesz tani adres wirtualny do rejestracji swojej firmy. Rabbit Office to tani wirtualny adres przy najdroższej ulicy we Wrocławiu – Świdnickiej. Dzięki nam nie musisz już dłużej wykonywać irytujących czynności biurowych, ani przepłacać za czynsz. Możesz całkowicie skoncentrować się na własnej działalności. Cena już od 100zł brutto miesięcznie.W zamian uzyskujesz:Prestiżowy adresOdbieranie korespondencjiSkanowanie korespondencji Oferujemy również pakiety zawierające kompleksową obsługę księgową, porady prawne oraz tłumaczenia jezykowe. Złap króliczka ;)Zapraszamy do RabbitOffice! Najlepsze wirtualne biuro Wrocław.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z herbatą »

  Wiele można znaleźć zastosowań klasycznej herbaty, może służyć jako lekarstwo jako środek
  myjący czy jako płukanka do włosów. W sklepach dostępne są kosmetyki z dodatkiem
  wywaru z herbaty. Jednak przede wszystkim herbata to wspaniały napój. Ta jedyna najlepsza
  i prawdziwa dostępna jest w sklepach z herbatą. Bogactwo smaków i aromatów które można
  nabyć w sklepach z herbatą mogą nie tylko przyprawić o zawrót głowy, ale również zarazić
  pasja i miłością do tego napoju, którego walory odkryli starożytni Chińczycy.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i państwa

Miasta i państwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeladuj token
Token: