Poznań Podkategoria: Poznań

 • Pozyskiwanie finansowania »

  Pozyskiwanie finansowania stanowi duży problem dla firm, które pragną dynamicznie rozwijać swój potencjał, jak również duże wyzwanie dla samych właścicieli. W dążeniach przedsiębiorców do pozyskania kapitału wspiera ich swymi fachowymi usługami doradczymi profesjonalna firma consultingowa JPP Investments. Dzięki jej wiedzy, licznym kontaktom oraz bogatemu doświadczeniu zwiększają oni swoje szanse na pozyskiwanie finansowania od funduszy inwestycyjnych. Firma doradcza JPP Investments pozyskiwała już kapitał dla swoich Klientów od Aniołów Biznesu, funduszy inwestycyjnych Private Equity, Venture Capital, Mezzanine, Asset Management Companies i wielu innych. Skorzystaj z profesjonalnych usług consultingowych, a zyskasz dodatkowe wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla swojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apaszki reklamowe Poznań »

  Agencja marketingowa For Sport & Marketing ulokowana w Złotnikach pod Poznaniem od wielu lat dzieli się z Klientami swoimi doświadczeniami z zakresu wykorzystania apaszek reklamowych z logotypem w promowaniu własnej firmy lub marki. Wiedzę praktyczną z obszaru projektowania i wytwarzania apaszek reklamowych zdobyła w trakcie wykonywania wielu zamówień na wysokiej jakości garderobę pracowniczą dla Klientów z całej Polski. Pozyskaną w ten sposób szeroką wiedzę firma For Sport & Marketing aktywnie wykorzystuje do budowania profesjonalnego wizerunku swoich Klientów w oparciu o eleganckie i stylowe apaszki reklamowe z logo. Postaw na wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę i zapytaj o ofertę na wykonanie apaszek reklamowych dla Twojej firmy.

  Data dodania: 22 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Wyszukujesz atrakcyjnego mieszkania w Poznaniu, z rynku wtórnego, a być może pragniesz poczytać o poznańskim rynku mieszkaniowym, żeby dokonać należytego wyboru ? Nie musisz w tym momencie szukać nadal. Serwis "Mieszkania Okazja" został zbudowany w takim celu, ażeby wytypować jedynie najwartościowsze propozycje z rynku dodatkowo przedstawić Tobie najnowsze informacje i trendy na rynku. Jeśliby chcesz kupić mieszkanie właśnie w Poznaniu to nie zdołasz nie przeczytać lokalnych relacji, wypowiedzi i podsumowań. Serwis kreowany za pośrednictwem profesjonalistów - licencjonowanych pośredników nieruchomości z kilkunastoletnim stażem, celowo dla Was ! Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Jeżeli wypatrujesz mieszkania Poznań to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie możesz zobaczyć piękne mieszkania w gminie Suchy Las, które właśnie są na sprzedaż. Oferta nasza jest ogromnie obszerna, tylko u nas zakupisz mieszkanie, w którym będziesz pragnął mieszkać, a nie szukał nowego. Nasza firma jest renomowana i wypróbowana . Organizujemy aktualnie sprzedaż nowatorskich mieszkań w Poznaniu. Budowla to interesujący całokształt mieszkalny w wyśmienitej lokalizacji jaką jest Suchy Las.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychologiczne MIND to atrakcyjna oferta dla tych osób, które w wyniku zaistniałych zdarzeń i w wyniku nieodpowiednich relacji z otaczającym je światem znalazły się w trudnym stanie obniżonego samopoczucia psychicznego. Gwarantujemy fachową poradę m.in. osobom zanurzonym w stanach lękowych, potrzebującym wsparcia, uzależnionym. Oferujemy rozmaite metody terapeutyczne, dobrane ściśle do zdiagnozowanych potrzeb osoby potrzebującej. Ten sprawdzony psycholog, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, wybiera odpowiednią technikę terapii, której celem jest odbudowanie właściwego samopoczucia psychicznego. Psychoterapia będąca bodaj najlepszym sposobem dochodzenia do źródła problemu to jedna z naszych najważniejszych usług.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poznań

Poznań - nowa strona:

Adres: