Warsztat Podkategoria: Warsztat

 • Warsztat samochodowy Warszawa »

  Samochód to obecnie nie tylko mniejsze lub większe przejaw luksusu; to naturalny element naszego codziennego życia. W tej sytuacji warto powierzyć naprawy auta sprawdzonej firmie o odpowiedniej pozycji na warszawskim rynku. Kramer Full Serwis to warszawski warsztat samochodowy gwarantujący najwyższe standardy. Nasi pracownicy to fachowcy w zakresie elektroniki i mechaniki samochodowej, napraw wszelkiego rodzaju, wulkanizacji i diagnostyki. Zapewniamy również usługi z zakresu sprzątania samochodów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zmotoryzowanych klientów ze stolicy oraz okolic.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Warszawa »

  W dzisiejszych czasach rzeczywistość nie sprzyja zakupom aut. A już na pewno nie wszystkich stać na nowe samochody z salonu w większości kupujemy auta używane które mają przejechane wiele tysięcy kilometrów. Zakup używanego samochodu wiąże się ze sprawdzeniem dokładnie stanu technicznego kupowanego auta bo wiadomo, że nie uwierzymy sprzedającemu na słowo że samochód jest w stu procentach sprawny i gotowy do przejechania tysięcy kilometrów. W takim celu warto udać się przed zakupem do zaufanego mechanika, który sprawdzi nam stan techniczny i powie w szczegółach czy dokonujemy dobrego zakupu. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie czasu, nerwów i przede wszystkim straconych pieniędzy w przypadku nieudanego zakupu. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie stanu technicznego kupowanego samochodu. Jeżeli tego nie zrobimy to może się okazać, że podczas jazdy nasz nowo kupiony samochód stanie gdzieś na drodze, a my zdenerwowani rwąc sobie włosy z głowy będziemy przeklinać nieudany zakup co też gorsze wracać do domu na pieszo.W takim wypadku potrzebna nam będzie pomoc drogowa która po pierwsze bardzo szybko przybędzie na miejsce w którym utknęliśmy a po drugie za nie dużą opłatą odholuje nasze auto do warsztatu mechanicznego w którym zostanie naprawione. Jeżeli taka sytuacja się wam kiedyś przydarzy i nie będziecie wiedzieli z jakiej pomocy drogowej skorzystać na ratunek przybędzie wam pomoc drogowa Warszawa, która oferuje usługi holowania samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych na terenie całego kraju. W skład usług warszawskiej pomocy drogowej wchodzą także wszelkiego rodzaju naprawy na drodze jeżeli oczywiście jest to możliwe.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turbospręzarki samochodowe - forum »

  Turbina to bardzo ciekawe urządzenie bez, którego nasz samochód nie osiągnął by znakomitych parametrów jezdnych. Forum turbosprężarek przybliża te wszystkie zagadnienia związane z mechaniką elektroniką i sposobami eksploatacji tych zaawansowanych technologicznie części. Wejdź na forum i zobacz jaka masz rodzaj swojej turbiny jak o nią dbać aby działała bardzo długo bezawaryjnie. Zapraszamy do ciekawego i nowoczesnego samochodowego forum.Więcej na www.turboforum.pl

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbosprężarek Mielec »

  Reg-Mot to spółka z o.o., która chlubi się długo letnią aktywnością, która przebyła przez wszystkie kłopotliwe transformacje w Polsce jak gospodarki centralnie sterowanej i początek gospodarki wolnorynkowej. Początek działalności przedsiębiorstwa Reg-Mot pamięta jeszcze rządy gen. Jaruzelskiego jak również nędzny stan polskiej motoryzacji.
  W chwili konstytuowania działalności przyświecał nam plan sprawnej i wydajnej usługi, która miała się stać naszą wizytówką pragnęliśmy, sprzedawać jak najlepszej wartości usługi w segmencie sprzedaży i regeneracji części do samochodów. Przypomnijmy, że czas założenia firmy to 1986 rok, jesteśmy weteranami tej branży i wszelkie kłopoty spotykane nie są przeszkodą dla nas - potrafimy je rozwikłać.
  Pomaga nam w tym silne zaplecze techniczne i mocna grupa, jaką stanowi nasz przeszkolony personel. Specjalizujemy się regeneracji wszelkich frakcji w samochodach jednak naszą specjalnością jest regeneracja turbosprężarek mielec które są niezbędne w każdym pojeździe.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warsztat

Warsztat - nowa strona:

Adres: