Muzyka i instrumenty Kategoria: Muzyka i instrumenty

W tej kategorii katalogu znajdują się strony internetowe związane z muzyką i koncertami. Zamieszczamy tutaj strony o różnych nurtach muzycznych, karaoke, mp3, radia internetowe oraz teledyski. Znajdziesz tutaj darmową muzykę, oficjalne strony zespołów muzycznych czy agencje koncertowe.

Muzyka i instrumenty - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  • Muzyka, która wzrusza »

    Wielu ludzi słysząc melodię wydobywającą się z fortepianu czy pianina, po prostu się wzrusza. Takie dźwięki poruszają duszę wielu ludzi niewiarygodnie głęboko. Nie warto się dziwić, ponieważ takie melodie są niesłychanie szlachetne i przejmujące. Zdecydowanie więc warto takiej muzyki słuchać. Jak najbardziej znajdzie się wówczas odpowiedź na kilka pytań, które chowa się gdzieś głęboko w zakamarkach swojej duszy. W muzyce fortepianowej tkwią szalenie poważne i wzruszające informacji, które sprawiają, że można odkryć sens własnego życia. Ma możliwość to dziwnie brzmi, niemniej jednak fortepian poruszają najdalsze zakamarki ludzkiego ciała i powodują, że można przy takiej muzyce się stosownie zrelaksować i otworzyć. Również pianino dokładnie tak samo działają na ludzkie uczucia. Jak najbardziej taka muzyka, choć poważna, powoduje, że wszyscy znacznie lepiej się czują jej słuchając. Warto zatem po nią sięgać też w lokalu, a nie tylko podczas wyjść do filharmonii. Jak najbardziej można będzie się dzięki temu na kilka spraw uwrażliwić. Zdecydowanie taka sytuacja sprawi, że będzie się dużo lepszą osobą.

    Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Muzyka na wesele »

    Zespół muzyczny FARAD gramy jedynie muzykę, która wprowadzi Państwa w bardzo dobry nastrój. Zespół muzyczny FARAD posiada bardzo szeroki wachlarz repertuarowy. Jeśli Wy są jeszcze zainteresowani dobrym zespołem na własną uroczystość to więcej informacji na przykład. obrazy i dema niektórych utworów można spostrzec na Mojej stronie. Na rynku jesteśmy od ponad 11 lat. Kontakt: tel. 604-289-660 mail: miksolek@wp.pl Nasz zespół dostępny jest dla Państwa w obrębie całego województwa mazowieckiego. Organizujemy również wiele zabaw, konkursów i niespodzianek. Mamy własny transport, efekty świetlne, perfekcyjne estradowe nagłośnienie, a oprócz tego ciekawe pomysły na realizację uroczystości weselnych i nie tylko. Repertuar bardzo szeroki i nie metodę żeby było cały wymienić. W dwóch słowach lata 60, 70, 80, 90 i dotychczasowe, standardy światowe, biesiada i nowości polskie i nie tylko, także obcojęzyczne, rokowe, disco, disco polo i tym podobne...Jesteśmy zespołem otwartym na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie.

    Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Muzyka i instrumenty

Muzyka i instrumenty - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeladuj token
Token: