Serwisy randkowe Podkategoria: Serwisy randkowe

 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Jeśli jesteście samotni i poszukujecie partnera lub partnerki to dobrze trafiliście. Jesteśmy biurem matrymonialnym i głównym naszym zadaniem jest świadczenie usług matrymonialnych. Nasza działalność, to dobór klientowi odpowiedniej osoby na dalszą drogę życia. Do rejestracji w Biurze matrymonialnym Serenada potrzebne jest przesłanie ankiety członkowskiej, swojej fotografii i opłaty zgodnej z cennikiem. Po sprawdzeniu danych zawartych w formularzu i zaksięgowaniu opłaty, rozpoczynamy czynności związane z doborem odpowiedniej osoby. Na początek współpracy przesyłamy biuletyny lub katalogi ofert w odpowiednim przedziale wiekowym. Z tych biuletynów należy wybrać odpowiednie oferty matrymonialne. Klienci przeglądają biuletyny, wyszukują odpowiednie samotne osoby oraz za naszym pośrednictwem nawiązują pierwsze kontakty. Dalsze relacje między parami to spotkania matrymonialne, randki i wspólne planowanie przyszłości. Biuro Serenada interesuje się również, czy dana para pozostaje w wolnym czy trwałym związku małżeńskim. każda wyswatana para otrzymuje od nas wiązankę kwiatów i list gratulacyjny. Możliwość wyboru partnera jest duża albowiem posiadamy w swojej bazie danych obszerne katalogi kobiet i mężczyzn z całej Polski. Dla osób pragnących poznać partnera mieszkającego za granicą oferujemy ogłoszenia matrymonialne z wielu krajów Europy oraz Kanady i USA. Skuteczność kojarzenia par w naszym Biurze, na tle innych biur jest zadawalająca. Dobre efekty naszej pracy są wyrazem zaufania klientów i rzetelności usług. Zapraszamy do Biura, można zapisać się osobiście w siedzibie Biura lub poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Randki, Swatka.pl »

  Randki online dla wszystkich którzy szukają związku uczuć miłości, namiętności oraz przyjaźni i partnerstwa- na pewno znajdziesz tu to czego szukasz i jak wiadomo- ostateczny wybór należy do Ciebie. Zajrzyj na stronę główną Swatka.pl i zobacz co ten jedyny w swoim rodzaju portal randkowy i randki internetowe mogą Ci zaoferować. Zwróć uwagę na to, że mamy przejrzysty regulamin bez żadnych haczyków oraz oferujemy Ci darmową rejestrację w naszym serwisie- bez ryzyka możesz wypróbować nasz portal matrymonialny i zadecydować, czy to co mamy Tobie do zaoferowania my i nasi użytkownicy oraz nasza platforma randkowa spełnia Twoje oczekiwania. Zacznij już dziś- randki online, interesujące kobiety i mężczyźni każdego dnia zawierają na tym portalu nowe znajomości i znajdują swoją miłość. Nie bój się nowych wyzwań, wszak każda rozmowa i spotkanie online przybliża Cię do Twojej miłości.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Randki w NIemczech »

  Randki w Niemczech. Na tym portalu spotykają się osoby, które mieszkają w Niemczech i chcą znaleźć dla siebie partnera żyjącego w niedalekiej odległości od nich.Inne portale matrymonialne są zazwyczaj nastawione nazdobywanie użytkowników z całego świata, my chcemy poznać tych, którzy mieszkają w tym samym państwie i łączy ich nie tylko kraj pochodzenia- Polska, ale także wspólne zainteresowania, język, zamalowania kulinarne. Samotni w Niemczech spotykają się tutaj na randkach- dzięki nim randki są nie tylko jedyne w swoim rodzaju, ale atmosfera na nich panuje nieziemska- stawiamy na serdeczność, ciepło przyjaźń i dobre relacje. Chcemy aby portal kwitł i był odwiedzany przez coraz większa liczbę osób które chcą porzucić swoja samotność, a co najważniejsze mieszkają w Niemczech i nie wstydzą się tego ze są samotne i szukające partnera.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Randki Austria »

  Serwis randkowy dla samotnych mieszkających w Austrii.Randki Austria to bardzo często szukane słowo w lokalnych portalach polonijnych. Dlatego wyszliśmy naprzeciw użytkownikom i chcemy aby mieli szanse oni znaleźć się znacznie szybciej- wlaśnie na takim portalu randkowym profilowanym specjalnie pod nich. Serwis randkowy tego typu może spełniać wiele zadań- być miejscem spotkań i natchnieniem dla wielu osób które nie maja śmiałości tak od razu umówić się na realna randkę- tutaj najpierw możesz porozmawiać, poczatować i zaprzyjaźnić się z kimś, kto ci się podoba, a potem- cóż to już zależy od ciebie jak pokierujesz ta znajomości i czy będziesz chciał czy tez chciała ta znajomość kontynuować.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy randkowe

Serwisy randkowe - nowa strona:

Adres: