Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · następna strona »
 • HARDOX »

  STAL-HURT to certyfikowana firma zajmująca się: docinaniem - obróbką - sprzedażą blach trudnościeralnych HARDOX

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  W zakresie produkcji ROSA HALE realizuje stalowe konstrukcje hal przemysłowych, przygotowywanych na szczególne życzenie klienta. Ogromnym zainteresowaniem na rynku budowlanym cieszą się budynki, których bazę stanowi charakterystyczna konstrukcja stalowa. Przy wykorzystaniu tego rodzaju schematu powstają hale stalowe, wiaty i wiele innych budowli o charakterze gospodarczym oraz mieszkaniowym.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metale - Warszawa - Targówek - BorA-Metal »

  Nasza firma BorA-Metal mieści się na terenie Warszawskiego Parku Przemysłowego. Specjalnością firmy jest dystrybucja produktów z metali kolorowych. W ciągłej sprzedaży oferujemy typowe wyroby z brązu, cynku, ołowiu oraz innych metali kolorowych. Przyjmujemy również zamówienia na asortyment ponad standardowy. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa zadowolą każdego klienta.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  W mojej katalogu usług/produktów odnajdą Państwo zbiorniki na fekalia. Szamba betonowe zrealizowane przeze mniezą korporację są z najlepszego dostepnego żelbetonu na rynku. Firma nasza istnieje na rynku od kilkunastu lat, dzięki temu nabraliśmy duzego doświadczenia w produkcji szamb betonowych. Nasze wyroby mają licencja jakości oraz budowlany. Dzięki temu Wy nie muszą się martwić, że szamba stracą szczelność. Zakupując w mojej korporacji gwarantujemy Państwu transport oraz montaż na terenie całego państwie. Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony hadlowe, Gastronomiczne, Kioski i garaże - Producent EFEKT »

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Kategoria działalności jaką wiedziemy jest szczególny ze względu na fabrykację różnorodnych obiektów w technologi lekkiej obudowy. Technologia ta jest charakterystyczna dla współczesnego nowoczesnego budownictwa modułowego.Do produkcji stosujemy tylko materiały najwyższej jakość, renomowanych producentów.Dominującą fabrykację koncentrujemy na mniejszych obiektach z płyty warstwowej takich jak: pawilony handlowe, pawilony gastronomiczne, pawilony urzędowe, kioski handlowe, garaże jedno i wielostanowiskowe, portiernie, stróżówki, kontenery socjalne i budowlane. Zajmujemy się także fabrykacją wielkich obiektów oraz konstrukcji stalowych: hale, wiaty, magazyny, centra logistyczne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi powiązane z obudową, montażem, fabrykacja obiektów wykonanych w technologi lekkiej zabudowy. Lekka zabudowa nazywa postawienie obiektu opartego na konstrukcji stalowej, oprawionego płytą warstwową o różnym sposobu wypełnienia. Wykorzystujemy przede wszystkim płyty z wypełnieniem styropianowym ale także poliuretanowym i mineralnym. Nasza przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie, 100% zadowolonych klientów przez fachowemu podejściu do każdego zlecenia, oraz wykwalifikowanej kadrze którą dysponujemy. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cudne Łazienki - kabiny prysznicowe radaway i wiele innych »


  Marzysz o remoncie łazienki? Masz już swój projekt, potrzebujesz porady? Pomożemy. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy górnopółkowe: kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, zlewozmywaki, krany, baterie, syfony, grzejniki, płytki, meble łazienkowe i wiele innych. Mamy wielo-letnie doświadczenie i niskie ceny. Sprawdź naszą niezwykłą ofertę.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane »

  Prezentowany portal przynależy do znanej firmy budowlanej. Proponujemy usługi budowlane oraz specjalistyczne prace w zakresie kamieniarki. Nasza firma z branży budowlanej ma własną pracownię sztukatorską. Zatrudniamy na stałe wysoko wyspecjalizowanych zbrojarzy i malarzy. Kadra ma uprawnienia do przeprowadzania prac budowlanych i konserwatorskich. Współpracujemy z wyśmienitymi architektami i konserwatorami zabytków. Mamy za sobą realizacje budowli o konstrukcji żelbetowej. Wykonujemy prace sztukatorskie, blacharskie i rekonstrukcyjne.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Architektury DZ - Biuro Projektowe »

  W naszym Studio Architektury DZ zajmujemy się projektowaniem budynków jedno i wielorodzinnych, budynków usługowych i użyteczności publicznej. Wykonujemy projekty zmian sposobu użytkowania lokali, przebudowy i modernizacje budynków oraz projekty wnętrz. Przeprowadzamy inwentaryzacje lokali i budynków. Pośredniczymy w sprzedaży projektów gotowych wielu firm, służymy pomocą podczas wyboru projektu typowego oraz jego adaptacji. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji (od wyboru działki do odbioru budynku) łącznie z projektami instalacji, projektami drogowymi oraz wszelkimi formalnościami związanymi z pozwoleniem na budowę, a także w trakcie trwania budowy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewno egzotyczne »

  NAILTRA POLAND Sp. z o.o. jest potężnym importerem w Polsce rzeczy takich jak : drewno egzotyczne. W trosce o najwyższą jakość oferowanego przez nas drewna egzotycznego sprowadzamy drewno z gatunków drzew rosnących w Środkowej i Południowej Ameryce. Bezustannie podwyższamy jakość swoich towarów oraz dbamy o jej utrzymanie. Oferta naszej firmy jest wciąż rozszerzana. Niedługo znajdą państwo u nas gatunki rosnące w Azji. Skutkuje to dużym wzrostem bazy zadowolonych klientów, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynny »

  Rynny dachowe Struga to produkt firmy Bratex Dachy sp. z o.o. s.k., będącej w posiadaniu dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji asortymentu pokryć dachowych jak i wszystkich komponentów systemów orynnowania.
  System orynnowania produkuje się w oparciu o szwedzką blachę stalową stalową, producentem której jest przedsiębiorstwo SSAB. W przekroju rynna zbudowana jest z kilku powłok – stalowej, ocynku, pasywacyjnej, podkładu i Perlaq RWS. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców rynny dachowe Struga posiadają dobre właściwości wytrzymałościowe. Na stronie internetowej Struga-Rynny.pl znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące produktu.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  Duży wybór hal zlokalizowanych w wyjątkowo popularnych punktach kraju – na sprzedaż i wynajem. Magazyny wysokiego składowania i centra dystrybucyjne posiadające bramy najazdowe z poziomu „0” oraz posadzki bezpyłowe o znacznej nośności. Z kolei proponowane hale produkcyjne posiadają doprowadzony prąd o dużej mocy oraz sprężone powietrze i suwnice. Oferta przewiduje możliwość dostosowania hal lub ich powiększenia. Obsługą klientów zajmują się wieloletni specjaliści, którzy dopasują nieruchomość dopasowaną do branży dowolnej firmy pod względem położenia, rozmiaru powierzchni i zaopatrzenia. Wypracowane relacje biznesowe z inwestorami sprawia, że Jartom najszybciej poszerza bazę danych o wyjątkowo prestiżowe nieruchomości. Propozycja urozmaicona pod względem stawek. Wynagrodzenie biura pokrywa jedynie właściciel hali.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe z blachy »

  Jeden z wyrobów AHI Roofing to dachówka ceramiczno-metalowa. Zagwarantowany jest także gont drewniany. Producent pokryć dachowych prezentuje na witrynie rysunki techniczne i opisuje czym charakteryzuje się blachodachówka z posypką. W skład wyboru towarów wchodzi nie tylko blachodachówka z posypką ceramiczną, lecz także z posypką mineralną. Zademonstrowano atuty lekkich pokryć dachowych. AHI Roofing to firma sprzyjająca naturze. Sprzedawane dachy z blachy są wytrzymałe i ekologiczne. Jeżeli chodzi o pokrycia dachowe blachodachówka jest rzeczywiście ceniona. Zależnie od naszych oczekiwań można nabyć dla siebie jej najbardziej dogodny typ. Zatrudnieni specjaliści chętnie udzielą wskazówek przy wyborze blachodachówki. Blacha z posypką ceramiczną to niesłychanie nowoczesny towar, bezsprzecznie zasługujący na zainteresowanie. Na witrynie są informacje odnoszące się do gwarancji. Przedstawiono jaki ma być kąt nachylenia blachodachówki i określono całkowitą grubość produktów.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schody Warszawa »

  Kiedy pomyślę o wyrazie schodki, zaraz na myśl nasuwa się mi pracownia stolarska pana Kupfera z Warszawy. Jako że parę lat temu miałem przyjemność wchodzić w bliższe stosunki ze specjalistyczną kadrą pracowniczą z ów przedsiębiorstwa.
  Na samym wstępie muszę asygnować, że ociupinę bałem się nowych kierunków, wdrażanych podczas przeróbki drzewa na schody Warszawa. Ale już po krótkim czasie całe dwuznaczności rozmyły się w proch. Spostrzegając z jaką dokładnością przystępuje się tam do własnego fachu, poczułem bezmierne zaufanie. Dawno nie miałem kontaktu z taką obeznaną ekipą.
  Już po skończonej robocie, jak odwiedzali mnie krewni nie mogłem nasycić się, jak byli ujęci o wygląd moich schodów na piętro. Gdy sprawa rozchodzi się o schody Warszawa walcie śmiało, jak w dym do przedsiębiorstwa Kupfera !

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie parkietów warszawa »

  Cikliniarz jest korporacją z wielkim doświadczeniem. Jeżeli już twoje schody, parkiety potrzebują regeneracji nasza firma proponuje generalną renowację, a ponadto cyklinowanie schodów i podłóg z parkietów. Cyklinowanie wykonujemy wypasioną maszynami do bezpyłowego cyklinowania. Wycyklinowane podłogi za każdym razem są trzy razy lakierowane, ażeby były zabezpieczone na lata, a ponadto miały odpowiedni połysk. Polerowane podłogi są proste w utrzymaniu w czystości . Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do cyklinowania.Zapraszamy do skorzystania z naszej dużej oferty.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinkier - system dociepleń »

  Nowoczesny system dociepleń z płytkami klinkierowymi do samodzielnego, łatwego montażu na elewacji budynku. Doskonałe parametry cieplne, atrakcyjna cena oraz walory estetyczne klinkieru sprawiają, iż jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób szukających trwałej i estetycznej elewacji.

  System dociepleń Artbrick nadaje się do budynków nowych oraz tych, które wymagają remontu fasady zewnętrznej. W swojej ofercie firma posiada sporą gamę płytek klinkierowych.

  Podsumowując, w ofercie firmy znajdują się:
  - płytki klinkierowe
  - kształtki klinkierowe narożne
  - płyta ociepleniowa z prowadnicami
  - materiały do klejenia systemu

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • EPDM »

  Pełna gama artykułów i materiałów do przygotowania nawierzchni poliuretanowych: nawierzchnie na boiska, bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, posadzki parkingowe, sztuczne nawierzchnie sportowe i rekreacyjne do hal. Urządzenie obiektów przemysłowych i sportowych w systemy wysokiej jakości posadzek: posadzki przemysłowe oraz posadzki na hale sportowe. Granulaty gumowe - granulat EPDM, SBR, infill - wypełnienie do sztucznej trawy, kleje poliuretanowe i inne elementy sztucznej nawierzchni, przygotowane na bazie gumy EPDM. Nawierzchnie poliuretanowe są trwałe, odporne na zniszczenie, warunki pogodowe, co jest gwarancją bezpieczeństwa, świetnego wyglądu, czystości.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Od rozbiórek po nowe obiekty przemysłowe.Nowak Group wykonuje usługi w zakresie ogólnie pojętych prac rozbiórkowych, wyburzeniowych oraz recyklingu odpadów budowlanych na terenie całej Polski. Posiadamy do dyspozycji pełne zaplecze profesjonalnych maszyn budowlanych wyburzeniowych i rozbiórkowych. Trzon firmy stanowi wysoko wykwalifikowana kadra, złożona z kompetentnych fachowców, posiadających niezbędne uprawnienia w zakresie wykonywanych prac.Firma w ciągu wielu lat swojej działalności zrealizowała szereg inwestycji.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosamet »

  Konstrukcje stalowe są szeroko znane, jako że występują wszędzie, gdzie tylko się obejrzymy. Każdy zasobnik na surowce płynne bądź stałe skonstruowany jest z materiału stalowego. Obszerne używanie konstrukcji stalowej dostrzegalne jest przede wszystkim w małych i dużych miastach. Znajduje się tam duża ilość biurowców wznoszonych właśnie na konstrukcji stalowej. Charakterystyczną cechą naszej stali jest jej nietypowa wytrzymałość. Zapraszamy do współpracy z Naszą firmą Rosamet

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty dróg »

  Serwis Galeria Biznesu to wiele jednostek przedstawiające przeróżne specjalizacje. W katalogu przedsiębiorstw wyszukają Państwo dane kontaktowe do renomowanych firm, które proponują między innymi remonty obiektów jak także remonty chodników i remonty dróg oraz sporo innych. Przedsiębiorstwa w swoich prezentacjach upowszechniają galerię fotografii, opinie, mapkę dojazdu oraz inne informacje. Wizytówki są atrakcyjne, nowoczesne i przyciągają potencjalnych klientów. Tysiące klientów od lat korzysta z naszych świadczeń i są kompletnie zadowoleni z tego,owocuje to faktem, iż co roku wykupują dodatkowe pakiety. Nie zastanawiaj się, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy w najwyższym stopniu odpowiednie usługi dla Twojej firmy.Z nami znajdziesz wykonawcę na remonty dróg!

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: