Jak poprawić poczucie własnej wartości

Jak poprawić poczucie własnej wartości Silesia Toastmasters to miejsce w którym masz możliwość opanowania takich umiejętności jak: przemawianie i występy publiczne; autoprezentacja; odpowiadanie na gorące pytania, które stanowią przygotowanie do interview. To również szkolenia w praktyce z komunikacji, mowy ciała i emisji głosu. Dzięki temu dowiesz się, jak uzyskać lub poprawić pewność siebie, oraz jak pokonać własną tremę i strach przed ludźmi, gdy trzeba zabrać publicznie głos. Prowadzimy również klub anglojęzyczny, czyli warsztaty z przemawiania i występowania po angielsku (public speaking). Obejmujemy swym zasięgiem nie tylko Katowice, ale również cały Górny Śląsk.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!

Szczegóły strony www.silesiatoastmasters.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.silesiatoastmasters.pl:

Jak poprawić poczucie własnej wartości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 12

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Życzenia noworoczne »

  Na tej stronicy zamieszczone są idealne sylwestrowe wierszyki. Bo to niebanalny czas, kiedy to recytowane są rymowanki noworoczne chyba największej sumie ludzi, najżywiej się tańczy i masz znamienity klimat. W następstwie tego pewnie chciałbyś posłać ludziom super sms, to skorzystaj z naszej podstawy noworocznej.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia świąteczne wielkanocne »

  Gdy nadchodzi wiosenna pora i zaczyna się robić cieplej, wszystkim przybywa energii. Wielkanoc to również okres, kiedy z reguły wysyłamy rodzinie wielkanocne życzenia. Jedni wysyłają do każdego to samo, inni starają się wymyślać każdemu coś odmiennego, lecz nie w każdym przypadku będzie to proste. Gdy brakuje nam czasu bezpiecznie będzie zajrzeć na nasz internetowy serwis, na nim na pewno wybierzemy właściwy zestaw życzeń dla każdej bliskiej nam osoby.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia świąteczne wielkanocne »

  Wielkanoc to wspaniałe święto i zawsze pragniemy swoje uczucia przekazać innym. Jednak za każdym razem jesteśmy postawieni przed tą samą trudnością. Problemem tym nieodmiennie będzie brak czasu na samodzielnie zredagowanie indywidualnych wielkanocnych życzeń dla każdej osoby oddzielnie. Z takich też powodów od dawna radzimy sobie, korzystając z profesjonalnego serwisu internetowego, w którym bez problemów możemy znaleźć odpowiedni na yen czas zestaw wierszyków i życzeń.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sms walentynkowe »

  Luty to bardzo lubiane przez każdego walentynki. Każdy lubi dostawać płynące z głębi serca wierszyki czy życzenia walentynkowe. Szczególnie kiedy będą to to oryginalne i ciekawe wierszyki, które świadczą o dobrych gustach i pomysłowości osoby, która wysyła. I nie będzie tu chodzić o talent do tworzenia wierszyków, ale o znajomość dobrych odpowiednich adresów internetowych. Bowiem znajomość naszego portalu z tego typu życzeniami i wierszykami jest dużo cenniejsza niż uzdolnienia literackie.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Postaw tarota »

  Znalezienie profesjonalnego wróżbity jest obecnie bardzo trudne. Na szczęście dzięki dobrodziejstwom Internetu zadanie to staje się powoli łatwiejsze. Skorzystaj z usług doświadczonego tarocisty i dowiedz się, jaką moc posiada prawdziwy tarot. Przekonaj się, że tarot online jest równie skuteczny, jak wróżenie tradycyjne. W pewnym stopniu wróżenie przez Internet jest nawet prawdziwsze, gdyż opiera się wyłącznie na tym co mówią Karty, a nie na tym co oczekuje osoba, której stawiana jest wróżba. Poznaj swoją przyszłość, również dzięki innym metodom wróżenia, jak choćby karty anielskie czy runy online. Nie daj się zaskoczyć temu, co przyszykował dla Ciebie los.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry internetowe flash gierki »

  Jesteś fanem gier ? Chcesz wiedzieć co u Twoich wydawców ? Kiedy wychodzą nowe tytuły ? Nic bardziej prostego, zapraszamy bowiem na blog internetowy czasnagre.pl który z całą pewnością pokaże Kobiety i mężczyźni wszelkie te informacje, ktorych to sam poszukiwałeś w tym wypadku. Serwis jest wybornym elementem rozgrywek, który pokaże Inni ludzie wszelkie odpowednie zakresy pracy, jeżeli chodzi o odpowiednie gry komputerowe. Nie czekaj, wybierz prędko coś dla siebie samego, będziesz miał tutaj bowiem wiele intrygujących sposobów do użycia dla siebie samego na 100%. Przekonaj się jak dobrze być graczem, z tym blogiem bowiem będzie ci to wszystko bardzo łatwo i przyjemnie przychodzic, każdego dnia wchodząc bowiem, będziesz widział najnowsze dane ze świata gier.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Squash Poznań »

  Popularność tenisa wśród osób w przeróżnym wieku czyni go jednym z najważniejszych sportów dziś uprawianych. W pewnych otoczeniach traktowany jest jako sport rzadki oraz na swój sposób luksusowy, zaś w praktyce coraz więcej ludzi z przeróżnych klas społecznych ćwiczy tenis. Poznań ma w ofercie wyjątkowo ciekawe ewentualności dla osób, które zechcą sprawdzić się z rakietą w ręku. Zadbane korty tenisowe, coraz lepsza infrastruktura i uprawiane tenisowe tradycje czynią stolicę Wielkopolski wyjątkowym punktem do uprawiania tej dyscypliny. W istocie wielu mieszkańców miasta kojarzy się ona przede wszystkim z Wojciechem Fibakiem, który jako wyjątkowy polski tenisista zdobył miejsce w światowej czołówce, walcząc o najwyższe trofea. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www w celu zapoznania się z naszą ofertą! Na nasze korty uczęszcza coraz to liczniejsza rzesza młodych ludzi (w tym dzieci), które chętnie zapisują się na treningi i doskonalą swoje umiejętności. Zapraszamy także na squash!

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • HTC »

  Jeśli wejdziesz na naszą stronę internetową, będziesz mógł znacząco powiększyć swoją wiedzę na wszelkie zagadnienia mające związek ze smartfonami - samsung, apple, htc, etc. Należy otwarcie napisać, iż wszystkie informacje, które znaleźć można na stronie zostały napisane przez ludzi, którzy wiedzą praktycznie wszystko o smartfonach. A więc bez wątpienia dzięki właśnie prowadzonemu przez nas serwisowi można dowiedzieć się, które smartfony są najodpowiedniejszym zakupem, lecz także oczywiście można kupić aplikacje na smartfony albo chociażby samsung galaxy - po atrakcyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych smartfonami do odwiedzenia strony, bo warto.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Mazury »

  Nie od dzisiaj rozumie się, iż zintegrowany i słusznie zainspirowany team pracowników jest kluczem do sukcesu. Zgrana oraz silna grupa nie tylko pracuje sprawniej, ale i wydajniej. My także zdajemy sobie z owego kwestię, zatem także swoim Interesantom udzielamy także fachowe szkolenia dla jednostek, jak także przeróżnego rodzaju imprezy dla spółek. Aranżujemy niezwykłe i niepowtarzalne wieczory tematyczne i zupełne wrażeń wyprawy off-roadowe. Fundamentem aktywności naszej firmy są dodatkowo eventy. Bez względu na wytypowany typ zajęć całość przygotujemy indywidualnie dla dowolnej grupy. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Owo, co nas cechuje, to bez wątpienia twórcza postawa, doświadczenie, znajomość rzeczy i współczesne oraz elastyczne podejście do potrzeby Klienta. Ciepło zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub fitness Kraków »

  W współczesnych czasach coraz więcej osób postanawia porzucić nie zdrowy oraz siedzący tryb życia, starając się równocześnie czynnie spędzać czas. Jeżeli należysz do jednych z tych osób to obowiązkowo sprawdź ofertę naszego parku wodnego. Ręczymy, iż spośród naszej różnorakiej oferty odnajdziesz dodatkowo coś dla siebie. Zatrudnieni przez naszą firmę trenerzy, dobiorą właściwy program dla Państwa, tak abyście Państwo osiągnęli to co sobie najpierw zaplanowali. Szczupła i zgrabna sylwetka jedynie z nami.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »