Muzyka Podkategoria: Muzyka

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela »

  Jeśli w niedługim czasie będziesz organizował swoje wesele i nie masz jeszcze zespołu muzycznego, to proponuję skorzystać z usług naszej agencji muzycznej Mirex. Polecamy 30 profesjonalnych zespołów muzycznych. Odwiedzając naszą firmę oszczędzasz czas gdyż nie musisz pokonywać wiele kilometrów odwiedzając pojedynczo zespoły. Proponujemy demonstrację demo oraz zapraszamy na próby zespołów. Usługi świadczymy na terenie RP. Zapraszamy!link text

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis muzyczny WorldTunes.pl »

  WorldTunes jest platformą społecznościową ukierunkowaną na tematy i dyskusje muzyczne. Serwis oferuje artykuły, recenzje i nowinki ze świata muzyki. Portal World Tunes jak każdy portal społecznościowy oferuje liczne narzędzia służące do komunikacji z innymi a także możliwość własnego wkładu w rozwój portalu, na przykład poprzez pisanie i publikowanie własnych artykułów i nowinek. Każdego tygodnia, użytkownicy portalu wybierają siedem najlepszych piosenek, tworząc listę przebojów portalu WorldTunes. Jest to jedno z niewielu miejsc łączących wszystkie gatunki muzyczne.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Singiel »

  Stacja Eska zapodaje ciekawą muzykę. Katy Perry, Akon, Rihanna, Selena Gomez, Usher, Chris Brown, Ewa Farna, Kanye West, Beyonce, One Direction i wielu tych artystów na pewno usłyszysz. Eskę można słuchać w każdym miejscu w domu, w pracy, w samochodzie. Słuchanie stacji muzycznej Eska to sama przyjemność. Prezenterzy dbają o to by panował super humor. http://www.eska.pl/news/give_it_2_me_-_robin_thicke_przedstawia_nowy_singiel_tym_razem_z_kendrickiem_lamarem_video/85224 Zapraszam serdecznie. http://www.eska.pl/szymorning http://www.eska.pl/premiery/sylwia-grzeszczak-flirt

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podkłady muzyczne w formacie midi »

  Naszą ofertą są utwory w formacie karaoke oraz midi. Oferta skierowana do wykonawców oraz zespołów muzycznych, ale także do pasjonatów muzykowania i śpiewów w towarzystwie znajomych. Własne potrzeby zaspokoją w naszym serwisie także osoby poszukujące nowych dzwonków polifonicznych do swoich telefonów komórkowych. Pliki w formacie karaoke doskonale się do tego nadają. Na naszych stronach znajdziecie niemal 50 tys. utworów w tym popularnym formacie. Sporo osób zagląda do naszego serwisu, żeby poprzeć swój występ wokalny dobrym podkładem muzycznym. Poszukujący podkładu w formacie MP3, dostaną pliki w tym formacie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesela »

  By goście na weselu, studniówce, urodzinach, czy innej imprezie, dobrze się bawili, potrzebny jest dobry zespół. Już Państwo nie musicie szukać. Właśnie trafiliście na profesjonalny zespół muzyczny. Główną naszą specjalnością jest grywanie na weselach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka

Muzyka - nowa strona:

Adres: