Randki Podkategoria: Randki

 • Szukam dziewczyny Warszawa »

  Zakładasz frimę, a nie masz pomysłu jak zwiększyć jej zyski, jeżeli nie wiesz to my chętnie Ci zaproponujemy. Z pełną odpowiedzialnością możemy Ci polecić interesujący katalog firm, który z sukcesem pomoże Ci rozreklamować swoją działalność bez ponoszenia dużych nakładów finansowych. Na rynku istniejmy od 2002roku i radością możemy stwierdzić, iż z roku na rok nasza baza klientów systematycznie rośnie i zyskuje coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców. Prosta struktura naszej strony internetowej pozwala na łatwe dodanie swojej firmy do bazy, poprzez wybór konkretnej kategorii tematycznej, które są w przejrzysty sposób podzielone i łatwe do znalezienia. Jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości co do współpracy z nami to gorąco zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej odi.pl. Tutaj poznasz wszelkie szczegóły dotyczące umieszczenia firmy, a także inne szczegóły. Do zobaczenia w bazie firm odi. Zapraszamy i polecamy.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Jeśli jesteście samotni i poszukujecie partnera lub partnerki to dobrze trafiliście. Jesteśmy biurem matrymonialnym i głównym naszym zadaniem jest świadczenie usług matrymonialnych. Nasza działalność, to dobór klientowi odpowiedniej osoby na dalszą drogę życia. Do rejestracji w Biurze matrymonialnym Serenada potrzebne jest przesłanie ankiety członkowskiej, swojej fotografii i opłaty zgodnej z cennikiem. Po sprawdzeniu danych zawartych w formularzu i zaksięgowaniu opłaty, rozpoczynamy czynności związane z doborem odpowiedniej osoby. Na początek współpracy przesyłamy biuletyny lub katalogi ofert w odpowiednim przedziale wiekowym. Z tych biuletynów należy wybrać odpowiednie oferty matrymonialne. Klienci przeglądają biuletyny, wyszukują odpowiednie samotne osoby oraz za naszym pośrednictwem nawiązują pierwsze kontakty. Dalsze relacje między parami to spotkania matrymonialne, randki i wspólne planowanie przyszłości. Biuro Serenada interesuje się również, czy dana para pozostaje w wolnym czy trwałym związku małżeńskim. każda wyswatana para otrzymuje od nas wiązankę kwiatów i list gratulacyjny. Możliwość wyboru partnera jest duża albowiem posiadamy w swojej bazie danych obszerne katalogi kobiet i mężczyzn z całej Polski. Dla osób pragnących poznać partnera mieszkającego za granicą oferujemy ogłoszenia matrymonialne z wielu krajów Europy oraz Kanady i USA. Skuteczność kojarzenia par w naszym Biurze, na tle innych biur jest zadawalająca. Dobre efekty naszej pracy są wyrazem zaufania klientów i rzetelności usług. Zapraszamy do Biura, można zapisać się osobiście w siedzibie Biura lub poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • walentynki »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronkę www o przepięknym uczuciu miłości. Urocze wiersze miłosne, wierszyki miłosne oraz smsy miłosne na komórkę. Jeżeli masz zamiar sprawić przyjemność swojej miłości to idealnie trafiłeś. Poza tym za naszym pośrednictwem masz możliwość przesłać wyznanie miłosne swojej ukochanej lub ukochanemu. Naprawdę wszystko o uczuciu miłości. Serdecznie zapraszamy- na pewno nie będziecie żałować.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • randki w UK »

  Polska społeczność na calom świecie umawia się na randki na tym portalu randkowym- polishhearts.com. Polishhearts.com jest portalem na którym możesz umówić się na randki w UK. Spotkasz tam ludzi mieszkających nie tylko w rożnych zakątkach awista ale także w Wielkiej Brytanii- tu randki polaków są bardzo specyficzne- każdy z nich szuka swojej bratniej duszy i okazji do tego aby się spotkać, porozmawiać oraz wymienić mailami, doświadczeniami czy tez oczekiwaniami życiowymi. Polskie randki na Polishhearts.com są jedyne w swoim rodzaju- ekscytujące i pełne gorących uczuć oraz ciekawych doświadczeń i przygód.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Randki

Randki - nowa strona:

Adres: