Strony związane z hasłem 'doradztwo personalne':

 • Www.delpiero.pl »

  Del Piero jest rzetelną firmą rekrutacyjną. Mamy doświadczenie w doborze bezpośrednim kandydatów na stanowiska menedżerów i specjalistów od biznesu. Firmom które potrzebują pracowników oferujemy wybór kandydatów, co do których jesteśmy przekonani, że przedstawiają wyjątkowo wysoki poziom. Z naszych usług korzysta ponad 150 firm z całej Polski, są to zarówno wielkie korporacje, jak i szybko rozwijające się, dopiero co powstałe przedsiębiorstwa. Jeżeli poszukujecie Państwo zatrudnienia we wspomnianej branży, serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Jednym z najistotniejszych składników wpływających na poprawne działanie każdego przedsiębiorstwa są zasoby ludzkie, to znaczy osoby, które pracują w konkretnej firmie. Ich zdolności, kwalifikacje i dodatkowo doświadczenie mają bezpośrednie przełożenie na to, jakie efekty uzyskuje kompletne przedsiębiorstwo. Prywatni przedsiębiorcy powinni tym samym zwracać wyjątkową uwagę na to, kogo zatrudniają. Duże korporacje posiadają specjalny dział, który zajmuje się rekrutowaniem, szkoleniem i ewentualnie zwalnianiem pracowników, jeśli nie spełniają oni standardów panujących w firmie. Mniejsze podmioty gospodarcze nie mogą sobie pozwolić na stworzenie takiego wydziału, albowiem nie posiadają koniecznych do tego środków lub jest to nieopłacalne. Wtedy można korzystać z pomocy zewnętrznych specjalistów, których sferą jest doradztwo personalne. Ich pomoc może być pożyteczna w momencie, w którym potrzebni są nam nowi pracownicy. Wskazane jest również korzystać z rozmaitej oferty kursów, którą posiadają podmioty z branży HR. Podnoszenie kwalifikacji pracowników nieraz ma bezpośrednie przełożenie na wyniki firmy. Wskazane jest pomyśleć nad zawarciem takiej współpracy.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  P.B.A. Doradztwo Personalne jest to firma rekrutacyjna, która ma już 20-letnią historię. Na początku swojego funkcjonowania P.B.A. pracowała głównie na terenie Warszawy i okolicy, stopniowo zasięg czynności był coraz większy. Od kilku lat spółka posiada oddział w Poznaniu, co umożliwia przyjęcie prac ze wszystkich zachodnich województw Polski. P.B.A. pomaga w przeprowadzeniu procesów rekrutacji, outsourcingu, payroll itp. „Dobry pracownik to źródło każdej instytucji,” - jedna z zasad doradztwa personalnego i usług spółki z o. o. P.B.A.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »