Strony związane z hasłem 'fotografia':

 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn »

  Firma zajmuje się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania (filmowanie HD/SD, montaż, zapis na nośnikach: Blu-ray Disc, DVD-Video, archiwizacja materiału analogowego). Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek (fotografowanie, projekty, wydruk na papierze foto, oprawa).

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawodowy Fotograf Płock Warszawa Łódź »

  Fotograf. Zdolny, ambitny, kreatywny, profesjonalny. 20 lat doświadczenia. Oferuję wykonanie zdjęć reklamowych, katalogowych, sportowych, prasowych oraz ślubnych. Specjalizuję się w realizacji reportaży. Wykonuję je w siedzibach firm. Jeden dzień z życia firmy na zdjęciach to doskonały materiał marketingowy.
  Pracowałem już w wielu agencjach reklamowych, a także dziennikach czy tygodnikach. Wiem, że w fotoreportażu najważniejszy jest pomysł i to on decyduje o jego merytorycznej jak i wizualnej wartości. Zawsze staram się znaleźć najbardziej ekscytujące momenty i sytuacje aby wiernie oddać klimat ślubu czy innego ważnego wydarzenia. Uważam, że do profesjonalnego wykonywanie tej pracy jest potrzebna wyobraźnia i umiejętność wnikliwej obserwacji.
  studencka miss
  Street Photo
  AMP FUTBOL

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Jak twierdzi sam autor, fotografii, każda chwila może być warta zapamiętania, z tego powodu jego zapał nigdy się nie kończy. Ten artystyczny autor fotografii z pasją, uderza na pewno w fotografie ślubne, których przykłady możemy obejrzeć na stronie autora sebastianlewandowski.pl. Jeśli marzą Ci się artystyczne fotografie z naszego ślubu oraz wesela, to jest fotograf dla Ciebie. Wysoka estetyka, rodzaj papieru, dusza artystyczna decydują o smaku fotografii, dbałości o szczegóły, nadaniu odpowiedniego klimatu oraz rozjaśnieniu fotografii.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • IXXL Studio Reklamy Kielce ul. Prosta 48a - Kompleksowa reklama dla firm. »

  Oferujemy kompleksową reklamę dla firm: gadżety reklamowe, projekty graficzne, usługi w zakresie reklamy, banery, stojaki reklamowe, filmy promocyjne, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, wizualizacja wnętrz, ulotki, wizytówki, katalogi, logo, logo firmy, logo Kielce, banery, billboardy oraz obróbka zdjęć, retusz, fotomontaż, fotografia reklamowa.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Druk Cyfrowy Totem »

  Jesteśmy nowoczesną drukarnią cyfrową z ogromnym doświadczeniem i pełnym zapleczem sprzętowym. Realizujemy wszystkie etapy zleceń poligraficznych: począwszy od projektu, przez zdjęcia, łamanie tekstu, wydruki próbne, na oprawie introligatorskiej kończąc. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych i najwyższej jakości usług poligraficznych. Specjalizujemy się w niskich i średnich nakładach. Drukujemy także wizytówki, ulotki plakaty, kalendarze, fotoalbumy, recepty lekarskie, portfolia, itp.

  Druk cyfrowy

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obóz sportowy »

  Jeśli twoje dziecko rozgląda się za samodzielnym spędzeniem wakacji, a nie chcesz by wpadło w złe towarzystwo i spędziło czas wakacji aktywnie, zapisz je na obóz sportowy organizowany przez humansport.pl. Podczas naszych obozów nie ma czasu na nudę, a treningi i opiekę zapewniają doświadczeni profesjonaliści. Również na ferie organizujemy obóz zimowy, a także wyjazd na narty włochy dla całej rodziny.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Wrocław »

  Zajmuję się fachowo fotografią. Pracuję we Wrocławiu i okolicach. Moja propozycja skierowana jest do osób chcących otrzymać najlepszą jakość obrazów, w każdej sytuacji kładę na to duży nacisk. Przygotowuję fotografie ślubne, reklamowe, portretowe, rodzinne, biznesowe. Jestem także w stanie dopasować się pod względem tematyki do zaleceń kontrahentów, więc zapraszam do kontaktu. Na mojej stronie www dostępne są wszelkie potrzebne informacje, też możesz sprawdzić tam galerię niektórych moich obrazów rozdzielonych według różnej tematyki.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia przyrodnicza »

  Fotografia przyrodnicza to dziedzina fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Fotografia przyrodnicza to także ukazywanie geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały przy udziale człowieka. Fotograf przyrodniczy ma niesamowitą możliwość ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe.
  W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek sposób, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów, akceptowane są jedynie małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, jak w przypadku bocianów czy płomykówek, które w swoisty sposób przystosowują się do środowiska, w którym żyją.
  Najważniejszą sprawą jest by zarejestrować poprzez fotografię obiekt i naturalne środowisko. Warto unikać śladów działalności ludzkiej i jakiejkolwiek manipulacji oraz cywilizacji, gdyż zdjęcie ma prezentować samą naturę.
  Fotograf przyrodniczy powinien zdawać sobie sprawę, by każde zdjęcie przez niego wykonane powstało przy wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografia przyrodnicza to także cenne źródło ginących obiektów, dlatego niektórzy wyprawiają się daleko, by móc trafić na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Ważne jest, by w trakcie robienia zdjęć respektować faunę i florę i jak najbardziej minimalizować swe ślady. Ta dziedzina fotografii z wielką wrażliwością, prawdą i uczuciem ukazuje otaczający nas świat przyrody.
  Dla wielu fotografów przyrodniczych ich pasja jest ucieczką od zabieganej rzeczywistości, relaksem, możliwością odkrywanie niezwykle pasjonujących tajemnic przyrody.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Toruń »

  Specjalistyczne usługi w zakresie fotografii ślubnej. W tym między innymi obsługa fotograficzna ceremonii zaślubin w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego, fotografowanie wesela. Również zdjęcia z przygotowań do ślubu, sesje plenerowe, a ponadto reportażowe. Też sesje narzeczeńskie, kawalerskie i panieńskie. Fotograf jest w stanie przygotować sesję na zlecenie każdej chłopcy i dziewczęta, spełniając wszelkie jej wymagania. Atrakcyjne ceny, szybkie terminy, profesjonalna obsługa. Istnieje możliwość zamówienia albumu ze fotografiami, płyty z nimi, prezentacji multimedialnych.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »