Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Klimatyzacja Warszawa »

  Klim-Spaw poleca bogatą ofertę kompleksowych usług związanych z klimatyzacją. Warszawa to miasto, w którym oferowana jest ta nowoczesna klimatyzacja. W zakres działalności firmy wchodzi serwisowanie tego rodzaju rozwiązań. Pomocą klientom służą doświadczeni doradcy z niniejszej branży. Oferta obejmuje zarówno sprzedaż urządzeń, jak i ich montaż. Specjaliści zajmują się tam projektowaniem różnego rodzaju instalacji. Oferta reprezentowana jest przez artykuły renomowanych producentów. Firma zajmuje się zarówno budownictwem mieszkalnym, jak i biurowym.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Mając świadomość, że nasi klienci to prężnie działające i rozwijające się podmioty gospodarcze zapewniamy, że wykonanie naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń sprawiły również, że prócz jakości dla naszych klientów liczy się także czas wykonania usługi. Dzięki funkcjonowaniu dwóch oddziałów: w Warszawie i w Łodzi jesteśmy w stanie reagować szybciej i sprawniej. Gwarantujemy również profesjonalny serwis montowanych klimatyzatorów oraz wszystkie potrzebne do prowadzenia tego typu działalności certyfikaty i zezwolenia.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Nadeszło lato, warto zatem zakupić urządzenie do wentylacji pomieszczeń. Pomagamy naszym użytkownikom zakupić najpotrzebniejszy sprzęt do domu, począwszy od drzwi lub okien, kończąc na wentylatorach.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Poznań »

  Klimatyzacja to nasza pasja. Zajmujemy się aparatami klimatyzacyjnymi, ogrzewnictwem, pompami ciepła. Na rynku jesteśmy już od ponad 6-u lat. Nie tylko zajmujemy się składaniem, ale też serwisem ww urządzeń. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi pracownikami serwisu. Współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami w branży klimatyzacyjnej. Mamy urządzenia tylko markowe przetestowanych i zaufanych producentów. Działamy na terenie trzech miast, Warszawy, Łodzi i Poznania. Zapraszamy do kooperacji nie tylko wielkie firmy czy przedsiębiorstwa lecz również drobnych usługodawców i osoby prywatne.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Wrocław »

  Nasza firma od blisko dwudziestu lat specjalizuje się w serwisie instalacji gazowych i klimatyzacji. W ciągu tych lat nawiązaliśmy współpracę z liczącymi się polskimi importerami samochodowych urządzeń gazowych oraz producentami zbiorników na gaz. Oferujemy montaż klimatyzacji, zakładamy instalacje gazowe, a oprócz tego w hurcie proponujemy szeroki wachlarz części do powyższych układów. Wykonujemy także naprawy samochodów opartych na silnikach common rail. Profesjonalnie wyposażona hala, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz odpowiednio przeszkolony zespół firmy pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Klimatyzacja samochodowa i instalacje lpg nie mają dla nas tajemnic.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »