Strony związane z hasłem 'konferencje':

1 · 2 · następna strona »
 • Sala konferencyjna Kraków »

  Konferencje, szkolenia, kursy, imprezy, eventy, wyłoń miejsce. Uniwersytet w Krakowie to uczelnia na najwyższym poziomie, a także miła studentom. Kopiec Kościuszki to wspaniały punkt widokowy. Kraków jest miastem nadwiślańskim.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne w zabytkach »

  Oferowane przez nas sale, są gwarancją udanych spotkań biznesowych. Na naszym portalu odnajdziesz oferty sal w najpiękniejszych miastach, przepełnionych wspaniałymi zabytkami. Efektywna wyszukiwarka umożliwia określenie miasta, nazwy hotelu i liczby miejsc w pomieszczaniach. Z nami wybór miejscowości na spotkanie biznesowe z kontrahentem nie będzie męczący i trudny. Jeśli poszukujesz sali konferencyjnej, bez problemu odnajdziesz ją u nas. U nas znajdziesz idealną lokalizację na zebranie biznesowe w najpiękniejszych miejscowościach nad jeziorem lub w zabytkach. Z naszą pomocą możesz równocześnie pracować i odpoczywać.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Katowice »

  Każdy solidny biznesman wybiera się raz na jakiś czas na konferencje. Użyj proponowanej witryny oraz wyselekcjonuj obiekt konferencyjny w Katowicach. Na przedstawionej witrynie wyszukasz zarówno większe jak i małe obiekty konferencyjne. Twojemu szefowi z pewnością będzie zależało, abyś godnie reprezentował jego firmę.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna nad morzem »

  Jeśli masz dość nudnych, wyczerpujących konferencji, kolejną urządź nad morzem, a nie pożałujesz. Zatroszcz się o salę konferencyjną w ośrodku wypoczynkowym nad morzem, a nie będziesz chciał z niego odjeżdżać. Komfortowy hotel z sauną zapewni Ci udane transakcje biznesowe a jednocześnie równie udany urlop. Morski nastrój sprzyja integracji oraz poprawia nastrój, więc nie czekaj. Propozycja dotyczy licznych nadmorskich miejscowości, nie tylko tych najbardziej znanych. Jeśli często organizujesz różnego rodzaju konferencje, nasz serwis jest tworzony specjalnie dla Ciebie. Jeżeli musisz zaaranżować spotkanie zawodowe, a chciałbyś wypocząć, zarezerwuj pracownię konferencyjną nad bezdnem. Z naszą podporą nie będziesz miał kłopotów z wyborem właściwego obiektu na zebranie biznesowe. Tęsknisz za urlopem, a musisz wziąć udział w kolejnym spotkaniu, zajrzyj na naszą stronę a odnajdziesz salę konferencyjną nad morzem.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna w górach »

  Piękne krajobrazy oraz rześkie powietrze to wspaniałe warunki na organizację bankietu. Z konferencji w górach ucieszą się wszyscy zapracowani goście. Bieszczadzki Park Narodowy posiada unikalne walory przyrodnicze oraz krajobrazowe. Zobacz, jak kapitalnie wyposażone są obiekty w Białce Tatrzańskiej. Wybierz ulubione góry w Polsce i odkryj w ich otoczeniu stosowny ośrodek konferencyjny.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • konferencje Poznań »

  Poznań to nader czyste miasto. Lokale posiadają piękne sale konferencyjne. W Poznaniu aranżowane są konferencje unijne. Podczas aranżowanych konferencji warto jest zamówić catering z słynnych jadłodajni. Hotele konferencyjne w Poznaniu są nader nowomodne.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Bydgoszcz »

  Jeżeli poszukujesz odpowiedniej sali konferencyjnej bądź chciałbyś po prostu zorganizować zebranie biznesowe obejrzyj nasze propozycje. Zapoznaj się z propozycją znakomicie wyposażonych sal konferencyjnych w Polsce.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Zakopane »

  Poza niesamowitymi widokami miasto ma swą charakterystyczną magię, goście chętnie tutaj wracają. Bardzo rozbudowana jest tutaj infrastruktura turystyczna, sieć hoteli, pensjonatów oraz kolosalna obszerna atrakcji krajoznawczych. Pośród wielu atrakcji warto zwrócić uwagę na wiekowy cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie niemal na każdym nagrobku znajdziemy nazwisko, które na stałe utrwaliło się w historii i kulturze kraju. Niemal całość Polskich Tatr objęta jest ochroną przez Tatrzański Park Narodowy. Krupówki główny deptak Zakopanego to miejsce odbywania się wielu imprez. Na naszym portalu bezproblemowo dostępne są wszelakie informacje dotyczące sal konferencyjnych. Zakopane to jeden z największych ośrodków turystycznych Polski. Na stronie można umieszczać logo firm i oferty. W Zakopanem odbywają się, co roku zimowe zawody sportowe.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Gdańsk »

  Dodaj obiekt konferencyjny na przedstawioną stronę, a bez problemu wyszukasz nowych klientów. Przy każdym hotelu odkryjesz dane kontaktowe oraz adres strony www. Sprawdź czy w konkretnym obiekcie oprócz sali konferencyjnej dostaniesz także miejsca noclegowe. Starczy wybrać więcej żeby przeczytać najpotrzebniejsze dane. Gdańsk jest miastem, w którym prawie każdego dnia mają miejsce ogromne oraz bardzo ważne konferencje. Przed wyborem obiektu, dowiedz się, jakie dodatkowe funkcje posiadają sale.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Łódź »

  Łódź, miasto rodzącego się przemysłu osiedlali przede wszystkim ludzie, którzy pragnęli organizować coś nowego i od podstaw. Walory turystyczne Łodzi, jakie są unikalnym okazem w skali światowej, mianują ją do funkcji miasta wielkiej turystyki. Wyszukaj na naszym portalu salę, która spełnia twoje wymagania. Jeżeli nie mieszkasz w Łodzi koniecznie wybierz salę konferencyjną z właściwą ilością miejsc noclegowych. Sprawdziłeś już ofertę Centrum Biznesowego Synergia. Łódź to miasto wielorakich kultur, wyznań oraz narodowości. Obejrzyj galerie fotografii prezentowanych sal konferencyjnych. Prześledź na forum, jakie sale polecają użytkownicy. Zobacz, jakie obiekty konferencyjne oferują parking strzeżony i saunę.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Wrocław »

  Na portalu odnajdziesz uszeregowanie miejsc siedzących w różnorodnych ustawieniach. Przy prezentacji obiektu konferencyjnego przejrzysz również zdjęcia sal. Chciałbyś prędko oraz bez trudu odkryć dobrą salę konferencyjną we Wrocławiu. Po konferencjach wybornym punktem jest integracja przybyłych. Wejdź na stronę oraz sprawdź najciekawsze centra konferencyjne we Wrocławiu. Wystarczy kliknąć więcej aby zdobyć najważniejsze wiadomości.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Gdynia »

  Opublikowaliśmy dla Ciebie ranking popularności obiektów wypoczynkowych, co uprości Ci dokonanie wyboru. W wyszukiwarce wystarczy określić nazwę obiektu lub miejscowość, w której poszukujesz sali konferencyjnej, a my zrobimy resztę.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Kielce »

  Zorganizuj konferencję lub szkolenie w Kielcach, to kapitalne miasto. Targi Kielce aranżują dużo ekspozycji branżowych rocznie, zgrupowanych z konferencjami naukowymi oraz pokazami. Zobacz, w jakich obiektach konferencyjnych będziesz mógł zorganizować gościom przerwy kawowe i poczęstunek. W kieleckim ośrodku targowym organizuje się corocznie ponad czterdzieści akcji wystawienniczych. Na naszym portalu znajdziesz salę konferencyjną dla wybranej liczby gości. Zapoznaj się z propozycjami kieleckich obiektów konferencyjnych, takich jak Hotel Łysogóry, Hotel Kongresowo-Eventowy, Citi-Hotel, Hotel Tara oraz Hotel Bristol. Zobacz ciekawostki, które zamieściliśmy w aktualnościach. Przejrzyj jakie wyśmienite wyposażenie oferuje Centrum Kongresowe Targi Kielce.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Wszelkie nieodzowne informacje w zrozumiałym układzie. Moduł sal konferencyjnych pokazuje alternatywa rozlokowania miejsc na salach. Umieściliśmy również informacje o dodatkowych plusach opisywanych obiektów. Dodanie obiektu w naszej bazie umożliwia dostęp do informacji osobom zainteresowanym organizowaniem zlotów. Strona użyteczna zarówno w poszukiwaniu jak i promowaniu obiektów konferencyjnych. Zorientuj się, które obiekty nie mogą pochwalić się przychylną reputacją, zapytaj na forum o zdanie na ich temat. Każdy obiekt w ma opisie ile posiada sal, na ile osób zaprojektowana jest największa, oraz ile jest miejsc noclegowych. W aktualnościach odkryjecie Państwo ciekawe nowinki oraz reklamy różnych ofert.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale biznesowe »

  Nasza polityka krajowa bywa znacznie barwna i obywatele coraz bardziej się nią posługują. Prawie codziennie w telewizji możemy dostrzec konferencje prasowe. Konferencje prasowe organizowane przez prominentów pozwalają na powiadomienie społeczeństwa o swych zapatrywaniach na sprawy społeczne, państwowe, międzynarodowe. Poprzez takie wystąpienia publiczne działacze wielu partii wierzą że mogą zdobyć poparcie dla ich strategii. I tako też najważniejsze partie w parlamencie polskim, walczą wzajemnie i organizują konferencje żeby zaistnieć w telewizji i pokazać swoje zapatrywania. Słyszymy zwłaszcza o organizowaniu konferencji na skalę światową. Największe Sale biznesowe które wystąpiły niedawno w w kwestii ocieplenia się klimatu zainteresowały ogromne rzesze ekologów. Temat klimatu na Ziemi jest istotnie ważnym tematem, który muszą podejmować władcy tego świata. Naukowcy myślą nad tym problemem istotnie rzetelnie i gromadzą się wszyscy w jednym miejscu by zaradzić przed bombą nieszczęść jaka może najść nasze dzieci. Coraz więcej widzimy niebezpiecznych zjawisk przyrodniczych takich jak powodzie, huragany, trzęsienia ziemi, które są wywołane nadmiernym ocieplaniem wspólnej kuli ziemskiej. Naukowcy organizując konferencje na temat klimatu, zastanawiają się jak dokonać tego aby emisje dwutlenku węgla zmniejszyć do minimum. Gdyż to dzięki spalinom w powietrzu ziemskim, występują zjawiska które sprawiają że klimat się nadmiernie ociepla. Konferencje naukowe w kwestii zjawisk klimatycznych są istotnie potrzebne, możemy w ten sposób zapobiec nieszczęściom które mogą nas napotkać.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Szkoły »

  Wrocławskie Biuro Turystyczne PROM specjalizuje się w planowaniu wyjazdów dla grup o charakterze poznawczym. Licencjonowani przewodnicy terenowi i autokary o podwyższonym standardzie stanowią zapewnienie pełnej satysfakcji ze świadczeń. Bogata oferta obejmuje: wyjazdy kilkudniowe, Zielone Szkoły, imprezy integracyjne, kolonie letnie. Biuro zajmuje się projektowaniem wypadów dla wszystkich grup wiekowych. Jest otwarte na wszelkie sugestie dotyczące sposobu realizacji wycieczki. Na witrynie www znajdują się odpowiednie druki do ściągnięcia.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Rzeszów »

  Szkolenia i konferencje podnoszą prestiż firm, pomagają budować wizerunek firmy, jako partnera elastycznego i interesującego się postępem zarówno przedsiębiorstw jak i indywidualnych pracowników.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Potrafimy stąd zaproponować naszym klientom ściśle mówiąc wspaniałe rozwiązania, iż często przechodzą one ich najśmielsze oczekiwania konferencje. Nasi kadra wkładają organizacje takich imprez praktycznie całe swoje kier. Każdy szczegół jest przy użyciu nich gruntownie intencjonalny tudzież dopracowany. U nas nie ma miejsca na niedokończone projekty, kiepska organizację czy jakiekolwiek inne potknięcia. Nasza firma to agregat profesjonalistów natomiast taka tez jest ich robota. Wszelkie szczegóły na ów idea wolno znaleźć na naszej stronie internetowej a w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu nie lecz mailowego, jednak również osobistego.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Łódź »

  Potrzebujesz sali konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką posiada i umożliwia jej wynajęcie? Dobrze trafiłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza branża. Mamy wybitnie urozmaiconą ofertę, jaka na pewno przypadnie Ci do gustu. Oferujemy klientom klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą pokaźną grupę ludzi. Dzięki nam będziesz mógł zwołać konferencję w profesjonalnym położeniu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, by oswoić każde szczegóły wynajmu.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Toruń »

  Toruń jest miastem nakręconym na rozwój kulturalny i naukowy. Toruń jest jednym z najpiękniejszych miast Polski. Jeżeli potrzebujesz niewielkiej przestrzeni konferencyjnej, wybierz hotelik na Starym Mieście. Gotyckie kościoły weselą oko każdego speca architektury. Rubinkowo to dzielnica sypialniana Torunia, z mnóstwem blokowisk oraz supermarketów. Tańcząca fontanna to jedna z wielu atrakcji turystycznych. Nowoczesne zaplecze multimedialne, jakie oferują hotele, pomoże w wprawnej realizacji kursu. Rozkoszny chłód w hotelowych wnętrzach średniowiecznych kamienic jest ulgą w znojne dni. Wiele toruńskich fundacji ma swoje biura na Starym Mieście. Szkolenie w Toruniu to połączenie nauki oraz odpoczynku.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »