Strony związane z hasłem 'kurs':

 • Taniec łódź »

  Szkoła Tańca Project Salsa zaprasza na romantyczny kurs tańca łódź dla początkujących, a także wakacje z tańcem – Babski wyjazd nad morze.
  Kizomba narodziła się w latach 70-tych w Angoli. Taniec bogaty w figury taneczne, prowadzenie w Kizombie przypomina tango argentyńskie. Jej tempo zbliżone do bicia serca, romantyczne brzmienie nadaje kizombie tajemniczo intrygującego zabarwienia. Bliskość partnerów, wyraźny podział ról w parze, uczuciowość i „odczuciowość” partnerki oraz męskość i dominacja partnera, przeplecione z zaufaniem, oddaniem, delikatnością i oparciem, tworzy zmysłowy koktajl emocjonalny.
  Takie atrakcje tylko u nas Szkoła tańca łódź project salsa – najlepsza szkoła tańca w łodzi;]
  Promujemy rozwój taneczny na każdym poziomie zaawansowania oraz w większości technikach. U nas nie zabraknie ci takich stylów jak: salsa, kizomba, bachata, taniec towarzyski, taniec współczesny, jazz, hiphop, taniec brzucha. Naszym hasłem jest po prostu taniec łódź!.
  Pamiętaj nauka tańca łódź tylko w Project Salsa.
  Kontakt:
  biuro@projectsalsa.pl
  www.projectsalsa.pl

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs HTML5 »

  Nowy portal IT chciałby przedstawić kursy HTML5 dla początkujących jak i zaawansowanych. Prowadzimy również wiele innych cykli tutoriali od androida po JavaScript. Codziennie uaktualniane wpisy tworzą z nas interesujące źródło informacji dotyczących nowych gadżetów, technologi, opinii na temat telefonów i nowości w internecie. Prowadzimy również ogłoszenia z pracą IT. Zapraszamy gorąco do odwiedzania naszego portalu geeks4geeks.pl. Chętnie odpowiadamy na wszystkie komentarze, prowadzące niekiedy do długich dyskusji. Pragniemy również nawiązać współpracę z innymi blogerami w celu wymiany doświadczeń, spostrzeżeń i informacji.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii online »

  Dawniej, gdy w użyciu były aparaty z kliszą fotograf po wykonaniu zdjęcia nie był pewny czy udało mu się je uchwycić tak jak sobie zakładał, był zmuszony zaufać swojemu instynktowi oraz doświadczeniu. Dziś fotograf ma ogromne możliwości w trakcie wykonywania zdjęcia. Aparaty cyfrowe pozwalają nie tylko na ich podgląd, ale poza tym na korzystanie z licznych ustawień, które są w stanie dostosować aparat do danych warunków. Jeżeli dopiero zaczynamy swoją przygodę z fotografią to niewątpliwie dobrym pomysłem będzie wybranie się na kursy fotografii Warszawa.
  Ich wybór jest bardzo szeroki.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »