Strony związane z hasłem 'logo':

 • Logo firmy »

  Studio Kolory Sieci trudni się przygotowywaniem logo dla firm. Oferuje jego konstrukcję od podstaw. Klient dostaje kilka ciekawych propozycji, z których decyduje się na jedną. Wybrany wzór podlega jeszcze ostatecznej korekcie. Biuro oferuje stworzenie logo, które nie tylko będzie intrygujące, nietypowe, ale zarazem łatwe w użytkowaniu. Firma trudni się też zakładaniem witryn, a później ich prowadzeniem oraz promocją. By skontaktować się z biurem, należy wypełnić formularz widoczny pod adresem www.kolorysieci.pl.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yakamedia - agencja interaktywna »

  Yakamedia. agencja interaktywna - projektowanie stron internetowych. strony internetowe, projektowanie graficzne www, strony, www, internetowe, projektowanie, wizytówki, logo, projektowanie logo, logotypy, pozycjonowanie stron www, Śląsk, Gliwice, katowice, Chorzów, tychy, zabrze

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • IXXL Studio Reklamy Kielce ul. Prosta 48a - Kompleksowa reklama dla firm. »

  Oferujemy kompleksową reklamę dla firm: gadżety reklamowe, projekty graficzne, usługi w zakresie reklamy, banery, stojaki reklamowe, filmy promocyjne, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, wizualizacja wnętrz, ulotki, wizytówki, katalogi, logo, logo firmy, logo Kielce, banery, billboardy oraz obróbka zdjęć, retusz, fotomontaż, fotografia reklamowa.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logo marki »

  Projekt logo firmy jako narzędzie marketingu to coś więcej niż znak graficzny, to część identyfikacji wizualnej spółki. Projektowanie logo zaczyna się od dokładnego sprecyzowania strategii korporacji. Projekt logo, projekty logo w każdym momencie wynikają z potrzeb przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki). W końcu projekt logo korporacji jest to zasadniczy element imażu korporacji i solidny grunt pod opracowanie spójnej identyfikacji wizualnej. Projektowanie logo korporacji to niewyobrażalnie twórcze zajęcie, żeby powstał doby projekt logo trzeba sporo pracy w to włożyć.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych, projektowanie strony www Poznań »

  Czatu.pl - projektowanie stron www. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, bannerów reklamowych oraz szablonów aukcyjnych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak php, css, mysql, ajax, html. Oferujemy witryny internetowe opatrzone systemem zarządzania treścią - cms. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Poznania i okolic.
  Czatu.pl od kilku lat zdobywa doświadczenie w branży co pozwala nam na sprecyzowanie oferty dzięki której Państwa firma otrzymuje w pełni profesjonalną i w 100% funkcjonalną stronę internetową. Posiadamy serwer w najwiekszej firmie hostingowej w Polsce przez co gwarantujemy niezawodne i stabilne połączenie ze stronami utzrzymywanymi w naszej firmie.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »