Strony związane z hasłem 'marketing internetowy':

 • Pozycjonowanie Rzeszów »

  Firma ePodium zajmuje oferuje usługi z zakresu marketingu internetowego - skuteczne pozycjonowanie stron www, prowadzenie kampanii reklamowych, a także doradztwo w zakresie domen i hostingu. Ponadto oferta obejmuje projektowanie graficzne (loga,wizytówki) oraz tworzeniem tanich, zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek stron internetowych. Firma obsługuje miasto Rzeszów jak i cały region Podkarpacia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Internetowy »

  Strona seo.ltb.pl przedstawia specyfikację i sylwetkę organizacji LTB, działającej w branży IT, która świadczy rozwiązania informatyczne oraz marketingowe dla firm, sklepów internetowych czy portali informacyjnych, tych małych i dużych, z terenu Dolnego Śląska, jak i całego kraju. W ofercie znaleźć można m. in. pozycjonowanie stron internetowych umożliwiające lepszą promocję firm w Internecie, a tym samym na przyspieszone zdobycie konsumentów i większe zyski. Dzieli się ono na pozycjonowanie wizerunkowe, pozycjonowanie w niemieckich wyszukiwarkach oraz pozycjonowanie w w Anglii. Ponadto, usługami dodatkowymi, oprócz wyżej wymienionych, są: marketing szeptany, kampanie google adwords, tworzenie stron www czy kampanie reklamowe w portalach społecznościowych.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Media społecznościowe »

  Pragniesz znaleźć się w internecie? Masz świadomość, że społeczność sieciowa to wielka szansa dla Twej działalności. Zgłoś się do nas, a skonstruujemy propozycję, jaka będzie realizować Twoje warunki.  Zaprojektujemy Ci fanpage na facebooku a działania social media umocni reklama w google. Jeśli stwierdzimy, że modernizacja stron WWW jest niezbędna, także możemy to zrobić. Internet nie zawiera sekretów, których nie jesteśmy w stanie odnaleźć. Zrealizujemy wszystko, by klienci prosto mogli Cię wyszukać. Co więcej w taki sposób przygotujemy zaistnienie Twej działalności w internecie, by nakłonić innych do wybierania Twoich produktów.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations »

  Twoja konkurencja w żadnym razie nie obija się, dlatego należy dbać o to by znajdować się wciąż o krok przed nią. Najprawidłowiej zatem powierzyć własne biznesy zawodowcom od wizerunku i reklamy z firmy VanguardPR. Kompetentna agencja PR zdoła zrobić cuda oraz totalnie odmienić przyszłość każdej organizacji. Łączność z konsumentem to fundament efektywnie działającego biznesu. Nie zostawaj w tyle tylko zainteresuj się co jeszcze zdołasz poczynić w kierunku właściwego public relations.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Niezwykle powszechną ewentualnością posłużenia się reklamą i promocją internetową stało się pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie polega na realizowaniu różnych, często skomplikowanych czynności, jakie mają na celu umieszczenie witryny w czołówce wyników w wynikach w wyszukiwarce internetowej. Pozycjonowanie nazywane jest także SEO, a więc po angielsku Search Engine Optimization. Specjalizacja w zakresie SEO prężnie ewaluuje i chociaż okazuje się stosunkowo świeża, świetnie prosperuje w wielu różnych krajach. W ramach pozycjonowania naprawdę ważne staje się wyznaczenie specyficznej techniki czy zestawu usług dobranych dla danej strony internetowej. Warto wobec tego zwrócić szczególną uwagę na cechy charakterystyczne specjalizacji, jak również dobrze dobrać słowa kluczowe, frazy kluczowe, jakie będą podłożem dla opracowywanego cyklu pozycjonowania. Specjaliści do spraw pozycjonowania są zobligowani również skonstruować konkretną analizę witryny, dodać serwis internetowy do katalogów stron także skonstruować optymalizację. Potem zrobi się już systematycznie poszczególne elementy pozycjonujące. W tym zakresie realizuje się także ocenę wyników czy ich raportowanie.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Czy zdawaliście sobie rzecz, iż na obecną chwilę więcej niż 79 procent polskich jednostek biznesowych i przedsiębiorstw ma własną stronę on-line? W niektórych przypadkach jest to jedynie lakoniczna adnotacja na łamach Google, jednakowoż w przytłaczającej masie wypadków, są to mniej ewentualnie bardziej obeznane technicznie strony online. Większa część z owych witryn on-line ma zaawansowaną szatę wizerunkową, ażeby zainspirować tym jak najliczniejszą liczbę potencjalnych nabywców. Przebojowa, reklama kontekstowa, to dzisiaj bezprzykładny klucz do sukcesu. Dokonało się tak z tej przyczyny, iż nie ma pewnie osoby, która co najmniej dwa razy dziennie nie zerknęła by do sieci online. To wszystko czyni, że marketing w internecie, to na dzień dzisiejszy jeden z najszybciej rozkręcających się rynków gospodarczych na świecie.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Warszawa »

  Nasza innowacyjna agencja staje naprzeciw wymaganiom odbiorcy biznesowego. Sprzedajemy usługi takie jak tworzenie stron internetowych oraz sklep Prestashop będący najlepszym rozwiązaniem w każdej branży. Wykonujemy zlecane usługi, ale też służymy fachowym doradztwem. Posiadamy doświadczony i zespół będący w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Na koncie posiadamy już wiele realizacji i co najważniejsze usatysfakcjonowanych odbiorców. Jeżeli również zaufanej agencji interaktywnej zapoznaj się z naszą ofertą na stronie firmowej.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »