Strony związane z hasłem 'masaż':

 • Rehabilitacja Warszawa »

  Specjalnością naszego studia masażu jest innowacyjna rehabilitacja kręgosłupa. Diagnozujemy źródła bólu, które następnie skutecznie eliminujemy. Gabinet ProFizjo zlokalizowany jest w mieście Warszawa. Wyróżnia nas niezawodność oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jako jedni z nielicznych proponujemy bezpieczny, przynoszący ukojenie masaż ciążowy. Zajmujemy się również masażem relaksacyjnym. Gwarantujemy satysfakcjonujący poziom usług. Dokładny wykaz poszczególnych zabiegów można znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masażysta »

  Dobry masażysta powinien posiadać cechy psychofizyczne miedzy innymi: duża sprawności fizycznej, masażysta nie może być: obciążony ciężkimi chorobami ogólnoustrojowymi. (niewydolnością układu oddechowego, niewydolność krążenia) zaburzeniami statycznymi. Odporność psychiczna (pacjent wskutek złego samopoczucia czy chwilowego załamania psychicznego jest bardzo drażliwy, niecierpliwy, a nawet opryskliwy -masażysta w takich sytuacjach musi zachować cierpliwość, musi być wyrozumiały). Oprócz pełnego opanowania psychicznego wymagana jest od masażysty znajomość psychologii. Masażysta musi budzić zaufanie. Obok wymienionych wyżej cech osobowości masażysty ważny jest jego ubiór i higiena osobista, strój masażysty musi być wygodny i swobodny, aby nic nie krępowało jego ruchów. Masażysta, Fizjoterapeuta musi rygorystycznie przestrzegać zasad higieny osobistej: ręce to w tym wypadku narzędzie pracy, muszą one być idealnie czyste, paznokcie powinny być stale krótko przycięte (nie dłuższe niż za opuszek palca). Podczas pracy nie wolno nosić na rękach żadnej biżuterii. Zabieg powinien być wykonywany z zachowaniem zasad czystości. Przed każdym zabiegiem ręce muszą być starannie umyte wodą z mydłem i wytarte do sucha. Pocenie się rąk należy zwalczać, stosując np. antyperspiranty. Mycie rąk przed i po każdym zabiegu jest wskazane nie tylko z uwagi na chorych, którym można przenieść różne choroby skórne, ale i ze względu na własne zdrowie. Masaż to jeden z najstarszych sposobów postępowania leczniczego. Ten korzystny wpływ bodźców mechanicznych na organizm znano już w starożytnych czasach na obecnych obszarach Chin oraz w Egipcie. Fizjoterapia, Masaż to zespół zabiegów, które oddziaływają w różny sposób na tkanki i narządy naszego ciała. Dzięki temu zmienia się wygląd i funkcjonowanie całego naszego organizmu. Działa wprost rewelacyjnie na stres, zmęczenie, dolegliwości ze strony układu mięśniowego, a także na różnego rodzaju schorzenia.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut urody - SHINTAI DAY SPA »

  Od kilku lat zdobywaliśmy zaufanie klientów. Zaprosić Państwa do nowego centrum urody. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości i atrakcyjnych pakietów rabatowych.Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, fotoepilację oraz masaże i rytuały .Można też wynająć saunę suchą i parową wraz z jacuzzi na wyłączność . Oferujemy także profesjonalne kosmetyki z serii Juliette Armand . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy Serdecznie do Instytutu Shintai Spa .

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »