Strony związane z hasłem 'mieszkanie':

 • Kuchnia »

  90stopni.pl to naprawdę ostry wjazd w design. Jak przystoi na nowatorskie rozwiązania już sama witryna optycznie stwarza wrażenie pewnej współczesności. Jednakże pod osłoną skromności ukrywa się wiele przydatnych treści, które posłużą każdemu kto szuka wzorów, rad czy wiadomości pomagających wystroju wnętrz w określonym stylu. Zawartość bazy to przede wszystkim designerskie sprzęty, począwszy od elementów oświetlenia, dodatków takich jak zasłony przez materiały obiciowe, a na tapetach kończąc. Jak widać odszukać tam można sporo wskazówek, które przydadzą się każdemu posiadaczowi minimalizmu w pomieszczeniu.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. »

  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane jest deweloperem z Wrocławia, który już od przeszło 55 lat wznosi mieszkania na rzecz mieszkańców Wrocławia. W ofercie spółki można znaleźć niewielkie, a ponadto duże lokale mieszkalne i domy jednorodzinne. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość, solidność i efektywność budowanych poprzez siebie budynków. Prezentowane budowle zlokalizowano w najmodniejszych dzielnicach Wrocławia, w otoczeniu zieleni, w oddaleniu od miejskiego hałasu oraz rabanu. Domy oferowane są w standardzie deweloperskim, natomiast firma jest otwarta na wymagania nabywców i też wykańcza mieszkania pod klucz.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele podłogowe »

  Ułożenie paneli zgodnie z kątem padania światła słonecznego zapewni mniejszą widzialność dziur pomiędzy elementami. Własny kąt jest miejscem bezpieczeństwa. Wyposażanie domu z kochaną osobą to wspaniała przygoda.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Szukasz mieszkania poznań ? Niniejsza strona Tobie pomoże - znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane, sprawdzone oferty, po prostu najlepsze mieszkania, warte Twojego zainteresowania. Portal www.mieszkania-opalenica.pl wymienia kilkaset ofert mieszkań w Poznaniu i najblliższej okolicy. Zapoznaj się koniecznie ze wszystkimi mieszkaniami z naszej oferty, obejrzyj tysiące kolorowych fotografii wysokiej próby. Później wystarczy już jedno współpraca z naszym przedstawicielem w Poznaniu, tak aby obejrzeć mieszkanie i zawrzeć transakcję kupna wymarzonej nieruchomości.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Niebanalne wyjścia architektoniczne. Marzysz o profesjonalnym wystroju Twojego pokoju, to skorzystaj z pomysłów na portalu. Niesztampowe projekty pokojów, interesujące ustawienia mebli. Ustawienie sprzętów w domu jest nader ważne.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań od NICKEL Development – developer Poznań »

  Nasza wiarygodność, doświadczenie i fachowość zapewniają bezpieczeństwo inwestycji. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwoliło nam dobrać odpowiednią grupę fachowców, którzy w sposób kreatywny i elastyczny potrafią spełnić marzenia naszych Klientów, zachowując przy tym obowiązkowość i terminowość wykonania inwestycji. Myśląc o Państwa oczekiwaniach w pierwszej kolejności zapewniamy doskonałą lokalizację. Potrafimy wsłuchać się w Państwa oczekiwania i je realizować. Każdy znajdzie wśród naszych propozycji coś interesującego dla siebie, ponieważ zabiegamy o każdego Klienta, zarówno tego, któremu zależy na atrakcyjnej cenie, jak i o tego, któremu zależy na najlepszej lokalizacji.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dywany »

  Spory wzór składający się z mnóstwa malutkich elementów ozdobnych znajduje się na chodnikach w stylu klasycznym. Umeblowanie gniazdka nie jest bez znaczenia dla mieszkańców. Estetyczny i schludny dom to wizytówka Twojej familii.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie – Mieszkaniowy As »


  Tworzymy nową jakość życia dbając o rozwój, estetykę i przestrzenną harmonię miasta. W oparciu o wieloletnią tradycję architektoniczną kreujemy nowoczesne rozwiązania.
  Mieszkaniowy As to marketingowa nazwa Spółek wchodzących w skład Grupy GREMI, których podstawową działalnością jest działalność deweloperska
  Grupa GREMI to grupa kapitałowa o charakterze zbliżonym do funduszu inwestycyjnego specjalizująca się w kilku segmentach przedsiębiorczości, między innymi:
  działalności polegającej na zakupie i restrukturyzacji przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich wartości rynkowej
  inwestycjach w sektorze nieruchomości, w tym między innymi w projekty rewitalizacji terenów poprzemysłowych oraz projekty developerskie
  inwestycjach w „branże przyszłości”: produkcje filmowe i media.
  W skład Grupy GREMI wchodzi kilkanaście podmiotów polskich i kilka zagranicznych, które koncentrują swoją działalność na rynku polskim i brazylijskim.
  Centrala Grupy mieści się w Krakowie.
  Przy realizacji projektów inwestycyjnych Grupa GREMI korzysta z usług konsultingowych firmy GREMI, działającej nieprzerwanie od 1991 r.

  Najnowsza inwestycja to Kamienice Krakowskie zlokalizowane przy ulicy Poznańskiej w Krakowie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg »

  Na współpracę z przedsiębiorstwem Kornas - Deweloper Kołobrzeg zdecydowało się dotychczas sporo osób indywidualnych, jak też różnorodnego typu kontrahentów z sektorów handlowych. Ma na to wpływ sporo czynników, które w sytuacji ofert typu mieszkania Kołobrzeg sprzedaż lub też lokale do wynajęcia Szczecinek posiadają duże znaczenie. Zalicza się do nich między innymi bardzo dobry wybór miejsc pod inwestycje. Eksperci z Kornos Sprzedaż Mieszkań Kołobrzeg mają wiedzę, co w wypadku lokali jakimi są apartamenty Kołobrzeg ma możliwość proponować odpowiedniego. Wybierają pod swoje budynki lokalizacje w atrakcyjnej okolicy, jak również bezpieczne. Identycznie sytuacja ma miejsce w przypadku obiektów o charakterze usługowym. Jeśli chodzi o tego typu lokale Kołobrzeg, tak samo, jak i Szczecinek, posiadają korzystniejsze jak i mniej atrakcyjne miejsca pod nie przeznaczone. Kornas - Deweloper Kołobrzeg, swoim kontrahentom oferuje tylko te korzystniejsze miejsca. Przykładem może być Gryf Galeria Szczecinek. Większa liczba informacji na temat propozycji ofertowej dewelopera, jest tu.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Poznań »

  Odwiedź następującą stronę w sieci internetowej, aby dowiedzieć się jakie możliwości w zakresie oferty "domy oraz mieszkania Poznań" proponuje przedsiębiorstwo Trust. Między innymi poprzez stronę udostępniającą plany inwestycji, da się dokładniej zapoznać się z propozycją ofertową proponowaną przez Trust Deweloper Poznań. Dokładnie opisane inwestycje, bez wątpienia zainteresują każdą osobą, dla której tematy dom bądź mieszkanie na sprzedaż Poznań, prezentuje cel aktualnych poszukiwań. Obojętnie czy poszukiwane są nowe domy bądź nowe mieszkania (Poznań), w każdych okolicznościach będzie się miało do czynienia z bardzo dobrej jakości obiektem.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Poznaniu »

  Osiedle Nowa Malta charakteryzuje bliskość jeziora Malta, niska zabudowa, bardzo duża liczba miejsc parkingowych, podziemna hala garażowa, place zabaw dla najmłodszych, pięknie zagospodarowana zieleń. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Kupno mieszkania, ziemi, a nawet domu wymaga dużo czasu i o mnóstwo więcej pieniędzy. Warto się, stąd odpowiednio zastanowić, iżby wyłowić najlepszą ofertę. Jest to niezmiernie uciążliwe, tedy najlepiej będzie, jeżeki korzystasz z porad doświadczonych pracowników biura pośredniczącego w takich transakcjach. Taką propozycję znajdziesz na stronie internetowej mieszkania-poznan.pl. Warto tam rzucić okiem i troszkę poczytać, aby wyłowić najciekawszą ofertę zakupu mieszkania w Poznaniu.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »