Strony związane z hasłem 'monitoring GPS':

 • Kamery szpiegowskie- sklep podsłuchy »

  Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do inwigilacji, kontr inwigilacji na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy liczne podsłuchy, podsłuchy GSM, mini kamery, lokalizatory GPS, dyktafony. U nas kipisz wykrywacz podsłuchu, szyfrator rozmów czy nawet zagłuszacz podsłuchów i GPS. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, pomoc w doborze urządzeń oraz pełna dyskrecję. W celu zapoznania się z produktami sklepu wejdź tutaj.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS »

  Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań z zakresu ogólnie rozumianego monitoringu pojazdów. Celem naszej działalności jest zmniejszanie kosztów związanych z eksploatowaniem przeróżnego rodzaju samochodów i maszyn. Oferujemy monitoring GPS, który przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej Twojej firmy. Polecamy system umożliwiający kontrolę pracy pracowników i lokalizowanie osób. Zapewniamy udaną współpracę opierającą się na wieloletnim doświadczeniu oraz solidnym przygotowaniu merytorycznym. Dbamy o wysoki poziom usług.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS - lokalizacja i monitorowanie pojazdów - ELTE GPS »

  Dostarczamy kompletne rozwiązania do kontrolowania paliwa w autach. Systemy oparte o autorskie rozwiązania. Do każdego samochodu montowana jest sonda paliwa w baku. Sonda dołączona jest do systemu który przekazuje bieżące informacje do centrum monitoringu pojazdów. Dla każdego z aut można utworzyć raporty spalania za pomocą oprogramowania ELTE GPS. System dostarczany przez producenta od wielu lat obecnego na rynku. Montaż na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »