Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

1 · 2 · następna strona »
 • Blog internetowy robiony razem »

  Pragnę uprzejmie zachęcić Ciebie do tworzenia naszego bloga na każdy temat. Nie ważne na jaki temat chcesz tworzyć, o ile masz zachęcające informacje i podołasz je wysłowić, pisz wspólnie z nami! Pamiętnik internetowy na jakikolwiek temat to: nieruchomości, internet, marketing, zagadnienia motoryzacyjne i wszystko co atrakcyjne, po prostu. Ślubujemy Ci dbać o naszego bloga i rekomendować Twoje teksty, Ty zadbaj by ulokować ciekawy artykuł, dołożyć spektakularne zdjęcia, możesz także aktywnie komentować nasze teksty oraz subskrybować kanał RSS. Polecam !

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Budowlanych »

  Katalog Stron Budowlanych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: budownictwo, nieruchomości, sprzęt i materiały budowlane, architektura, mieszkania czy domy. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Poznań blog »

  Jeśli jesteś człowiekiem ciekawym tego co dzieje się wokoło Ciebie, to na pewno docenisz mój pamiętnik internetowy. Piszę o wszystkim co odkrywcze, interesujące i warte uwagi. Blog traktuje głównie o nieruchomościach, pożyczkach i zasadniczo kwestiach finansowych. Prezentuję własny punkt widzenia, niemniej jednak ochoczo przeczytam Twoje komentarze i ustosunkuję się do nich, jestem ciekawy jak te tematy spostrzeżecie Wy. Zapraszam co więcej osoby, które chciałyby wpisać coś zajmującego do kooperacji w produkowaniu czegoś naprawdę zajmującego.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości blog »

  Chcesz być na bieżąco w kwestiach prawa i podatków odnośnie nieruchomości ? Nie przenikasz przydługawych reguł ustawowych wydawanych w specjalistycznych periodykach ? Aktualnie nie musisz ! To oczywiście z myślą o Tobie zakiełkował mój blog, będę w nim pisał przystępnie o wszystkim co dotyka tematu reguł prawnych i podatkowych w sferze obrotu nieruchomościami. Dla zmiany będziemy podobnie dotykać drugą problematykę, powiązaną z wysupłaniem pieniędzy i ich wymiarem prawnym.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. »

  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane jest deweloperem z Wrocławia, który już od przeszło 55 lat wznosi mieszkania na rzecz mieszkańców Wrocławia. W ofercie spółki można znaleźć niewielkie, a ponadto duże lokale mieszkalne i domy jednorodzinne. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość, solidność i efektywność budowanych poprzez siebie budynków. Prezentowane budowle zlokalizowano w najmodniejszych dzielnicach Wrocławia, w otoczeniu zieleni, w oddaleniu od miejskiego hałasu oraz rabanu. Domy oferowane są w standardzie deweloperskim, natomiast firma jest otwarta na wymagania nabywców i też wykańcza mieszkania pod klucz.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieruchomościach i nie tylko »

  Zapraszam każdego do mojego nowego serwisu. Jest to blog web 2.0 kierowany przeze mnie wraz ze wspólnotą internetową. Bez wątpienia, związek z klientami jest niezmiernie ważka, dlatego staram się brać pod uwagę wszelakiego typu komentarze naszych odbiorców, nawet jeżeli nie będą nam przyjazne. Dzięki Waszym sugestiom, wiemy o czym mamy pisać. Niedawno ujęliśmy temat największej wyszukiwarki internetowej, co odbiło się wielkim echem wśród zbiorowości internetowej. Zapraszam do lektury naszego blogu.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów Wielkopolski »

  EDOM, będąc pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, zapewnia profesjonalną obsługę. Specjalnością biura są nieruchomości oferowane w mieście Gorzów Wielkopolski. W zakresie rodzajów transakcji możemy wybierać pomiędzy kupnem, a wynajmem. Jeśli chodzi o zabudowę mieszkalną, to oferowane są tam mieszkania, jak również domy. Oprócz obiektów mieszkalnych, oferty obejmują grunty, a także lokale usługowe. Klienci mają zagwarantowane profesjonalne doradztwo kredytowe. Wszelkie sprawy natury prawno-formalnej załatwiają wyszkoleni pracownicy.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań »

  Wszechstronne profesjonalne usługi z obszaru administracji nieruchomościami to jedna ze specjalności biura Asma. Jeżeli chodzi o zarządzanie nieruchomościami, Poznań chlubi się niezawodnymi specjalistami ds. administracji lokali mieszkalnych, domów i lokali użytkowych. Usługi firmy Asma zaleca sporo klientów (w tym wspólnoty mieszkaniowe Poznań i okolice reprezentujące). Zaletą propozycji są wysokie kwalifikacje zawodowe dyplomowanych zarządców oraz ich wieloletnia praktyka. Biuro Nieruchomości Poznań – 061 853 13 25.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów »

  Biuro Zieliński Nieruchomości Gorzów Wlkp. ul. Chrobrego 33 tel. 95 735 11 65 wyszuka najlepsze dla Państwa mieszkania, domy, działki i lokale w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy.

  tel. kom. 600 362 243
  tel. 95 735 11 65 ‎
  fax. 95 736 74 43 ‎

  Godziny pracy:
  Poniedziałek 9:00-17:00
  Wtorek 9:00-17:00
  Środa 9:00-17:00
  Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 9:00-17:00
  Sobota 10:00-14:00
  Niedziela Zamknięte

  e-mail: zielinski@zielinskinieruchomosci.pl
  www.zielinskinieruchomosci.pl

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania poradnik - aktualności »

  Blog poświęcony nieruchomościom - czyli jak na przykład prawidłowo i bez ryzyka kupować cztery kąty, dom, parcelę, tak aby wydać najmniej zyskując maksimum. Porady profesjonalnych negocjatorów nieruchomości, opiniodawców podatkowych, rzeczoznawców majątkowych, rejentów i różnych zawodowców z branży. Zapraszam do regularnego czytania wpisów w blogu, bezustannie jedynie najświeższe wiadomości serwowane za sprawą fachowców. Obligatoryjna lektura dla planujących kupno pierwszego swojego mieszkania głównie na kredyt.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Poznań »

  Jeżeli blok nie jest obecnie gotowy do oddania, możesz zobaczyć zdjęcia rzutów symulacji komputerowych. Dwa obszerne pokoje usytuowane w centrum Poznania są optimum Twoich pragnień ? Zainwestuj w Twój własny kąt w Poznaniu, oferty mieszkań odkryjesz na naszej stronie. Kuchnia otwarta czy zamknięta, dwa czy trzy pomieszczenia sypialniane, takie kwestie musisz rozstrzygnąć, decydując się na nabycie mieszkania. Jeżeli trafiłeś na niesolidnego dewelopera, podziel się informacją z innymi na naszym forum, żeby i inni nie popełnili takiego samego błędu. Z portalu dotyczącego nowiutkich lokali w Poznaniu, możesz płynnie przejść na tożsame witryny o wielu innych miejscowościach, zapraszamy. Najbardziej dogodna lokalizacja, duże pokoje, duża kuchnia, zbuduj swoje wyobrażenie lokalu mieszkalnego idealnego i znajdź takie na portalu. Chcesz zasięgnąć opinii innych, Wstąp na forum. Na weekendowy spacer można iść do Parku Cytadela. Jedną z najważniejszych decyzji w życiu jest wybranie miejsca zamieszkania, jeżeli Twój wybór padł na Poznań, bezsprzecznie zobacz naszą witrynę.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  Duży wybór hal zlokalizowanych w wyjątkowo popularnych punktach kraju – na sprzedaż i wynajem. Magazyny wysokiego składowania i centra dystrybucyjne posiadające bramy najazdowe z poziomu „0” oraz posadzki bezpyłowe o znacznej nośności. Z kolei proponowane hale produkcyjne posiadają doprowadzony prąd o dużej mocy oraz sprężone powietrze i suwnice. Oferta przewiduje możliwość dostosowania hal lub ich powiększenia. Obsługą klientów zajmują się wieloletni specjaliści, którzy dopasują nieruchomość dopasowaną do branży dowolnej firmy pod względem położenia, rozmiaru powierzchni i zaopatrzenia. Wypracowane relacje biznesowe z inwestorami sprawia, że Jartom najszybciej poszerza bazę danych o wyjątkowo prestiżowe nieruchomości. Propozycja urozmaicona pod względem stawek. Wynagrodzenie biura pokrywa jedynie właściciel hali.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko-Biała »

  Opisywana tutaj witryna powstała specjalnie dla każdego, kto tylko chce rzeczywiście bezproblemowo znaleźć najlepszą dla siebie nieruchomość. W chwili obecnej może to być dość trudne, więc taka właśnie pomoc z pewnością będzie bardzo przydatna dla praktycznie każdego z nas. Znajdziemy tutaj przede wszystkim sporo ciekawych informacji związanych z tym tematem, które w niemałym stopniu uprzyjemnią nam takie właśnie poszukiwania – są one dodatkowo niezwykle różnorodne, przez co może z nich skorzystać dosłownie każdy z nas, bez względu na swoje indywidualne potrzeby w tej kwestii.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witryna - najciekawsze zajęcia »

  Jesteś ciekawy co dzieje się w sferach: technologia, motoryzacja, globalna sieć i generalnie pionierskie technologie ? W takim przypadku wprost nie zdołasz nie zaznajomić się z naszym blogiem. Dzielimy się własną informacją z Tobą bezpłatnie, wszystko w czytelnej formie, obficie udokumentowane zdjęciami i przystępnie wyłożone przez naszych redaktorów. Przypuszczamy, że będziesz naszym stałym czytelnikiem. Uprzejmie zapraszamy na stronę, tylko interesujące wiadomości, opisane w odpowiedzialny sposób, wraz ze wszystkimi detalami.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura nieruchomości spis »

  Dla biura nieruchomości istotą działalności jest posiadanie odpowiedniej liczby ofert i docieranie z nimi do jak najpoważniejszej liczby potencjalnych współpracowników. Z tego powodu biura nieruchomości bardzo poprawnie reklamują się w sieci, co pozwala im na powiększenie swojego obszaru działania. Wstawiając swoją stronę internetową do katalogu agencji nieruchomości Bigjohn.pl masz pewność, iż odnalazłeś portal, który pomoże ci w promocji twojej firmy. W tym miejscu każdy materiał jest moderowany, co zapewnia jedynie aktualne informacje i sprawia, iż twoja witryna firmowa bardzo dobrze się pozycjonuje. Zwiększa to naturalnie ilość jej odwiedzin, a tym samym grono klientów. Wpisy są tu darmowe, a ich liczba nie jest ograniczona.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań od NICKEL Development – developer Poznań »

  Nasza wiarygodność, doświadczenie i fachowość zapewniają bezpieczeństwo inwestycji. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwoliło nam dobrać odpowiednią grupę fachowców, którzy w sposób kreatywny i elastyczny potrafią spełnić marzenia naszych Klientów, zachowując przy tym obowiązkowość i terminowość wykonania inwestycji. Myśląc o Państwa oczekiwaniach w pierwszej kolejności zapewniamy doskonałą lokalizację. Potrafimy wsłuchać się w Państwa oczekiwania i je realizować. Każdy znajdzie wśród naszych propozycji coś interesującego dla siebie, ponieważ zabiegamy o każdego Klienta, zarówno tego, któremu zależy na atrakcyjnej cenie, jak i o tego, któremu zależy na najlepszej lokalizacji.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Jelenia Góra »

  MADOM to renomowane biuro, które zajmuje się obrotem nieruchomościami. Poszukującym mieszkania w miejscowości Jelenia Góra, biuro daje wiele możliwości. Przedmiotem zainteresowania MADOM są między innymi propozycje developerów. Wśród propozycji opisywanego biura wyróżniają się luksusowe apartamenty. Szczególne miejsce w serwisie zajmują oferty dotyczące pensjonatów. Biuro obsługuje transakcje sprzedaży, wynajmu, a nawet wymiany. Oferty nieruchomości obejmują szeroką gamę gruntów budowlanych. Specjalnością biura stały się domy jednorodzinne, również drewniane.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witryna - najciekawsze hobby »

  Chciałbym uprzejmie zaprosić Ciebie do tworzenia tego bloga ekologicznego. Nie istotne na jaki temat chcesz pisać, jeżeli masz zajmujące informacje i zdołasz je wyrazić, pisz razem z nami! To blog na dowolny temat związany z ekologią, nieruchomościami, siecią, reklamą, zagadnieniami motoryzacyjnymi i wszystkim co interesujące, po prostu. Ślubujemy Ci dbać o naszego bloga i polecać Twoje wpisy, Ty zadbaj aby umieścić pociągający tekst, dołączyć błyskotliwe zdjęcia, możesz również czynnie oceniać nasze wpisy także subskrybować kanał RSS. Polecam !

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań w Bydgoszczy »

  Szukasz mieszkań znajdujących się w mieście Bydgoszcz? Zatem jak najbardziej powinieneś skorzystać z naszej oferty. Deweloper Bydgoszcz prowadzi działalność wiele lat, więc gwarantujemy to, że Sprzedaż mieszkań w Bydgoszczy przebiegnie bez definitywnie żadnego zarzutu. Na stronie firmy przez nas prowadzonej odnajdziesz całkiem sporo wartościowych ofert, więc jeśli interesują Ciebie Nowe mieszkania Bydgoszcz, bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W szczególności, że oprócz doskonałej oferty, zaoferować możemy również naprawdę atrakcyjne ceny mieszkań.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  O ile wyszukujesz właśnie mieszkania Poznań do nabycia, to zwróć uwagę koniecznie na stronę www.e-progres.com.pl, to strona biura nieruchomości PROGRES, od 1994 roku zawodowo pośredniczy właśnie w transakcjach zakupu i nabycia mieszkań w Poznaniu. Nasze doświadczenie jest ogromnie potrzebne, żeby nie popełnić błędu na pełnym zasadzek rynku nieruchomości, w którym stawką przy zakupie mieszkania są zawsze ogromne środki finansowe albo zobowiązania kredytowe na dziesięciolecia. Zapraszamy !

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »