Strony związane z hasłem 'operacje plastyczne':

 • Chirurgia plastyczna »

  Jeżeli jest coś w twoim wizerunku, co niesamowicie wadzi Ci pomyśl nad zmianą tej części. W usługach chirurgii plastycznej mieszczą się też zabiegi zdrowotne. Operacje chirurgii plastycznej nie należą do zbyt tanich, są dosyć drogie. Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, która zajmuje się reperacją pewnych wad twego ciała. Kobiety bardzo chętnie przystępują do operacji plastycznej biustu. Nowoczesna chirurgia plastyczna jest bardzo rozwinięta i zapewnia wiele opcji. Zobacz w których miejscach możesz prędko zrobić chirurgię plastyczną.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Chirurgia plastyczna
  Jeśli chodzi o wypełnienie to wyróżniamy dwa rodzaje implantów są to silikonowe oraz solne
  Operacje plastyczne
  Implanty solne

  Tego rodzaju implanty wypełnione są w środku solą fizjologiczną, to stosunkowo nowy sposób oparty o roztwór soli który nie stanowi zagrożenia dla naszego zdrowia (roztwór soli jest obojętny). Choć z początku uważano je za znacznie bezpieczniejsze od sylikonowych, i stanowiących odpowiednią alternatywę dla nich to jednak po czasie okazuje się, że często jest konieczna powtórna operacja a nawet wymiana takiego implantu. Co za tym idzie większe jest ryzyko powstania zakażenia.
  Liposukcja
  Implanty silikonowe

  Może niektórym będzie trudno w to uwierzyć, ale to właśnie materiał jakim jest silikon jest niemal kojarzony z powiększaniem piersi. Nie powinno to jednak zaskakiwać w końcu przez wiele lat to właśnie silikon był najczęściej stosowanym wypełniaczem kosmetycznym, znajdował on także zastosowanie przy zabiegach korekty i innych operacjach tego typu. Niestety w końcu wyszło na jak, że implanty silikonowe pękają co doprowadza do przecieku, choć oczywiście te które stosuje się dzisiaj, diametralnie różnią się od implantów stosowanych kiedyś. Różnica polega na rodzaju silikonu, kiedyś stosowano płynny, dziś stosuje się żel silikonowy może być różny, a na korzyść takich implantów przemawia to, że jest to najbardziej znana metoda korekty biustu. Nigdy również nie udowodniono, że silikon powoduje raka piersi.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »