Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

 • Simple Software »

  Zapraszamy do renomowanej firmy Simple Software, która prosperuje na rynku informatycznym od kilkudziesięciu lat wyprodukowała m.in bardzo dobry system obiegu dokumentów, czy oprogramowanie dla szpitali, bezustannie rozwijając zakres świadczonych usług o coraz to nowsze rozwiązania techniczne. Dedykowane programy naszego autorstwa dostosowane są zwłaszcza do wysokich standardów prosperowania określonego podmiotu - zobacz oprogramowanie erp. Ponadto umożliwiamy także zaprojektowanie określonych projektów zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą firmą. Więcej bezpośrednio na stronie.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP »

  SAP to marka istniejąca na rynku od ponad trzydziestu lat. Producent oprogramowania dla firm i systemu ERP SAP Business One w każdym roku zwiększa jeszcze bardziej swoją sprzedaż i liczbę użytkowników. Jak to się udaje systemowi SAP? System dla firm zbudowany jest z rozszerzeń, które elastycznie można dobrać pod kątem swoich potrzeb. Można wybierać z modułów jak: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program czy program magazynowy. SUPREMIS Złotym Partner SAP pomoże w wyborze oprogramowania do zarządzania.http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftwarehttp://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantata - Bydgoszcz Comarch - Oprogramowanie dla firm »

  W trakcie 10 lat wypracowaliśmy sobie tytuł Złotego Partnera Firmy Comarch S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby wynikające z zapotrzebowania systemów zarządzających. Kierując wyspecjalizowanym zespołem polegamy nie tylko na systemie, ale również na doświadczeniu które wnoszą do naszej firmy pracownicy.
  Pracując z nowymi firmami dowiadujemy się o popycie na rodzaje oprogramowań ERP. Wdrażając najbezpieczniejsze oprogramowanie dla firm, czyli Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 mamy gwarancje prawidłowego funkcjonowania. Co więcej radzimy jaki sprzęt dobrać pod względem wymogów technicznych, z reguły są to IBM, NTT, HP, LENOVO.
  Na systemie Comarch ERP czynności wykonywane są bez trudu i w jasny sposób. Moduły takie jak Sprzedaż, Analizy, Gospodarka, Magazynowanie, Księgowość, Kadry i Płace, Controlling, Sklepy oraz witryny internetowe, Backup danych pozwalają na swobodne poruszanie się po całym systemie. Rozwój naszych klientów spowodowany jest dopasowaniem wszystkich modułów do odpowiednich funkcji danych pracowników.
  [url=http://www.kantata.pl/oferta.html[/url]

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »