Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

 • Zdalny dostęp »

  Alstor to wyspecjalizowany podmiot działający na rynku IT. W naszej ofercie odnaleźć można między innymi profesjonalne systemy przetwarzania dokumentów, systemy pamięci masowych, systemu zarządzania infrastrukturą informatyczną, systemy profesjonalnego obrazowania oraz długi szereg innych rozwiązań. Ponadto oferujemy naszym Klientom szeroko rozumiane usługi doradcze w zakresie projektowania inwestycji w IT. Aby dowiedzieć się więcej koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się z umieszczonymi tam informacjami.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Propozycja wdrożeń przedsiębiorstwa e-motive.com.pl skierowana jest do klientów firmowych lub instytucjonalnych. Pełnowymiarowy monitoring przemysłowy w oparciu o uprzednio powstałą infrastrukturę informatyczną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego oraz profesjonalne kamery IP, między innymi kamery Axis o wysokiej rozdzielczości obrazu jest optymalnym wdrożeniem dla przedsiębiorców budowlanych, deweloperów lub właścicieli hurtowni wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje kompleksowe wykonania konsultingowe w obszarze zastosowania nowych technologii takich jak telewizja przemysłowa, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Nowinką w e-motive.com.pl jest oprogramowanie agent VI, nie posiadające sobie równych wdrożenie z branży video intelligence lub zdalnego dozoru.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bileteo.eu »

  Bileteo.eu to pierwszorzędne narzędzie, które ułatwi sprawną i efektywną sprzedaż biletów on line.
  To idealne rozwiązanie dla wielu instytucji i firm związanych lub parających się kulturą i sportem oraz planujących wszelakiego typu wydarzenia.
  Bileteo.eu jest sprawnym instrumentem np. dla dyskotek, pubów, klubów, ośrodków kultury, teatrów, kin itd.
  Serwis bileteo.eu usprawnia administrowanie rezerwacją i sprzedażą oraz dystrybucją biletów on line.
  Jest skuteczny i łatwy w obsłudze. Daje perspektywę obniżenia wydatków, jest ponadto wygodny dla klientów, którzy coraz częściej stosują rezerwacje i płatności on line.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Virtual data room »

  Obecnie sporą wartość posiada informacja. Dotarcie do informacji i umiejętność błyskawicznego ich przetwarzania i wysuwania z nich wniosków odgrywa główną rolę w biznesie, głównie w tej jego części, która obraca ogromnymi pieniędzmi. Za sprawą Internetu możemy w trywialny sposób wyszukać informacje, które nas ciekawią. Oczywiście nie do wszystkiego możemy dotrzeć, dlatego, że pewne bazy danych są dostępne nie dla wszystkich, jak choćby Virtual Data Room. Na szczęście dużą część informacji możemy wydobyć z sieci za darmo. W dobie, w której zasadniczo wszyscy posiadają dostęp do Internetu, nie można rezygnować z tego narzędzia pracy, jeśli chce się myśleć o uzyskaniu wysokich przychodów. W każdym dużym przedsiębiorstwie powinni pracować informatycy czy też zwykli pracownicy, którzy wykorzystują to medium i, co ważne, robią to skutecznie. Nie każdy internauta umie się przecież efektywnie przedzierać przez duże ilości stron, które się tam znajdują.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Praktyczne programy komputerowe to w zasadzie dziś podstawowe wyposażenie każdego potencjalnego laptopa. Jak wszakże wiemy ogólnie jeżeli chodzi o takiego typu rozwiązania to zawsze są one instalowane od razu po zainstalowaniu konkretnego systemu operacyjnego. Nie musimy chyba przecież wyjaśniać, że programy komputerowe, jakie są konieczne niemal od razu po kupieniu notebooka to zwłaszcza różnorodnego sortu produkty antywirusowe, jakie są wszakże obowiązkową pomocą. Dzięki takim wszakże rozwiązaniom nasz komputer może być zabezpieczony przed różnorodnego sortu wirusami zdjęcia ślubne wrocław czy może aplikacjami szpiegowskimi, które szczególnie są niebezpieczne dla naszych folderów. Z takiego też względu trzeba się szczegółowo zastanowić czy nasze programy komputerowe zainstalowane na poszczególnym komputerze są wystarczająco dobre.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi magazynu »

  Spółka Itelligence jest czołowym międzynarodowym realizatorem kompleksowych rozwiązań IT w środowisku operacyjnym SAP. Oferta realizacji obejmuje oprogramowanie dla firm umożliwiające bardziej racjonalne planowanie zasobów przedsiębiorstwa – systemy ERP albo zarządzanie relacjami z kontrahentami – systemy CRM. Krajowy oddział Itelligence od kilkunastu lat z sukcesami realizuje skuteczne implementacje z dziedziny systemy zarządzania produkcją, na przykład nowoczesny program do obsługi magazynu oraz zarządzania łańcuchem logistycznym. Do kluczowych usług firmowych zaliczane są dedykowane konkretnym usługobiorcom firmowym dostosowane wdrożenia SAP czy implementacje mySAP. Serdecznie zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem internetowego modułu kontaktowego lub telefonicznie: tel. 225431900.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »