Strony związane z hasłem 'ozdoby':

 • O firmie - dekoracje i upominki »

  Witamy Państwa bardzo serdecznie w naszym sklepie internetowym. Nasza firma Biuro Plus quot;AS OFFICEquot; zajmuje się sprzedażą hurtową oraz deta;liczną dekoracji i upominków firmy nonna and sons.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SZTUKATERIA Elewacyjna i Wewnętrzna Decor System- Producent sztukaterii »

  Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki ścienne »

  Nabywając apartament to jak kupując kota w worku. Mieszkanie lokalizacyjnie było kapitalnie usadowione. Jednak jego wnętrze było w tragicznym stanie. Głównie chodziło o mury pokoju dziecięcego. Ściany były brudne i porysowane we wszelkich możliwych miejscach. Dlatego musiałem jakość odświeżyć pokój córki i napotkałem w Necie na witrynę www naklejkisalamandra.pl. Była owo firma internetowa oferująca naklejki ścienne, innymi słowy naklejki na ścianę. Propozycja firmy była do zaakceptowania i bez cienia niepewności zamówiłem naklejki ścienne do pokoju mojej cór z motywami bajecznymi. Bajki od zawsze towarzyszyły mojej córce zatem niespodzianka z naklejkami na ścianę okazała się strzałem w jej pragnienia.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »