Strony związane z hasłem 'pomoc dzieciom':

 • OPP liczą na biura rachunkowe »

  Serfując po Internecie można trafić na bardzo przydatną stronę kancelarie-podatkowe.pl. Powstała ona po to, ażeby kancelarie podatkowe miały okazję poznać organizacje pożytku publicznego i pomóc im. Chodzi tu głównie o to, że każda kancelaria tworzy rozliczenia roczne własnym klientom. Mówiąc prościej wypełnia Pity podatnikom. Robią to w zdecydowanej większości przypadków za pomocą aplikacji do Pitów. Wracając do sedna sprawy biura rachunkowe przy uzupełnianiu ankiet w większości same wybierają jakąś organizację pożytku publicznego do której trafia jeden procent podatku klienta. A dzieje się tak albowiem w bardzo wielu sytuacjach podatnicy nie posiadają pojęcia na jaką organizację pozarządową przekazać środki, więc nierzadko ten 1 procent podatku nie trafia do żadnej OPP A wszak to głupota, bo w tak łatwy sposób możemy komuś bardzo pomóc a czasem nawet uratować czyjeś życie. I właśnie z myślą o tym powstała ta strona. Za pomocą tej strony internetowej kancelarie podatkowe, biura rachunkowe, oraz samodzielni księgowi mogą kontaktować się z osobą, która posiada doskonały kontakt z kilkoma OPP potrzebującymi pomocy. Kiedy podatnik nie wie komu podarować jeden procent podatku to księgowy może zasugerować wtedy jedną OPP z listy, którą ma możliwość zdobyć, wystarczy tylko że napisze na adres mailowy: kontakt@kancelarie-podatkowe.pl. Bardzo dużo zależy nie tylko od podatników którzy rozliczają się z US, niemniej jednak można powiedzieć że często jeszcze bardziej zależy to od osób które pomagają takie rozliczenie roczne wykonać. Dlatego myślę że kancelarie podatkowe powinny bez zastanowienia skontaktować się z właścicielem tej strony.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPP organizuje festyn dla wszystkich dzieci »

  Jedna z łódzkich organizacji znalazła dobry sposób na to, żeby pomóc dzieciom, które na tą pomoc liczą. Zorganizowano w Łodzi piknik, w trakcie którego nie brakło atrakcji dla dorosłych i ich dzieci. Były przeprowadzone różnorakie konkursy grupowe, miał miejsce bardzo śmieszny teatrzyk, można było nabyć watę cukrową, obejrzeć występ zespołu tanecznego. To tylko niektóre atrakcje, które miały miejsce w trakcie festynu. Wszystko działo się na świeżym powietrzu a pogoda wspaniale dopisała. Wszystkie środki, jakie udało się zebrać w trakcie pikniku zostały przeznaczone na dzieci z Domów Dziecka i innych tego typu placówek. W ten sposób udało połączyć się niedzielny wypoczynek z czymś bardzo pożytecznym. Ponadto wszystkie dzieci, które wzięły udział w festynie i bacznie obserwowały kolejne wydarzenia dowiedziały się niezbędnych informacji na temat zachowania się na drodze, przechodzeniu przez pasy. Tak ważne informacje mogły sobie przyswoić w formie zabawy, co bardzo spodobało się wielu rodzicom. Bo właśnie jak pokazują badania dzieci najprędzej i najłatwiej uczą się, wówczas kiedy nawet nie wiedzą że się uczą, czyli podczas zabawy. Wszyscy zatem byli zadowoleni zarówno dzieci, rodzice jak i organizatorzy. Organizacja podkreśla, że ta dobra atmosfera jaka zaistniała miała miejsce głównie dzięki tak cudownej publiczności, za co bardzo organizatorzy dziękują.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • 1% dla fundacji »

  Fundacja Dolfroz działa na rynku do wielu lat. Jako pierwsi na Dolnym Śląsku zostaliśmy organizacją pożytku publicznego. Podstawowe cele Fundacji to: działalność charytatywna na rzecz społeczeństwa, organizowanie i udzielanie pomocy w rozwijaniu ochrony zdrowia, a w szczególności i przyczynianie się do: wykorzystania środków materialnych i finansowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomóżmy dzieciom z Domów Dziecka »

  Przy pomocy tej strony wszyscy, którzy posiadają złote serce mogą wspomóc organizację, która pomaga dzieciom z Domów Dziecka. Zamieszczony jest tutej numer konta bankowego, na który można wpłacać pieniądze, które na 100% zostąną wydane na słuszne cele. A przy tym możemy odnaleźć tu wszelkie najistotniejsze informacje o fundacji. Możemy także poczytać o akcjach, które były już zorganizowane i o akcjach które dopiero będą miały miejsce w najbliższej przyszłosci. Warto tu zaglądać, ponieważ dzięki temu jestesmy na bierząco ze wszystkimi nowinkami związanymi z fundacją a też podopiecznymi. Również media mogą przy pomocy tej strony porozumieć się z organizacją i dostać odpowiedzi na wszystkie pytania. Podopieczni tej organizacji pożytku publicznego to dzieci z Domów Dziecka, które bardzo potrzebują pomocy innych. Nie możemy zagwarantować im prawdziwego domu, niemniej jednak możemy zademonstrować tym dzieciom, że ich los nie jest dla nas obojętny. Nikt nie mówi o przekazywaniu nie wiadomo jak dużych sum kasy. Tutaj liczy się każda złotówka, a nawet darowizna w formie sprzętu. Domy Dziecka w ogromnej liczbie przypadków posiadają duże braki w podstawowym sprzęcie, który z biegiem czasu poprostu się niszczy. Dlatego bardzo mile widziane są wszystkie darowizny w postaci sprzętu od ludzi indywidualnych i firm, które produkują łóżka, pralki, komputery,ubrania, artykuły szkolne i inne tego typu sprzęty.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »