Strony związane z hasłem 'prawnik':

 • Prawnik Warszawa »

  Marcin Hećman jest prawnikiem, który prowadzi własną Kancelarię adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym oraz karnym. Pomimo lokalizacji siedziby Kancelarii, nie sprowadza swojej działalności do stolicy. Dzięki współpracy z innymi kancelariami oferuje usługi prawne na terenie całej Polski. Marcin Hećman jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Ma ponadto uprawnienia radcy prawnego. Jest wykwalifikowanym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem, który w pełni angażuje się w każdą powierzoną mu sprawę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria Zbigniewa Romana zajmuje się pełną obsługą prawną osób fizycznych. Biuro uczestniczy w procesach dotyczących zarówno prawa cywilnego, jak też karnego. Firma udziela różnych porad prawnych,w szczególności z prawa karnego. Kancelaria zajmuje się także sprawami związanymi z odzyskiwaniem należności. Do każdego zlecenia pracownicy firmy podchodzą skrupulatnie i profesjonalnie. Klientom zapewniana jest specjalistyczna asysta w trakcie negocjacji w sądzie. Dokładny opis oferty odnajdą państwo na łamach strony internetowej.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rybnik »

  Nasza Kancelaria Adwokacka to gwarancja wszechstronnej pomocy prawnej i rzetelnej oceny problemów prawnych naszych Klientów. Ścisła współpraca naszej kancelarii adwokackiej z kancelarią radcowską, w ramach JP Kancelaria umożliwia Państwu dostęp do fachowych usług takich jak radca prawny Rybnik.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć porady prawne Rybnik na najwyższym poziomie obejmujące między innymi: doradztwo prawne, odszkodowania, sporządzanie opinii prawnych czy postępowania sądowe.
  JP Kancelaria - prawnik Rybnik, indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie oczekiwań, celów i wymagań Klienta oraz rozwiązywanie problemów prawnych z pominięciem konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą JP Kancelaria.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę Kancelarii Prawnej - rozwód Poznań. Oferujemy dużą serię zróżnicowanych usług obejmujących wiele problemów prawnych, takich jak finansowe, gospodarcze, cywilne, jak również rodzinne. Obsługujemy osoby fizyczne oraz klientów biznesowych.

  Nasi eksperci – prawnicy i specjaliści z różnych dziedzin, a więc radcy prawni czy też adwokaci wykazują spory zasób wiedzy oraz duże doświadczenie. Z racji tego świadczymy kompleksowe działania prawne w kwestii specjalistycznego doradztwa, jak też reprezentowania przed sądami, a dodatkowo tworzenia dokumentów, czego przykładem są: pisma procesowe, opinie czy też ekspertyzy prawne, projekty umów.

  Naszym klientom oferujemy obsługę prawną i profesjonalną pomoc w sprawach cywilnych, wymagających transakcjach oraz w kwestii prawa rodzinnego, jak np. rozwód, separacja, podział majątku czy też prawa rodzicielskie. Przeprowadzamy również efektywne działania w kwestii odszkodowań czy windykacji. Oprócz tego prowadzimy efektywne negocjacje oraz mediacje.

  Dbamy o najwyższy poziom merytoryczny usług w dziedzinie prawa, dzięki czemu możemy poszczycić się usatysfakcjonowaniem naszych klientów.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania uk »

  Za pośrednictwem Internetu masz możliwość znalezienia wielu interesujących stron, które związane są z szeroko rozumianą dziedziną prawa. Ta dyscyplina wiedzy jest współcześnie niezwykle przydatna i praktycznie większośc z nas potrzebuje profesjonalnej pomocy od osób dobrze wykształconych i doświadczonych, którzy wiedzą wiele na temat odpowiednich gałęzi prawa. Jedną z kancelarii, która oferuje kompleksowe usługi jest Osbornes. Na niej można odnaleźć wszystko na temat odszkodowań.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Stanowimy zespół niezwykle utalentowanych prawników, którzy z wielką radością chcą zaoferować Ci swoje doradztwo prawne. Ofiarujemy Wam nasze zaangażowanie oraz wiedzę, których połączenie sprawia, że proponowane przez nas porady prawne online zawsze w ekspresowym tempie rozwiążą Twoje problemy z prawem. Przekonaj się o tym już dziś - skontaktuj się z naszymi przedstawicielami z Krakowa lub Katowic i poproś o poradę.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Lublinie »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie.

  Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet.

  Prawo cywilne, gospodarcze, karne. Sprawy spadkowe, rodzinne, prawo pracy. Opracowywanie projektów umów. Zastępstwo procesowe, substytucje, odszkodowania.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »