Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Psycholog Warszawa »

  Przedstawiona tutaj strona należy do zawodowego Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, w którym odpowiednie oparcie zawsze znajdzie ktoś, kto tylko uważa, że takie usługi mogą być mu potrzebne. Oferta centrum jest bardzo bogata, i obejmuje zarówno zwykłe konsultacje psychologiczne, jak również te bardziej zaawansowane metody leczenia pewnych dolegliwości. Dodatkowo za każdym razem będziemy mogli tutaj pracować z faktycznie doskonałą kadrą, dzięki której jakiekolwiek leczenie będzie odbywało się w relaksującej atmosferze. Niewątpliwie może to w takim razie być godna propozycja dla kogoś, kogo interesują naprawdę profesjonalne usługi psychologa.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Zapraszamy na wyjątkowy w Polsce portal informacji o terapeutach. Gromadzimy w naszej bazie psychoterapeutów, psychologów, ośrodki zdrowia i inne instytucje związane z kuracją. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce bazy takich osób, gabinetów, lekarzy i instytucji. Współpracujemy z licznymi logopedami fundacjami, tak aby znalezienie dla siebie odpowiedniej rehabilitacji było jak najprostsze. Mamy dla naszych użytkowników czynną tablicę z ogłoszeniami.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Poznań »

  Fachowcy z Centrum Psychoterapii Integralnej to uznani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący bądź też inny teren, musi działać tak, by efekty zadowalały pacjenta. CPI posiada wielu usługobiorców, bowiem gwarantowana jest tu psychoterapia w różnej formie. Można przychodzić na sesje indywidualne, rejestrować się parami bądź organizować terapię z całą rodziną. Prowadzona tu psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem utożsamianym z nazwiskami cenionych specjalistów. Eksperci opierają się tu na rozwiązaniach Ericksona i nie tylko. Kształtowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia dotyczące współpracy były jak najbardziej czytelne. Istotne, by psychoterapia grupowa Poznań obierająca za miejsce spotkań, bądź też planowana gdzie indziej, dużo nam uświadamiała. Usługi udostępniane tutaj, spełniają ten warunek. CPI to również propozycja dla samych psychologów. Psycholodzy mogą tu liczyć na bardzo dobrą superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga znacznych kompetencji, tu można je ulepszać, korzystając z superwizji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Znawcy ludzkiej psychiki wspierają osoby szukające usługi typu psycholog Wrocław czy seksuolog. Osoby z Wrocławia, zarówno dzieci jak i dorośli, mogą się tu zgłosić po pomoc w wypadku problemów emocjonalnych. Specjaliści odpowiedzialni za leczenie odwołują się do różnych szkół psychoterapii, dobrane do danej osoby i jej problemów. Chętni mogą skorzystać z łatwej rejestracji online, zaznaczając datę oraz konkretnego lekarza.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychologiczne MIND to atrakcyjna oferta dla tych osób, które w wyniku zaistniałych zdarzeń i w wyniku nieodpowiednich relacji z otaczającym je światem znalazły się w trudnym stanie obniżonego samopoczucia psychicznego. Gwarantujemy fachową poradę m.in. osobom zanurzonym w stanach lękowych, potrzebującym wsparcia, uzależnionym. Oferujemy rozmaite metody terapeutyczne, dobrane ściśle do zdiagnozowanych potrzeb osoby potrzebującej. Ten sprawdzony psycholog, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, wybiera odpowiednią technikę terapii, której celem jest odbudowanie właściwego samopoczucia psychicznego. Psychoterapia będąca bodaj najlepszym sposobem dochodzenia do źródła problemu to jedna z naszych najważniejszych usług.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Terapia psychologiczna w Warszawie ma obecnie swój prawdziwy rozkwit. Odnalezienie dobrego psychologa w Warszawie to współcześnie nie problem, a oferowane przez nich usługi należą do oferty wysokiej jakości w tej dziedzinie. Poradnie psychologiczne w Warszawie proponują obecnie bogatą paletę usług, dotyczących różnych aspektów terapii psychologicznej w Warszawie. Można na przykład skorzystać z bogatej oferty porad psychologa dla małżeństw, pragnących znaleźć rozwiązanie swoich problemów, albo w większym stopniu się poznać i zrozumieć siebie nawzajem. Ta oferta dostępna jest w ramach terapii małżeńskiej w Warszawie. Również propozycja w zakresie psychoterapia grupowa Warszawa czy psychoterapia indywidualna Warszawa jest bardzo bogata. Pacjent, po zgromadzeniu przez terapeutę wywiadu, ma możliwość skorzystania z zabiegów z terapeutą dopasowanych do jego zapotrzebowania. Niezwykle popularna jest także oferta psychologa rodzinnego w Warszawie, który pomaga w rozwiązaniu problemów pacjenta patrząc na jego położenie przez pryzmat najbliższego otoczenia jego życia, czyli jego rodziny.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »