Strony związane z hasłem 'scenariusz filmowy':

 • Bahama Films to profesjonalne usługi »

  Firma BAHAMA FILMS rozpoczęła swą działalność w roku 2009.

  Zajmujemy się pisaniem scenariuszy, produkcją filmową i telewizyjną, set-jettingiem (turystyką filmową) oraz organizujemy warsztaty scenariuszowe i warsztaty filmowe. Ponadto, świadczymy usługi z zakresu marketingu oraz reklamy.

  Nasz cel i zarazem długoletnia wielka pasja to pisanie scenariuszy i tworzenie filmów.

  BAHAMA FILMS to zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi którzy kochają to, co robią. Oferujemy najwyższe zaangażowanie i świeże pomysły. Od samego początku najważniejszy jest dla nas Klient – widz, telewizja, zleceniodawca.

  Pomysłodawcą i kapitanem zespołu Bahama Films jest Wiktor Piątkowski Autor i script-doctor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, uczestnik międzynarodowych wykładów, kursów i seminariów scenariopisarskich, m.in. prowadzonych przez Syda Fielda, Johna Truby’ego, Roberta McKee, Lindę Seger, Dova Simensa, Jamesa Ragana, Robina Mukherjee, które ukończyli, m.in. Quentin Tarantino, Guy Ritchie, Will Smith.

  Produkcja filmowa jest podstawową działalnością firmy BAHAMA FILMS. Nasz zespół to przede wszystkim utalentowani reżyserzy, scenarzyści i kierownicy produkcji. Są oni absolwentami najlepszych szkół filmowych w Polsce, członkami Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Koła Scenarzystów oraz Koła Młodych SFP. Na swoim koncie mają wiele napisanych i zrealizowanych filmów oraz seriali.

  BAHAMA FILMS to przede wszystkim grupa pasjonatów filmu i ekspertów w dziedzinie pisania scenariuszy i produkcji filmowej.

  U nas dowiesz się jak napisać scenariusz filmowy, zapisz się na organizowane przez nas warsztaty scenariuszowe, filmowe już teraz!

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »