Strony związane z hasłem 'Terapia':

 • Logopeda »

  Zapraszamy na wyjątkowy w Polsce portal informacji o terapeutach. Gromadzimy w naszej bazie psychoterapeutów, psychologów, ośrodki zdrowia i inne instytucje związane z kuracją. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce bazy takich osób, gabinetów, lekarzy i instytucji. Współpracujemy z licznymi logopedami fundacjami, tak aby znalezienie dla siebie odpowiedniej rehabilitacji było jak najprostsze. Mamy dla naszych użytkowników czynną tablicę z ogłoszeniami.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Poznań »

  Fachowcy z Centrum Psychoterapii Integralnej to uznani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący bądź też inny teren, musi działać tak, by efekty zadowalały pacjenta. CPI posiada wielu usługobiorców, bowiem gwarantowana jest tu psychoterapia w różnej formie. Można przychodzić na sesje indywidualne, rejestrować się parami bądź organizować terapię z całą rodziną. Prowadzona tu psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem utożsamianym z nazwiskami cenionych specjalistów. Eksperci opierają się tu na rozwiązaniach Ericksona i nie tylko. Kształtowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia dotyczące współpracy były jak najbardziej czytelne. Istotne, by psychoterapia grupowa Poznań obierająca za miejsce spotkań, bądź też planowana gdzie indziej, dużo nam uświadamiała. Usługi udostępniane tutaj, spełniają ten warunek. CPI to również propozycja dla samych psychologów. Psycholodzy mogą tu liczyć na bardzo dobrą superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga znacznych kompetencji, tu można je ulepszać, korzystając z superwizji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Dla postaci chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich dopełnia się wydaniem certyfikatu potwierdzającego udział, bądź uprawniającego do czynienia akcji scalonych z tematyką kursu. Zdołają to być szkolenie polegające na rzeczowym i pragmatycznym przedstawieniu informacji dokładnie połączonych z wykonywaniem danego zawodu przez uczestników http://www.grmg.pl/szkolenia/mateusz-grzesiak/grupa-trenerska/trening-trenerski-1. Są to również, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu rozwoju własnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych profesji interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, modyfikowaniu asertywności. Pobudzane kwestie mogą dotyczyć również kształtowania technik szybkiego uczenia się, czytania, łatwego i wydajnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, wyrabiane są oferty szkoleń z obszaru administrowania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »