Strony związane z hasłem 'zaproszenia ślubne':

 • Wzory zaproszeń ślubnych »

  Wybierając zaproszenia ślubne posiadamy do wybrania wiele szablonów. To, jakie z nich wytypujemy, zależy od naszego gustu i upodobań. Winniśmy także dopasować zaproszenie do odbiorcy. Nie każdy musi wszak dostać jednakową kartkę z zaproszeniem. Karty zaproszeń jesteśmy wstanie zakupić na przykład w sklepiku papierniczym lub hurtowni z artykułami biurowymi i papierniczymi. Niemniej największy dobór zaproszeń ślubnych oferuje spółka Cartalia prowadząca swoją dzialałność na terytorium całego kraju. Aby konsumenci mieli możliwość naocznie przekonać się o klasie naszych produktów, które są wytworzone z wielką starannością i precyzją i aby uprościć dobór proponujemy zamawianie próbek. Ponadto posiadamy w palecie akcesoria ślubne, słodkości oraz prezenty dla gości.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księga gości »

  Szczególnie dla pary młodej, jej familii oraz przyjaciół dzień ślubu i wesela jest priorytetowym dniem w życiu. Każda para młoda marzy o tym, by posiadać po ślubie i zabawie weselnej miłą pamiątkę. Wspaniałym suwenirem jest księga gości, która umożliwia wszystkim zebranym wpisanie się i złożenie nowożeńcom miłych życzeń. Księga ta, obok popularnych pamiątek w postaci zdjęć, jest idealnym wyjściem dla nowożeńców.Chyba każdy się zgodzi, że takie akcesoria ślubne, jak wspomniana książka, będą świetną pamiątką z wesela. Dzięki portalowi wybierzecie idealną księgę gości w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia ślubne »

  Zaproszenia ślubne to jeden z istotniejszych elementów przygotowania do ślubu, a także wesela. Zaproszenia pozwalają w szczególnie uroczysty sposób poinformować bliskich o tym pięknym dniu. Istnieją różnego rodzaju zaproszenia. Mogą one przybierać wiele różnych form, kolorów i kontury. Zaproszenia ślubne są zazwyczaj nieco stonowane i nie posiadają zbyt dużo motywów. Na ogół wyróżniają się delikatnością oraz pięknem. Barwy, w jakich są w sprzedaży zaproszenia ślubne to najczęściej kolor biały. Coraz częściej zaproszenia ślubne są w sprzedaży w barwach kremowych albo w złocie. Czasami są także zaopatrzone w aplikacje czy dekoracje w innych kolorach, takich jak czerwony czy brązowy, a niekiedy także różowy czy kanarkowy. Natomiast dopasowując kolorowe elementy zaproszeń z reguły wykorzystuje się analogiczne aplikacje przy innych dekoracjach weselnych. Jeżeli chodzi o postać zaproszeń, to zazwyczaj są one prostokątne. Jeżeli szukasz niespotykanych zaproszeń ślubnych, które serdecznie zaszokują Twoich gości proponujemy odwiedzenie naszej strony internetowej. Odszukasz u nas niepowtarzalne zaproszenia.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »